Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Skyward Sword


django

Rekomendowane odpowiedzi

Z tą edycja to fakt, złota edycja Wii pewnie nie jednemu w gusta by trafiła ^_^ .Ja dokładnie tydzień temu dopadłem Wii Red-a, który komponuje się czadowo wyróżniając się przy czarnej PS3 i Tv którym nadaje świetny akcent 8) . Pomijając Hard core jakim jest Super Mario Bros Wii, który jest dodawany do Wii Reda mogłaby też nowa Zelda taki poziom trudności w gampleyu trzymać :rolleyes:

 

EDIT: EUROGAMER 10/10 :D zaznaczę tylko Z :TP dostała 9/10 :music:

 

IGN krótka historia : SS 10/10 <> OoT 10/10 > WW 9.6/10 > TP 9.5/10 :dance2:

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Ocarina of Time to jedna z najlepszych rzeczy jaka może się przytrafić graczom. Nigdy nie zapomnę biegania na Eponie po Hyrule, Świątyni Wody, Lake Hylia czy krainy Goronów. Ta gra nawet dziś zachwyca i bardzo dobrze, że jest dostępna w ulepszonej wersji na 3DS.

 

Song of Time...

 

Niebawem zabieram się za Twilight Princess, i wreszcie sięgnę po Skyward Sword.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ba,ostatnia część miała mroczniejszy klimat od swoich poprzedników,a jak zwykle urzekła.Nintendo robi kawał dobrej roboty i zawsze wydaje Zelde w najwyższej formie.Oceny faktycznie miażdżą ,ale nie one są najważniejsze,choć wiadomo,że nowa część zasługuje na dziesięć .Nie zanudzając dłużej ,biegnę po telefon i dzwonię do firmy wysyłkowej,w to trzeba zagrać!

Odnośnik do komentarza

Mnie ocena srednio interesuje, nawet gdyby gra zostala gorzej oceniona to i tak bym ja kupil. ;) Fajnie jest natomiast jak jedna z moich ulubionych gier jest dobrze oceniana przez branzowe serwisy i pisma, dlatego ciesze sie z dobrych ocen jakie dostaje najnowsza odslona gry.

 

Dla mnie Zelda to i tak must-have, ;)

Odnośnik do komentarza

Pogralem w demo i jest awsm, chociaż tego motion plusa jakoś specjalnie nie czuć poza machaniem mieczykiem. No i skakac by sie mogl nauczyc, bo obchodzenie przeszkod siegajacych do pasa mnie nie bawi :( Nie wiem czy ta demowa grafika juz jest ostateczna, jak tak to sa ladniejsze gry ale trzyma poziom wii.

 

Ciekawe gdzieś Ty zdobył te demo, no chyba, że po prostu miałeś szczeście pograć na jakiś targach. Co do sterowania to jeśli jakoś specjalnie "nie czuć" tego motion plusa, to jest to świetna wiadomość, bo to pokazuje, że Nintendo dopieło swego,...

 

 

Czy to ważne jaką note dostanie. Widzieliście/graliście w jakąś słabą zelde ? Była takowa?

 

Własnie nie warzne (ja jakoś od dawna przestałem sugerować się ocenami w gazetach, czytam pisma w celach przedewszystkim informacyjnych), ja jakoś sobie nie przypominam bym grał w jakąś słabą Zelde.

Celowo nie mówię tu o pomyłce Nintendo przy romansie z Phillips'em.

Jeśli miałbym być szczery, to jakoś nie przypominam sobie by Nintendo kiedykolwiek wydało jakąś słabą grę...

 

Natomiast jeśli chodzi o oceny dla tych co lubują się w tych cyferkach, to jeśli Neo+ podejdzie do sprawy nowej Zeldy żetelnie, to powinna być dycha, co do PSX'a to sam nie wiem, się zobaczy...

 

Mnie bardziej zastanawia, czy polskie pisma będą miały "jaja", i co najmniej jedno z nich będzie potrafiło walnąć na okładkę Zelde, czy też jak zwykle skończy się na tym, że ktoś sypnie kasą i na okładce znajdzie się co innego...

Odnośnik do komentarza

Nie ma czegos takiego jak slaba Zelda, nad kazda czescia gry czuwa Shigeru Miyamoto - mistrz Nintendo i tworca tej genialnej gry. To nie jest Final Fantasy, w ktorym czasami trafia sie slabsza czesc.

Zelda to Zelda - pewniak i tyle, to samo jest z Marianami, takie gry ma tylko Nintendo. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Jeśli miałbym być szczery, to jakoś nie przypominam sobie by Nintendo kiedykolwiek wydało jakąś słabą grę...

 

Hey%20You,%20Pikachu!.gif

 

 

 

Mnie bardziej zastanawia, czy polskie pisma będą miały "jaja", i co najmniej jedno z nich będzie potrafiło walnąć na okładkę Zelde, czy też jak zwykle skończy się na tym, że ktoś sypnie kasą i na okładce znajdzie się co innego...

 

Tak to działa w mediach, że ktoś sypie kasą. Np. czytelnicy i reklamodawcy. Jeśli redakcja uzna, że okładka z Linkiem przyciągnie więcej osób, niż inne możliwe, to pewnie taką da, ale to chyba wątpliwe w miesiącu, gdy wychodzi tyle przebojów interesujących większą ilość Polaków.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

O ocene w neo+ nie ma co się martwić TP dostalo u nich 9,6 (WW też, okaryna 10) ale czy ta ocena coś zmieni? Ej przecież to nowa zelda, nowa przygoda, kolejne 50 godzin wyrwane z życiorysu ;]

 

Tylko, że w przypadku N+ to ostatnimi czasy, uwarzam że im oceny gier się trochę zepsuły, - ale to dyskusja tak naprawdę na osobny temat...

No właśnie kolejne 50 godzin, o ile nie więcej z życiorysu zabrane.

Biorąc jednak pod uwagę, że pewnie do tej gry, jak praktycznie do każdej innej Zeldy (i większości tytułów od Nintendo), wraca się wielokrotnie, to pewnie ten czas wydłuży się jeszcze bardziej...

Nie ma czegos takiego jak slaba Zelda, nad kazda czescia gry czuwa Shigeru Miyamoto - mistrz Nintendo i tworca tej genialnej gry. To nie jest Final Fantasy, w ktorym czasami trafia sie slabsza czesc.

Zelda to Zelda - pewniak i tyle, to samo jest z Marianami, takie gry ma tylko Nintendo. :)

 

Dlatego Nintendo to jedna - z nielicznych - firm (kiedyś do tego grona zaliczałem jeszcze choćby Sege i Square), której gry mogę kupować w ciemno, bo wiem, że się na nich nie zawiode...

 

 

Jeśli miałbym być szczery, to jakoś nie przypominam sobie by Nintendo kiedykolwiek wydało jakąś słabą grę...

 

Hey%20You,%20Pikachu!.gif

 

 

 

Mnie bardziej zastanawia, czy polskie pisma będą miały "jaja", i co najmniej jedno z nich będzie potrafiło walnąć na okładkę Zelde, czy też jak zwykle skończy się na tym, że ktoś sypnie kasą i na okładce znajdzie się co innego...

 

Tak to działa w mediach, że ktoś sypie kasą. Np. czytelnicy i reklamodawcy. Jeśli redakcja uzna, że okładka z Linkiem przyciągnie więcej osób, niż inne możliwe, to pewnie taką da, ale to chyba wątpliwe w miesiącu, gdy wychodzi tyle przebojów interesujących większą ilość Polaków.

 

Teraz tylko pytanie czy ta gra była tak naprawdę słaba, i czy wogóle to była gra...

 

Co do drugiej kwestii, to dlatego pisałem "jeśli będą miały jaja", w końcu Neo+ kiedyś dało świetną okładkę z Wind Waker'a...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Neo zawsze przekładało oceny adekwatne do mojego gustu :) np. jak mnie pamięć nie myli, taki Fallout 3 podsumowali siódemką, gdzie moim zdaniem w pełni na to zasłużył a wiekszość serwisów zachwalało ponad wszystko ....Co do reszty ocen zawsze idealnie się przekłada i wiem że gra która dostaje powyżej 9.6 wnosi powiew świeżości na 100% a to dla mnie jak i Neo bardzo się liczy..... m.in za to ich cenie :i_am_so_happy: ... co do twórcy Shigeru, ciekaw jestem jak potoczą się losy Zeldy już bez Master-a i czy nadal będą wstanie wskrzeszać moją wygasłą wiare w gry, bo to tak naprawde to jedyny cud w obecnym czasie jaki nam się przytrafił i tego typu rozrywce.I pewnie tak szybko się nie powtórzy....Senkiu Miyamoto :hi:

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Pogralem w demo i jest awsm, chociaż tego motion plusa jakoś specjalnie nie czuć poza machaniem mieczykiem. No i skakac by sie mogl nauczyc, bo obchodzenie przeszkod siegajacych do pasa mnie nie bawi :( Nie wiem czy ta demowa grafika juz jest ostateczna, jak tak to sa ladniejsze gry ale trzyma poziom wii.

 

Ciekawe gdzieś Ty zdobył te demo, no chyba, że po prostu miałeś szczeście pograć na jakiś targach. [...]

 

Demo jest już od dłuszego czasu w sieci, a pełna wersja została załadowana wczoraj. Ja wolę pudełka. Czekam z niecierpliwością na piątek... :D

Odnośnik do komentarza

Nie chce się kłócić, ale zaprzeczeniem tego coś powiedział, jest ich ocena dla Valkyrie Chronicles, i Dark Soul's, (dycha, no nie przesadzajmy, nie wspomne już o Batmanie).

Nie zmienia to faktu, że ich szanuje, i jestem ciekaw bardziej recenzji nowej Zeldy, niż samej oceny.

 

Co do osoby Miyamoto, to uwarzam go za fenomen, i coś czuje, że długo jemu podobnego nie zobaczymy w tej branży...

 

Pogralem w demo i jest awsm, chociaż tego motion plusa jakoś specjalnie nie czuć poza machaniem mieczykiem. No i skakac by sie mogl nauczyc, bo obchodzenie przeszkod siegajacych do pasa mnie nie bawi :( Nie wiem czy ta demowa grafika juz jest ostateczna, jak tak to sa ladniejsze gry ale trzyma poziom wii.

 

Ciekawe gdzieś Ty zdobył te demo, no chyba, że po prostu miałeś szczeście pograć na jakiś targach. [...]

 

Demo jest już od dłuszego czasu w sieci, a pełna wersja została załadowana wczoraj. Ja wolę pudełka. Czekam z niecierpliwością na piątek... :D

 

Weż pod uwagę, że ja nie piracę, i nie mam zamiaru okradać firmy, którą szanuje i uwielbiam za tak piękne gry jak choćby właśnie nadchodząca Zelda...

Odnośnik do komentarza

Sciagniecie dema to piracenie i okradanie firmy? To cos nowego.

 

Problemem jest to, że jakoś nie przypominam sobie, by Nintendo urzyczyło każdemu urzytkownikowi legalnie takie demo, nie licząc branżowych targów. Więc dla mnie jest to piractwo, bo napewno nie odbyło się to w tak legalny sposób jak można to zrobić na choćby PS3.

Druga sprawa jest taka, że pewnie nie da się je uruchomić na normalnym Wii.

Co do okradania, to tutaj miałem bardziej na myśli pełną kopię gry, nie demo, które pewnie w legalny sposób i tak nie da się zdobyć.

 

Natomiast wracając do samej Zeldy to zastanawia mnie czy sterowanie sprawi, że do zwykłego pada już nie zabardzo będę chciał wracać (przynajmniej w przypadku tego typu gier, jakie reprezentuje Zelda), tak jak to swego czasu zrobił choćby Metroid Prime 3 i Goldeneye007 z grami z widokiem z oczu...

Odnośnik do komentarza

Co do sterowania to mam największy co do tego apetyt.Coś innego, nowego tylko zniechęcił mnie do tego badziewiasty i nie wykorzystany kinect podobnie jest z różdżką niby bajer a po 2 h hype poszło w odstawkę i z czasem nie chcę nawet na to patrzeć.Na Nintendo pewnie mogę liczyć , zawsze wypada oryginalnie i kolejny będzie to wzór dla panów z sąsiednich obozów. Kalki pójdą w ruch i to na bank ! ;)

W ostatnim czasie miałem taką przyjemność z U2, gdzie moment ustawiania luster dziwnie jakoś mnie zniesmaczył ...wierna kopia OoT :geek: ale jest takie powiedzenie.... jak kopiować to tylko od najlepszych :mocking: Big N jak nikt w pełni zasłużył na erke w górnym prawym rogu :D

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...