Skocz do zawartości

Rodzina Soprano


Blaise

Rekomendowane odpowiedzi

The Kinks - I'm Not Like Everybody Else.

Jeden z najlepszych utworów, który pojawił w tym serialu.

Szukałem tej wersji, ale bezskutecznie. To jest jakaś koncertówka, studyjna wersja już tak nie robi.

 

Wersja z serialu pojawiła się na drugiej płycie albumu To the Bone z 1996r.

 

 

Byłbym zapomniał.

 

http://www.youtube.com/watch?v=242H7F8DKHA

 

To jest prawdziwy mistrz. Szkoda, że w tylko na początku serialu można było zobaczyć ten motyw.

Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza

 

Wiecie co jest zaje.biste? Obejrzenie po skończeniu paru pierwszych odcinków. Nagle z dojrzałego już A.J robi się wku.rwiający, gruby dzieciak, Tony gada jak wasz stary, bez żadnego włoskiego akcentu, Chris jest popychadłem, a w chyba 6 odcinku 1 sezonu, gdy Chris strzela w stopę sprzedawcę słodkich bułek, za nieokazanie szacunku - pamiętacie kto wtedy był w sklepie i kogo wyprosił Chris? To był Vito :P tylko wtedy jeszcze nie był Vitem.

 

Świetna scena Tonego i A.J. przy śniadaniu

 

http://www.youtube.com/watch?v=d4-7UtvvHjk&list=FLAHlByJtVfphqZklka9FC0A&index=4&feature=plpp_video

 

 

Odgrażanie się karzełka, że kiedyś skopie dupę Tony'emu to jest żart na miarę tego z Dark Knight, gdy Joker mówi, że Rachel to piękna kobieta. Tony nawet w stanie śpiączki wbiłby go w glebę. To chyba jedyna postać w serialu, która irytuje już od początku, a apogeum to scena w basenie. Albo żenujący był płacz, gdy na terenie posiadłości pojawił się niedźwiedź. xD Mały, zakompleksiony, karłowaty nieudacznik z wiekiem coraz bardziej pojebany i żyjący we własnym świecie . Tony nigdy nie widział w nim swojego następcy (miał być nim Chris), bo wiedział, że spłodził zakałę rodziny. Tutaj też odnoszę wrażenie, że to był po prostu fatalny dobór "aktora" już na początku serialu i z wiekiem nic się ciekawego nie dało wykrzesać z tej postaci. Nawet po zapuszczeniu zarostu przypominał jeszcze bardziej krasnoludka.

Odnośnik do komentarza

W ogóle nie wiem, jak można zarzucać aktorowi, że idealnie zagrał to, co od niego wymagano w scenariuszu. Zwyrodnialec, spodziewałeś się, że nagle z fajtłapy robi się z niego prawdziwy gangster?

 

A.J. jak A.J, najbardziej wku,rwiała mnie Janice. Po cichu liczyłem, że coś jej się stanie w końcu, a tu du.pa.

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Kończę właśnie 5 sezon i aż żal, że zostanie tylko 6 na szczęście ma aż 21 epizodów ;) Co do serialu to na pewno jeden z lepszych jakie oglądałem, wciąga strasznie. Świetna gra aktorska, dużo fajnych postaci no i często komiczne sytuacje :D

 

 

Odcinek jak Paulie i Chris się zgubili w lesie to mój faworyt, kurwa śmiałem jak głupi

 

 

jak ktoś jeszcze tego serialu nie oglądał to niech nadrabia zaległości, KOZAK.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

:(

 

skończyłem oglądać, 10-/10

 

 

zakończenie, co jest (pipi)a sobie myślę, ściągnąłem niedokończony odcinek albo tv mi nawala :/  włączyłem na komputerze, to samo. tak ma być

 

 

 

w końcu odpalili tony'ego, ale kto? ktoś od phila? od pauliego? co się stało z resztą rodziny : (  

tyle pytań, brak odpowiedzi.

 

 

 

ya(pipi)e, ale wiodę nudne życie bo czuję jak na zakończenie koloni w podstawówce kiedy wszyscy wyjeżdżają i jest ci smutno :(

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Po raz kolejny zaliczyłem całą serię i nadal nie mogę wyjść z podziwu jak świetnie został rozpisany scenariusz, a los lubił pokarać niektórych bohaterów.

 

Kilka przykładów:

 

 

 

Tony wychwalający kuzyna Blundetto u Melfi, że to niby taki inteligentny facet (IQ powyżej 150).  Duma aż go rozpierała. Tymczasem kuzyn najpierw przyjmuje zlecenie na Peepsa, a potem przysparza sporych problemów samemu Tonemu, idąc na samowolkę i zabijając Billego Leotardo. Co gorsza zostawił przy życiu Phila, co było najgłupszą decyzją i prawie doprowadziło do wojny między rodzinami.

 

Jeśli już przy kuzynie Tonym B, to rozwala scena gdy wraca z zakupami do tego wypizdowa w którym się ukrył. W tle leci Van Morrison - Glad Tidings i słowa "And we'll send you glad tidings from New York." po czym zza winkla wyskakuje Tony, posyłając Blundetto headshota. ;]

 

Innym przykładem może być Junior, który próbował udawać wariata, byle tylko uciec od wyroku. Niedługo później ujawniła się jego demencja i z biegiem czasu stawał się warzywem.

 

Czwarty sezon i partyjka w golfa między Johnnym Sackiem, Carminem Lupertazzi i jego synem. Rozmowa dotyczy inwestycji o których wypaplał Paulie. Syn Carmine'a miał załagodzić sytuację. W każdym razie po krótkiej wymianie zdań, Carmine wspomina, że rodzina z New Jersey, to przypadkowa zbieranina bez tradycji.  Po śmierci pewnie się przewracał w grobie, gdyby widział  co się działo na Brooklynie. Wojna o władzę między jego synem, Angelo Garepe i Sacrimonim. Potem po śmierci Sacka kolejne roszady. Phil Leotardo, Gerry Torciano i Doc Santoro, a ostatecznie prawdopodobnie Butch.

 

6 sezon i wesele córki Sacka. Rozmowa między nim, a Tonym o Rustym Millio. Trzeba go sprzątnąć bo jest jak rak i będą przerzuty. Potem sam Johnny umiera na raka płuc  z przerzutami. Heh.

 

Jeszcze sobie przypomniałem Vito. Gdy Eugene Pontecovro powiesił się, Vito wspomniał, że może był gejem. Sam potem został zdemaskowany i skończył z kijem w (pipi)e zakatowany na śmierć. A tak się wychwalał, że jest jeszcze młody, ostatnio schudł i w ogóle może to on zostanie kiedyś bossem bo dobrze zarabia.

 

Rządzą też niektóre żarty. Jak ten gdy Richie Aprile potrącił Beansiego i ten w ciężkim stanie z poważnymi obrażeniami nóg wylądował w  szpitalu. Leży cały odrutowany, w odwiedziny przychodzi Tony i rzuca tekstem, czy próbuje na tym łapać BBC.

 

Albo Paulie i akcja z ogrodnikami, którym wpierdolił. Potem ze strachu przy Tonym tłumaczył, że gość zeskoczył na niego z konara z piłą mechaniczną i musiał się bronić.

 

 

 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...