Skocz do zawartości

MGS: Snake Eater 3D


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...

http://www.gamersyde...s-11755_en.html

Co stało się z tą grą? Pierwsze demko, które było pokazywane wyglądało bardzo dobrze. Miało troszkę słabsze tekstury niż na PS2 ale całą reszta była lepsza (szczególnie postacie). Teraz ta gra wygląda jak ścierwo. Tekstury rodem z PSX'a, brak niektórych efektów, w wodzie nie odbija się otoczenie (na PS2 była świetna woda).

Obecnie wygląda to makabrycznie..

Odnośnik do komentarza

Bez przesady, źle to nie wygląda. Na pewno lepiej niż Peace Walker na PSP.

 

Ale mimo wszystko jakoś nie interesuje mnie te wydanie. Port na handhelda z dorzuconymi - jak na Nintendo przystało - bezsensownymi bajerami sztucznie "urozmaicającymi" rozgrywkę (kamuflaże, żyroskop). Mam nadzieję przynajmniej, że są one opcjonalne.

 

Tymczasem jeśli będę chciał sobie odświeżyć MGS3, to zrobię to kupując nadchodzący pakiet HD.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

No cóż, jest "fajnie". O samej grze już napisano chyba wszystko więc w sumie można się skupić tylko na oprawie i wrażeniach. 3D daje radę, wiele razy lufa Snake'a wychodzi z ekranu ; ). Grafa ogólnie z powodu 3D nie kuleje właściwie w ogóle. Trochę rażą textury w wielu miejscach a animacja w przerywnikach widać, że ledwo dycha. No i widoczne dość mocno ząbki na trawie czy innych obiektach. Dźwięk jest mistrzowski. Ale ogólnie must have szczególnie jak ktoś nie grał. Jednak edycja HD to to nie jest. A i dość szybko mi się demo zakończyło ale albo jest limit czasowy (10 minut?) albo doszedłem do drzwi i się wyłączyło.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie średnio, nie mam już cierpliwości na siedzenie w krzaczkach i czekać co chwilę. Duży minus to, że na małym ekranie słabo widać wrogów, szczególnie zielone słabo widoczne. Na plus świetny efekt 3d. No i podstawowa sprawa, ta gra jest stworzona na 2 analogi. Bez circle pada nie podchodzić...

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z przedmówcą, bez CPP będzie cieżko. Pograłem chwilke wczoraj i jestem zadowolony (poza sterowaniem). Bardzo wygodnie łazi się po menu na dotykowym ekranie (jak zawsze zresztą). Efekt 3D naprawde dobry (nie zauważyłem ghostingu). Gdyby nie było kolekcji MGS HD to to pewnie bym zakupił. Tak to na razie podziękuje chociaż jak bedzie naprawde tanio to kto wie...

Odnośnik do komentarza

Też zagrałem w demo i wrażenia są całkiem pozytywne. Grafika na tym małym ekraniku prezentuje się ładnie, z włączonym efektem 3D robi to wrażenie. Minusem są miejscami kiepskie tekstury i zwalniająca animacja - szczególnie w trakcie przerywników filmowych, choć w czasie rozgrywki też się zdarza, gdy ustawi się kamerę pod kątem obejmującym więcej szczegółów. Moim zdaniem da się jednak przeżyć.

 

Do sterowania trzeba się przyzwyczaić i tak jak napisali przedmówcy, niełatwo gra się bez drugiego analoga. Trochę denerwuje, że przy zmianie pozycji musimy się zatrzymać, bo wciskamy wtedy dół na krzyżaku, a normalnie poruszamy się analogiem. Ogólnie widać że twórcom brakowało przycisków, więc niektóre funkcje przeniosły się na ekran dotykowy, co też jest średnio intuicyjne.

 

Wersję na 3DS-a może zabić obecność edycji HD. Sam mając wybór, skłaniam się zdecydowanie ku wersji na duże konsole - zwłaszcza, że mamy w zestawie kilka odsłon serii. Granie z efektem 3D ma jednak swój urok i jeśli ktoś jest bardzo napalony na to wydanie, to raczej nie powinien nagle przestać czekać ;) .

Odnośnik do komentarza

http://uk.ign.com/videos/2012/02/28/metal-gear-solid-3d-snake-eater-video-review

 

Tak zerknąłem na swego posta nieco wyżej i chyba muszę się wycofać z tego co powiedziałem. Ten framerate jest karygodny, a grafika nawet jeśli bogata w szczegóły, to raczej niezbyt powalająca. Chyba jednak materiały promocyjne były nieco oderwane od rzeczywistości.

 

Jak ktoś chce przenośnego MGSa, to Peace Walker jest lepszym wyborem. A jak ktoś chce sobie odświeżyć MGS3, to za podobną cenę co 3D może dostać edycję HD na stacjonarki. Na mój gust 3D to bajer dla fan(boy)ów i/lub kolekcjonerów.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
Gość ragus

Co nie zmienia faktu, że nie grając w dwójkę, nie zrozumie czegoś w z fabuły trójce.

 

Inna sprawa, że każdy powienien zagrać w najlepszego MGS'a, jakim jest 2 częsć.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
  • 5 lat później...

Tak sobie gram w tą edycję od paru dni i nie rozumiem tych komentarzy dotyczących sterowania. Nie mam circle pada i w 15 minut przyzwyczaiłem się do tego jak jest. Bardziej doskwiera mi jednak grafika bo giera w tej edycji wygląda może trochę lepiej niż na mgs na psxa. Mimo wszystko jako odświeżenie tej doskonałej gry sprawdza się wyśmienicie:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...