Skocz do zawartości

PGL 2010 #1 - Wrocławskie Dni Fantastyki 25-27.06.10 [Zakończony]


barth

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ok, ale zdajesz sobie sprawe, ze na tym turnieju bylo moze z 10 osob ze sceny i moze te osoby nie pomysla o tym, by wysylac wiadomosci na live do konkretnych osob? Pozatym, informacje o dniach fantastyki i dacie byly spokojnie na 2 tygodnie przed turniejem, ale widze ze to trudno spytac organizatora, bo to on powinien napisac do ciebie. O turniejach na fundayu juz sa informacje, nawet na najwiekszych serwisach.

Odnośnik do komentarza

istnieje przecież polska baza gt halo3/odst i tam wrzucic jedna wiadomosc z doreczeniem do wszystkich to chyba nie byl problem?

A mi ciezko jest spytac bo jak ja przychodze z pracy i mam wolna chwile to wszyscy organizatorzy i w sumie wszyscy z moich friends juz spia.

 

A sam tez nie powiesz ze byl bardzo rozreklamowane informacje o turnieju bo np. na ppe.pl nic nie bylo.

Odnośnik do komentarza

Mało roboty masz? No to może jeszcze będziesz podwoził ludzi na turnieje...

Sorry, ale to nie średniowiecze. Mnie się nie nudzi i nie będę się pier-dolił z zaproszeniami dla każdego z osobna. Jest forum? Jest. Proste. Z naszej strony możecie oczekiwać informacji tak wcześnie jak się da. Tyle.

Odnośnik do komentarza

ZAGLADALEM ALE POZYCJONOWANIE JEST DO DUPY. A tak wogle to napisalem ze mam pc raz w czas, a oprocz mnie jest kilka osob ktore tez by przyjechaly gdyby dostaly wiadomosc na xbl. Np. Spox, Vusomi i jeszcze kilka innych osob.

Szczerze to rece opadaja.

Jak tylko pojawia sie mozliwosc turnieju od razu sie tutaj pojawia temat, ktory zostaje dodatkowo przypiety do czasu zakonczenia.

To, ze wiecej uzywasz kompa raz na jakis czas... to wina organizotorow czy cos? To ich wina, ze daja infa ze sporym wyprzedzeniem?

Ku.rwa, moze niech jeszcze rozsylaja SMSy by nie bylo pretensji?

Ja (pipi)e... tak zle, tak niedobrze. :verymad:

Zly stan to twoje wlasne problemy by tutaj raz na tydzien zajrzec.

Zamiast sie cieszyc, ze chlopaki cos robia to jeszcze jeczenie. Osiol jestes, ze nie zagladales (nawet przez komorke da rade) tutaj na forum i tyle. Nikt nie bedzie chodzil za toba jak mamusia.

Gdyby babcia miala wasy to by byla dziadkiem. Wszystko pod nos podtykac trzeba.

Co do PPE.PL - ok, da sie zrobic, ale nie zmiena to faktu, ze jakbys wiecej zainteresowania wykazal to bys do tego dzialu zagladal sam, czesciej.

Odnośnik do komentarza

Ja sie ciesze ze chlopaki organizuja a jakbys (pipi) zobaczyl wszystko co pisalem to bys zobaczyl ze moglem przywiezc sprzet i zalatwic noclegi, wiem ze to moja wina ale sam zobacz ze to forum jest naciapane.

Barth jak da rade to zrobic to bylbym wdzieczny bo teraz te 2 tygodnie wracam wczesniej a pozniej mam 14h pracy + dojazdy wiec nie bede mial czasu, maila na prv ci wysylam.

Odnośnik do komentarza

dobra (pipi) idioto (pipi) jak nie widzisz ze kolory sa takie same, mozna by dac pogrubienie + czerwony kolor albo podobny. Zreszta nie mam zamiaru z toba rozmawiac, i nie mowie ze niema mojej winy ale jakos takie mam odczucie doitego calego forum, mogłoby byc sledzenie tematow nowy topic masz na prv ze sa wiadomosci na forum.

Tymczasem nie mam zamiaru sie z toba spierac i tak caly dzien musze uzerac sie z roznymi ludzmi i problemami.

Jak ci ulzy to uznajmy ze to tylko moja wina.

 

A tak btw. to sa jakies filmiki z rozgrywki?

Odnośnik do komentarza

Jakbys laskawie przyjrzal sie subskrypcjom, temu co oferuje silnik forum itp. to bys wiedzial zamiast sie pluc :whistling: .

Ale czego wymagac od ludzi z mala spostrzegawczoscia lub niskim ilorazem inteligencji...

Zapraszam za jakis czas - jak ci ulzy juz i zakupisz okulary.

Wiec ponownie: 100% twojej winy i nie ma co sie spierac.

 

ps.

 

imbecyl.jpg

Ciezka subskrypcja forum, BARDZO CIEZKA!

feed.pngRSS rowniez nie istnieje... . No comment.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...