Skocz do zawartości

Pieprzenie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Po co singlowi, chyba głównie jeżdżącemu w mieście, "rodzinne" auto, dobre w terenie z dość dużymi oporami powietrza (spalanie)? No jakoś sensu nie widzę.

Co do tej Daci to bezpieczeństwo poprawili;) Za 65 tys ma się max opcję. Naprawdę fajne auto dla rodziny, szczególnie jakiejś po za miejskiej. Dobry wybór przy ograniczonym budżecie i awersji to mirków używek.

Odnośnik do komentarza

Ja tam uwielbiam jezdzic SUV-em po mieście. Opory powietrza akurat przy prędkościach do 60km/h nie wplywają negatywnie, wysoki prześwit i napęd 4x4 pozwala na parkowanie w dziwnych miejscach. No i jakoś człowiek pewniej się czuje w większym aucie, teraz jeżdzę sedanem i jakoś auto wydaje mi się  niskie, ciasne i ciągle martwię się czy nie przytrę podwoziem na budowie.

 

Tutaj rosyjska wersja dacii duster 

 

Lada ( renault) Vesta Cross

https://s.auto.drom.ru/i24210/c/photos/fullsize/lada/vesta_cross/lada_vesta_cross_728341.jpg[/IMG]

http://rusofili.bg/wp-content/uploads/2017/06/lada-vesta-2-650x372.jpg[/IMG]

 

Ceny z tego co pamiętam zaczynaja się od 35tys i na zywo robi bardzo dobre wrazenie

Edytowane przez Pajda
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Haha typowy posiadacz BMW.

 

Ja raz pojechałem w E36 olej wymienić, a wróciłem z nową pompą wody, wiskozą, podstawą filtra oleju i wężem olejowym od vanosa. Z 300zł zrobiło sie 1500.

 

Ale nie martw się - to znaczy, że trafiłeś na dobrego mechanika, który nie robi tylko tego co mu każesz zrobić, a przy okazji sprawdzi cały samochód.

Edytowane przez WisnieR
Odnośnik do komentarza

Ale to nawet w serwisie robią. Rozumiem jak jest gwarancja i wymieniają to za free. Ale jak po gwarancji, wymieniam klocki, a typ mi mówi, że wymienili przy okazji tylną wycieraczką, to trochę się wkur.wiłem. Zwłaszcza że nie pamiętam, żeby coś tam było nie tak.

 

Z innej beczki. Nieraz się widuje młode siksy, w wielkim SUVie, stary pewnie przeżywa drugą młodość i kupił takiej kochance X5, czy Q5, czy innego Cayenna. Nie widzicie takich bab? Ja dość często i tak zastanawiam się, że takie baby jeździć nie potrafią. Często widzę jak nieudolnie parkują. Pewnie niedawno zrobiły prawko, a jej pierwsze auto to właśnie jakiś wielki SUV. I nawet tu nie pomogą czujniki parkowania i kamery.

 

Ostatnio zaparkowałem przy PiPie, widziałem, że jakaś gówniara w białym audi Q5, coś kombinuje, wycofuje, robi manewry. No, ale (pipi), poszedłem do sklepu. W sumie to była taka mniejsza galeria, więc nie było mnie z godzinę, wracam, a tam biało. Oczywiście wytarłem co się dało i zostało tak (a było tego sporo więcej).

 

pobrane.jpg

No i ch.uj, kamery tam nie sięgają. Na święta jadę do teściów:), a tu klops. Mechanik potrzebuje dwóch dni, ja nie mam czasu. A jakaś (pipi)ana pizda odjechała, mimo że nie potrafi jeździć. Oczywiście nie jestem pewny na 100%, że to akurat było wtedy i ta baba, ale wsiadając rano do auta, bym pewnie widział, że coś jest nie tak. Wszak to z lewej strony.

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Od zmiany samochodu wyświetlam zawsze prędkość na wyświetlaczu cyfrowym, a z analogowego prędkościomierza w ogóle nie korzystam. Najchętniej bym sobie tam wyświetlił ekran Waze z Android Auto i tyle. 

 

Natomiast do temperatury jednak fajna jest fizyczna gałka, a ten jeden ekran na środku to przecież sposób na redukcję kosztów.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, grzybiarz napisał:

Z innej beczki. Nieraz się widuje młode siksy, w wielkim SUVie, stary pewnie przeżywa drugą młodość i kupił takiej kochance X5, czy Q5, czy innego Cayenna. Nie widzicie takich bab?

 

Plaga w dobie SUVów, chu.j tam, że ledwo ją widać zza kierownicy ale misiaczek kupił to trzeba jeździć. I tak pół biedy, że te auta mają kamery/czujniki cofania/park assist bo bez tego to już w ogóle armageddon na drodze. Bólu du.py o SUVy nie mam bo nigdy mnie nie kręciły te auta ale jak nie umiem prowadzić czegoś większego niż mały hatchback to się nie pcham za kierownicę.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to, gdybym miał żonę i dzieci to tez kupiłbym jej jak najwiekszego SUV-a. Większe auto + wyższa pozycja za kierownicą = większe bezpieczeństwo. Tylko mały chu.jek sam wozi dupę ekstra bryką, a żonie, która wozi gówniaki do przedszkola kupuje yarisa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Pajda napisał:

Większe auto + wyższa pozycja za kierownicą = większe bezpieczeństwo + większe problemy z parkowaniem

 

Prawie wszystkie laski, które znam wolą jak najmniejsze auta, bo łatwiej im się parkuje. Ważny żeby był ładny i miał ładny kolor. Jedna moja koleżanka woli duże auta, ale obecnie jeździ Discovery, więc to anomalia. :D 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.