Skocz do zawartości

Devil's Third


Gość Soul

Rekomendowane odpowiedzi

Bez kitu ten 15 minutowy gameplay spowodował tom że jakby mi w sklepie dawali 50zł za ukończenie tego tytułu i dawali grę za darmo oczywiście to nie podjął bym się tego ni (pipi)a. Już pal licho oprawę ale animacja z turbo drewna, tragiczny design bohatera i ogólnie gameplay tak cholernie nudny i schematyczny że wymiotować się chce po 2 minucie oglądania tego.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Budżetówkę sugerują nawet takie bzdety, jak czcionki napisów i inne ozdobniki. A to na pewno nie jest jakaś wczesna wersja kodu, która miała za zadanie pokazać głównie założenia rozgrywki? Bo już pal licho na jaką konsolę to wychodzi, ale wygląda po prostu katastrofalnie. I to przecież autorski projekt Itagakiego ze wsparciem samego Nintendo...

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Trailer i gameplay z multi jak i nocnego levelu są wczonio, Panama ssie pod każdym względem (wygląda jak jakiś wczesny build stage'a). Czekam, podoba mi się jak gry nabijają się z powagi gier konkurencji i nie tylko. Multi może być w sam raz na odprężenie się a nie spinanie posladów gdzie mógłbym przerobić węgiel na diament. 

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Kilka informacji z Ryjoksiążki, bo Itagaki regularnie pisze tam o Devil's Third.

 

O grafice:

 

 

 

Jetzak, we have polished the graphic quality. Environment, characters, arms, AFVs, warbirds... everything. Totally different from E3 version. Plus, I've expanded playability of multi-play and solo-play, as my taste. Wait the next news!

 

O możliwości przeprowadzenia beta-testów:

 

 

 

Jonathan, I take safe way. that's what i can say now

 

Framerate:

 

 

 

Eugene, we always did/do our best. spec is still jack-in-the-box

 

Kompozytor:

 

 

 

very famous guy!

 

Singlowa kampania:

 

 

 

We made this game for single play(campaign) and online online multiplay gamers. 'Cuz I know I have to respond to expectations by both gamers. So, in fact, we invested double amount of resources than general development in this industry, to accomplish to develop this game.
I can't show you specific length of single play mode, 'cuz we're still tuning this game.
But you can estimate the total length of single play mode, by my saying above

 

Itagaki_Thumbs_Up_MNT.jpg

 

Aha, jest jeszcze wywiad z września, który raczej umknął uwadze większości, więc wrzucam linka (nie można kopiować tekstu z tej strony niestety):

http://www.valhallagamestudios.com/en/2014/09/thought-2014-09.html

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja tam dalej czekam bo gra może zaskoczyć pozytywnie a multi według mnie już teraz trzymało się zasady "jeszcze jeden raz" co mnie cieszy, mam nadzieje że Itagaki nie zawiedzie bo uwielbiałem NG Black (dwójke również ale jedynka to było to). 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Itagaki na fejsiku:

 

Hey gamers gathering here.

 

I know you guys are craving for the latest information on Devil's Third. Devil's Third isn't a simple shooter, but an unprecedented massive shooter to be played by tons of players. So there's many things to set before we release it. The game contains a lot of elements well over the volume to be provided by two regular games.

 

This game will be the biggest game of life for me and my colleagues, including you guys, not to mention.
It took two years for the concept working and four years for the development. It's not surprising at all. Such amount of time is needed to create a totally new game from scratch. I'm sure you'll dig what I mean if I say we spent four years to develop Ninja Gaiden.

But, I know your mind. Such development matters have nothing to do with gamers. So I and all the members of Valhalla really appreciate that you guys have waited for Devil's Third for a long time.

 

What Devil's Third is?
Such announcement will be made over time. Thanks for your patiense. Devil's Third will meet you guys' expectation for sure!
Thanks again from the bottom of my heart.

 

 

Oj coś czuję, że ta gra będzie niezłą petardą dla hardkorowców.

Odnośnik do komentarza

Czekam cierpliwie bo myśle że na E3 może być naprawdę pozytywnym zaskoczeniem jeśli chodzi o podciągnięcie grafy a zwłaszcza gameplayu (bo powiedzmy sobie wielkie G na razie pokazali). Ale i tak mam nadzieje że Itagaki nie rzuca słów na wiatr :-]

Odnośnik do komentarza

Czekam cierpliwie bo myśle że na E3 może być naprawdę pozytywnym zaskoczeniem jeśli chodzi o podciągnięcie grafy a zwłaszcza gameplayu (bo powiedzmy sobie wielkie G na razie pokazali). Ale i tak mam nadzieje że Itagaki nie rzuca słów na wiatr :-]

Szkoda tylko, że to głównie strzelaninka, a nie slasher. Niestety tutaj walka bronią białą to soczyste 2-3 ciosy z jednym combo więc można śmiało zakładać że głównie rozgrywka w single i multi opierać będzie się na kryciu za murkiem i wymianą kapiszonów, a melee to raczej do jednego (pipi).nięcia na dobicie. No nic, i tak mi się podoba, ale Itagaki mógłby wziąć się za zrobienie jakiejś kopii NG z podobną mechaniką i systemem rozgrywki. :lapka: Ale byłaby kosa. :lapka:

Odnośnik do komentarza

Na gameplay'u, który oglądałem wyglądała jak gra z kosza w markecie, soooo....

 

 

Na pierwszym pokazie produkcja jako całokształt prezentowała się jak te gry co je w marketach po 20 zł sprzedają.

 

Masz niezłą awersję do tych marketów :P A ja ostatnio widziałem w markecie nawet niezłe gierki za bezcen.

 

Mnie ciekawi ten tytuł nie dlatego, że przyjęło go Ninny, tylko z powodu Itagakiego oraz trailera, który podsycił moje zainteresowanie. No i jednak sam wprost mówi, że wiele się zmieniło od dema E3. Czekam na update.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

 

Na razie premiera tylko w Japan, Nintendo chyba obawia się tego tytułu :)

 

Ke? 28 sierpnia premiera w Europie...

 

Sorki, wziąłem to info z blognintendo.pl ale już Kaxi zedytował posta -_- Sekcje strzelane mnie trochę przerażają, ale sieka i popaprani przeciwnicy zapowiadają się nieźle :)

Edytowane przez Sowaa
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...