Skocz do zawartości

PGL 2010 #1 - Wrocławskie Dni Fantastyki 25-27.06.10 [Zakończony]


barth

Rekomendowane odpowiedzi

tlo2.jpg

32075_123631904326326_106217119401138_201106_807438_n.jpg

 

 

POLISH GAMING LEAGUE ma zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych na turnieje w Halo 3 ODST i Call of Duty: Modern Warfare 2 na konsolach Microsoft Xbox360, które odbywają się podczas Wrocławskich Dni Fantastyki kolejno 26 i 27 czerwca. Wstęp na turnieje jest darmowy (oprócz opłaty za wejście na Dni Fantastyki), ale liczba 4-ro osobowych drużyn jest ograniczona (16 dla H3 i 8 dla MW2). Chętni mogą się rejestrować wysyłając składy drużyn na bar.wysocki@gmail.com. Nagrody (m.in. gry Alan Wake) czekają na pierwsze trzy drużyny w obu turniejach.

 

W Halo 3 ODST gramy na zasadach MLG v8

 

W Call of Duty: Modern Warfare 2 gramy na zasadach GameBattles (jeśli chcecie mieć swoje perki i bronie musicie przynieść swoje profile na karcie pamięci / pendrivie).

 

 

Możecie nas też śledzić na Facebook'u

 

Zapisane drużyny:

 

Modern Warfare 2:

 

1.klan "PeeL"

-TheBesTia PL

-yeti6PL

-PROTASxPL

-(pipi)anYxMiszczU

-KRYCHA1996pl (rezerwa)

-basik6 Brzeg PL(rezerwa)

-GrzechuK (rezerwa)

 

2.

-Szalony Pastor

-Pjotreg

-Sivers

-Rejven

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zapisane, odnotowane.

W tej chwili zastanawiam się, czy nie zamienić miejscami Halo i MW2 - MW2 16 miejsc w sobotę, H3 8 miejsc w niedzielę, hmmm...

Barth dajesz konkretnie bo tak mieszac to wiesz, bo od wczoraj sobie zalatwiam miejsce wrocku gdzieś do spania a teraz mialo by byc w niedziele to musze odkręcać a nie wiem nawet czy tym osoba będzie to odpowiadało. A co do frekwencji to nie ma sie co dziwić, że w halo mało ludzi jak zaraz wychodzi reach to dużo osób już zostawiło halo 3.

Edytowane przez Flaha
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

wiecie co ja bym byl ale jak pytalem sie i ciagle zagladalem do tematu to nic nie bylo moze wezcie zrobcie jakies powiekszenie dotyczace turnieji, nie dosc ze moglem przenocowac kilka osob chociaz do wrocka byl kawalek to jeszcze chcialem pograc. Czemu tak bardzo kuleje u nas informowanie innych, czy ciezko jest wrzucic jedna wiadomosc i dodac wielu odbiorcow przez xbox live, zly stan sceny to wina takze swietniej komunikacji. A niestety sa tu osoby takie np. jak ja ktore maja tylko xboxa a korzystaja z komputera u kogos i to tylko w celach sluzbowych. Mam nadzieje ze wszyscy sa zadowoleni z tego ze pojechali na turniej i wygrali lekka reka bo przeciez nikogo do rywalizacji nie mieli.

Odnośnik do komentarza

wiecie co ja bym byl ale jak pytalem sie i ciagle zagladalem do tematu to nic nie bylo moze wezcie zrobcie jakies powiekszenie dotyczace turnieji, nie dosc ze moglem przenocowac kilka osob chociaz do wrocka byl kawalek to jeszcze chcialem pograc. Czemu tak bardzo kuleje u nas informowanie innych, czy ciezko jest wrzucic jedna wiadomosc i dodac wielu odbiorcow przez xbox live, zly stan sceny to wina takze swietniej komunikacji. A niestety sa tu osoby takie np. jak ja ktore maja tylko xboxa a korzystaja z komputera u kogos i to tylko w celach sluzbowych. Mam nadzieje ze wszyscy sa zadowoleni z tego ze pojechali na turniej i wygrali lekka reka bo przeciez nikogo do rywalizacji nie mieli.

 

to AZ TAK trudno zajrzec do dzialu turnieje? NAPRAWDE?....

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...