Skocz do zawartości

lato 2010


Banny

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udawaj, że się znasz, bo wrzucałeś gorsze kwiatki:) Spodnie jak spodnie, nic ponad, ale i tragedii też nie ma (w przeciwieństwie do tych co Ty wrzuciłeś powyżej)

 

 

No nie wiem no, normalne spodenki. Ale pomecze cie banny jeszcze troche bo sie ładnie rozpisałeś

po prostu zbyt skomplikowane, szycia , przeszycia, zaszycia, masa zbednych rzeczy, a kolor ...

w dodatku kieszenie z tymi zapięciami , nie nei nie

kolor to sie akurat niewiele różni od tych co podawałeś sam, wiec wtf, a są lekko przydługie i mają szef na nogawce, bo to są szorty do podwijania (czyli mniej wiecej takie jak Ci sie ubzdurały)

 

 

marudny dzis jestem, bo słonca ie ma a chciałem isc na darmowy koncert heavymetalowy w centrum mojego miasta. niestety, nie ma słonca i deszcz pada

 

Szkoda, że moje są już nieco podniszczone, trzeba poszukać podobnych. Aha no i czapka z daszkiem Adidas.

Ze co, że do mnie? Bo nie kumam twoich intencji za bardzo. Chyba, że probujesz nas przekonać, że adidasy goodyeary to ładne i dobre buty.

PS. Też kupiłem czapkę z daszkiem adidasa.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ze co, że do mnie? Bo nie kumam twoich intencji za bardzo. Chyba, że probujesz nas przekonać, że adidasy goodyeary to ładne i dobre buty.

Owszem, to bardzo ładne buty, wygodne i wytrzymałe, a przy tym świetne dla każdego fana motoryzacji (przy tym do prowadzenia samochodu też się świetnie sprawdzają).

Odnośnik do komentarza

gekon

 

Te spodenki są (pipi)owe z kilku powodów: 1)kolor 2)szwy na nogawkach 3)wyglądają jakby siegały za kolano

 

dzięki czort :]

 

po prostu zbyt skomplikowane, szycia , przeszycia, zaszycia, masa zbednych rzeczy, a kolor ...

w dodatku kieszenie z tymi zapięciami , nie nei nie

luzik :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Nie udawaj, że się znasz, bo wrzucałeś gorsze kwiatki:) Spodnie jak spodnie, nic ponad, ale i tragedii też nie ma (w przeciwieństwie do tych co Ty wrzuciłeś powyżej)

 

 

No nie wiem no, normalne spodenki. Ale pomecze cie banny jeszcze troche bo sie ładnie rozpisałeś

po prostu zbyt skomplikowane, szycia , przeszycia, zaszycia, masa zbednych rzeczy, a kolor ...

w dodatku kieszenie z tymi zapięciami , nie nei nie

kolor to sie akurat niewiele różni od tych co podawałeś sam, wiec wtf, a są lekko przydługie i mają szef na nogawce, bo to są szorty do podwijania (czyli mniej wiecej takie jak Ci sie ubzdurały)

 

 

marudny dzis jestem, bo słonca ie ma a chciałem isc na darmowy koncert heavymetalowy w centrum mojego miasta. niestety, nie ma słonca i deszcz pada

 

Szkoda, że moje są już nieco podniszczone, trzeba poszukać podobnych. Aha no i czapka z daszkiem Adidas.

Ze co, że do mnie? Bo nie kumam twoich intencji za bardzo. Chyba, że probujesz nas przekonać, że adidasy goodyeary to ładne i dobre buty.

PS. Też kupiłem czapkę z daszkiem adidasa.

 

jak kolor niewiele sie rozni , to ja nei wiem ,albo wiem, zle patrze przez swoje rozowe malarza okularki.

dla mnie taki obsrany braz jest chu.iowy no i tyle w temacie :ok:

moze to wina mojego szajsunga monitorka? :]

Odnośnik do komentarza

No nie wiem, ja się tylko poprzekomarzać chciałem, bo mi sie nudzi w domu

 

 

Ze co, że do mnie? Bo nie kumam twoich intencji za bardzo. Chyba, że probujesz nas przekonać, że adidasy goodyeary to ładne i dobre buty.

Owszem, to bardzo ładne buty, wygodne i wytrzymałe, a przy tym świetne dla każdego fana motoryzacji (przy tym do prowadzenia samochodu też się świetnie sprawdzają).

AHA

Odnośnik do komentarza

chodzi Ci o spożywczaka czy łażenie po hmach? ;p

 

oczywiście, ze do codziennych bzdur takich jak pójscie po chleb czy na poczte, to raczej nie, ale na wieczorny czilałt, spacerowanie po starówkach, kulturalne koncerty czy dyskoteki, to chyba tak ;-)

 

a do codziennych spraw wystarcza tshirt, jeansy + trampy :-)

 

gekon: a to sorry, mi glownie chodzilo o góre :-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...