Skocz do zawartości

Xbox Live w Polsce


Zeratul

Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT  

190 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jezeli w Polsce pojawi sie Live czy porzucisz swoj GT

    • Pozostane przy swoim obecnym GT
    • Zarejestruje sie na Polske i porzuce obecny GT
    • Nie posiadam jeszcze GT
    • Jeszcze nie wiem


Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie chodzi o to, że wybierając od razu opcję Gold,będziesz musiał podać dane karty kredytowej,w innym wypadku wybierasz Silver a później za pomocą zdrapki podwyższasz do Gold'a

 

Nosz kur.wa, dlaczego mam podwyższać do golda skoro już mam golda? abonamen wykupiony jeszcze na długi czas.

Odnośnik do komentarza
Nosz kur.wa, dlaczego mam podwyższać do golda skoro już mam golda? abonamen wykupiony jeszcze na długi czas.

 

Pewnie jest opcja pominięcia tego kroku ;)

na 99% tu chodzi o możliwość dodania karty kredytowej, żeby sami ściągali haracz, jak XBL Gold dobiegnie końca.

 

Nie rozumiem też narzekania na ceny, przecież wiadome było, że będą tyle kosztować. Przynajmniej, taka będzie ich cena detaliczna. Standardowo XBL kosztuje 60?/rok - (pomijam fakt, że nikt nigdy za tyle nie kupił zdrapki na allegro)

 

Poza tym zdrapki z allegro raczej nie znikną, nadal będą w tej samej cenie ;) Płakać będą tylko ci, którzy będą odnawiać XBLGold przez kartę kredytową.

 

Ja sie cieszę na możliwość przenoszenia/migracji konta. Jeszcze niech potwierdzą zniesienie blokad regionalnych ;)

Czy już coś wiadomo?

Odnośnik do komentarza
Nosz kur.wa, dlaczego mam podwyższać do golda skoro już mam golda? abonamen wykupiony jeszcze na długi czas.

Ty masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem czy jak ?

 

Ten abo co masz kupony po przeniesieniu konta na PL zostaje i jest zaokrąglany to pełnego miesiąca .

Przy przenoszeniu konta i wybraniu GOLD podajesz dane karty płatniczje które będą wykorzystane przy ponownym wykpieni GOLD'A jak obecny się skończy .

Nic na siłę nie bedziesz musiał podwyższać .

Odnośnik do komentarza

P: Czy po przeniesieniu konta będzie możliwe ponowne pobranie zakupionych materiałów, np. gier, filmów wideo, muzyki i aplikacji?

 

O: Naszym celem jest umożliwienie użytkownikom ponownego pobrania wszystkich zakupionych materiałów po przeniesieniu konta i usilnie nad tym pracujemy. Jednak w tej chwili nie ma możliwości ponownego pobrania zakupionych materiałów po przeniesieniu konta. Użytkownicy powinni przed przeniesieniem konta ponownie pobrać zakupione materiały i zapisać je na dysku twardym lub na przenośnej pamięci USB.

 

 

-------------------------

 

 

P: Czy zachowam pozostały czas wykupionego abonamentu na koncie Xbox LIVE?

 

O: Tak, pozostały czas wykupionego abonamentu na koncie LIVE zostanie przeniesiony na Twoje nowe konto (i zaokrąglony do pełnego miesiąca).

Odnośnik do komentarza

MS nie dając możliwości pełnej, bezpłatnej migracji strzeliłoby sobie łukiem w plecy, ale jako że nieraz już to robiło, nie można było być niczego pewnym. Całe szczęście, że wiemy już oficjalnie jak wszystko będzie wyglądać :) Wydaje się, że migracje powinny przechodzić gładko i bezproblemowo.

 

A zdrapki pewnie będą działać - przecież w UK nie mają cen w oficjalnej dystrybucji takich jak my na Allegro ;)

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie, rok temu robiłem transfer licencji DLC z jednej konsoli na drugą (pod koniec listopada), teraz kupiłem Xboxa Slim i niby cały content mam na dysku, więc teoretycznie nie powinno być problemu, ale jak już zrobię migrację na Polskę, to czy potem będę mógł przenieść licencję, czy będę musiał czekać, aż do końca listopada, najpierw zrobić transfer licencji, a dopiero potem migrację konta, żebym mógł wszystko odpalać bez XBL?

Jasne, wiem nikt mi nie powie jak na 100% będzie, ale chcę tylko wiedzieć jak Wy myślicie..

Odnośnik do komentarza

Z miesiąc temu wymyśliłam, że chcę w domu Xboxa, kilka dni temu dostałam go na urodziny i specjalnie odkładałam kupno Golda, żeby kupić polską zdrapkę. Dziś wchodzę na neta, a tu wieść, że rok za 250zł. Chyba ktoś się źle czuje w MS. 250 za możliwość grania online?! Dobrze, że mam jeszcze PS3... Jednak chciałoby się pomłócić ze znajomymi choćby Hordę w Gearsach, więc kupiłam na Allegro roczny abonament za 139,90.

Odnośnik do komentarza

Do.(pipi).ali z tymi cenami.

Ale tego już można było się spodziewać już po samym XFD, gdzie Mirski mówił o cenach (50 euro) zdrapek w eurolandzie.

Zresztą cały ten pomysł z tym Benefitem dawał do myślenia, że cena zdrapki musi być wyższa niż ta znana z allegro.

 

Tańszy basen oraz 5% zniżki na gry nie przekonują mnie, żeby za rok grania dać 250 zł.

 

Zdrapki z allegro na bank będą działać. Tyle, że jeśli MS nie będzie sprzedawał 'swoich' to na Livie polskim nie zarobi, a to da efekt braku inwestowania w live przez polski oddział MSu.

 

Jeszcze nam dupą wyjdzie polski live (wiem, trochę przesadzam).

Odnośnik do komentarza

Polak zawsze musi marudzić. Ceny faktycznie wydają się zaporowe, ale sądze, że tylko początkowo. Myślę, że będą dystrybuowane maks za 199 zł, a i to pewnie spadnie w jakimś czasie do niższego pułapu. Domniemam, że subskrypcja po przez karty płatnicze będzie sporo tańsza. Pozatym MS widzi, że teraz mamy zdrapki za 140 zł za 12mscy i jestem pewien, że będa chcieli coś z tym zrobić. Mieszkamy w Polsce, więc ceny powinny być adekwatne. Myślę, że cena za zdrapkę na 12 miesięcy powinna wynosić tyle ile cena MS za ich grę w dniu premiery 169 zl. 20 zł więcej, ale każdy byłby raczej zadowolny. Ja się cieszę, gdyż i tak bałem się większego do(pipi)ania

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie, rok temu robiłem transfer licencji DLC z jednej konsoli na drugą (pod koniec listopada), teraz kupiłem Xboxa Slim i niby cały content mam na dysku, więc teoretycznie nie powinno być problemu, ale jak już zrobię migrację na Polskę, to czy potem będę mógł przenieść licencję, czy będę musiał czekać, aż do końca listopada, najpierw zrobić transfer licencji, a dopiero potem migrację konta, żebym mógł wszystko odpalać bez XBL?

Jasne, wiem nikt mi nie powie jak na 100% będzie, ale chcę tylko wiedzieć jak Wy myślicie..

Jak ktoś by szukał odpowiedzi ;)

 

Zadzwoniłem ze Skype na amerykański helpline od Xboxa i tam koleś mnie poprosił o podanie kilku danych (mail, telefon, gamertag) i powiedział, że rozpatrzą moją prośbę, wcześniejszegi transferu licencji wciągu 10 dni roboczych. Podałem mu dwa gamertagi, bo na dwóch mam pokupowane DLC ;) - tak na wszelki wypadek piszę jakby ktoś szukał i miał podobną sytuację, gdy będzie chciał zmieniać na polski XBL.

 

Swoją drogą można zapomnieć o DLC do Rock Banda na polskim XBL - bo RB w Polsce oficjalnie nie ma ;)..

Odnośnik do komentarza

chyba takie ze mozesz placic w zlotowkach i zarejestrowac sie na swoj dom ;)

O kur*a i o to cale halo z migracja?;p

 

Ano jeszcze będzie Play with Fame - może będzie można zagrać w Game Roomie z samym Piotrem Kupichą i zespołem Mazowsze 

 

To zdecydowanie przekonuje mnie by kupić roczny abo Live z oficjalnego kanału dystrybucji polskiego MS w niezwykle atrakcyjnej cenie 249 pesos

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

ten szał na xbl pl to głównie rozdmuchiwany w wojnach konsolowych przez fanów ps3 my mamy psn pl a wy nie macie xbl pl :P

Nikt już nie mówi że psn pl i zapewne nasz xbl pl to mocno wykastrowane sklepiki w porównaniu do innych, np: US/UK.

 

xbl pl w 90% wszystkim chodzi o zniesienie blokad regionalnych (które w(pipi)iają) na te kilka gier.

hmmm chociaż jeszcze będą inne plusy polskiego live > masz region PL to podczas gry online będzie wyszukiwało jak najwięcej polaków, bezproblemowe płacenie kartą w marketplace, oficjalne turnieje online czy tworzenie lig/klanów, może polskie opisy gier itp.

Wszystko sprawdzimy 10 listopada.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.