Skocz do zawartości

Ni no Kuni: Queen of the Holy White Ash


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe na ile starcza pełniak. Też bym wolał premierę teraz gdy człowiek ma ciut więcej czasu. W styczniu jest też DMC, a od lutego ostra jazda z hiciorami. Fajnie że będzie wybór dubbingu. Oglądając filmiki z tej gry przypomina mi się pewna lektura ze szkoły :)

 

Tymczasem przenoś moją duszę utęsknioną

Do tych pagórków leśnych, do tych łąk zielonych,

Szeroko nad błękitnym Niemnem rozciągnionych;

Do tych pól malowanych zbożem rozmaitem,

Wyzłacanych pszenicą, posrebrzanych żytem;

Gdzie bursztynowy świerzop, gryka jak śnieg biała,

Gdzie panieńskim rumieńcem dzięcielina pała,

A wszystko przepasane jakby wstęgą, miedzą

Zieloną, na niej z rzadka ciche grusze siedzą.

 

Im jestem starszy tym bardziej pragnę kolorowych, baśniowych gier przygodowych. Fuck Halo & Killzone! Must have!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość UnexpectedBoy

Demko ciekawe, co prawda 1 czesc skonczyla sie akurat w fajnym momencie (bo pozniej juz demo na czas i w sumie mi zostalo w ciekawym momencie 3 minuty) . Muzyka super, graficzka tez odpowiednia do klimatu, polaczenie level 5 z ghibli wychodzi znakomicie. Takze bedzie udany z tego produkt :)

A klimacik podczas grania jak za dawnych gier nintendo.

Edytowane przez UnexpectedBoy
Odnośnik do komentarza

Pograłem chwilkę w demo i muszę przyznać, że jestem miło zaskoczony. Ładna grafika, fajny lekki klimacik, muzyczka wpadająca w ucho,pomysłowy system walki powodują, że można się spodziewać dobrego tytułu. Do tego podwójna ścieżka audio na duży plus.

Będzie warto się zaopatrzyć w ten tytuł, zwłaszcza, że od czasów Resonance of Fate nie grałem w żadnego jrpg'a na PS3.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Demko bardzo fajne, nie kasuję pre-ordera. Jedyny wielki minus to limit czasowy. Kto to wymyślił do diaska! Walka bardzo przyjemna, dobrze wszystko przemyślane. Tutorial beznadziejny i przeszkadzał tylko w walce. Powinien być przed walką pokazany. Miejscówki dali dwie i fajnie że totalnie różne. Obie miotą. Las i mapa świata jest miodzio. Pięknie wszystko wygląda, kolorki fajne i nieprzesadzone. Płynniutko gierka działa. Muzyka piękna, angielski dubbing daje radę i z takim będę grał pierwszy raz. Drippy w obu wersjach kapitalny. Druga górska lokacja z lawą też jest super. Oglądając jakiś trailer jarałem się tym platformowym elementem z unikaniem ognia. I dostałem to w demku. Świetnie się bawiłem z demem. Będzie hicior.

Odnośnik do komentarza

mi też sie podobało, fajny klimat starych gier i rpgów (menu itp)

 

jedyne co to że niektore mobki wigladają debilnie (nie podoba mi sie pokraczny design) , na szczescie wszystko inne wygląda fajnie

 

ciekawe czy to bedzie coś w stylu pokemonów z tym łapaniem i trenowaniem potworków (chociaz w ognistej częsci dema zauważyłem że tylko nasz rycerzyk dostaje expa, a 2 pozostałem stworki nie, moze nie beda mogly levelowac wiec trzeba je bedzie co chwile wymieniac na nowsze, silniejsze, to by bylo troche szkoda)

Odnośnik do komentarza

a ja mam średnie wrażenia po demku...wiedziałem, że będzie infantylnie i myślałem, że nie będzie mi to przeszkadzać ale dawka okazała się jednak zbyt duża....do tego system walki totalnie banalny....no nie wiem....na plus na pewno grafika i genialna muzyka...no nie wiem czy łykać czy nie....zdecydowanie pozostanę na razie przy masterowaniu Okami HD

Odnośnik do komentarza

no w demku jakiś rozbudowany nie jest,

uber rozbudowany to pewnie nie, ale jak masz 8 postaci pod kontrolą i kazda ma jakies skille i czary to troche można pokombinować (w ognistym etapie dema mozna przejmowac kontorle nad chlopakiem i jego 3 stworkami oraz nad dziewczyną i jej stworkami co daje sporo postaci do wyboru)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ok - sprawdziłem demko i naprawdę nie rozumiem, skąd takie opinie w temacie... Przecież ta gra ZARZĄDZI! :D

 

Czekałem na coś podobnego od czasu Dragon Questa VIII, za takie właśnie gry kocham Japonię - i takiej właśnie gry brakowało na obecnej generacji konsol. Ta oprawa, ta muzyka, ten świat - czeka Nas wspaniała przygoda... Aby do końca stycznia...

 

@Killabien

 

była wersja NDS o_0'

jak ja mogłem to przegapić...

Edytowane przez stoodio
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no w demku jakiś rozbudowany nie jest,

uber rozbudowany to pewnie nie, ale jak masz 8 postaci pod kontrolą i kazda ma jakies skille i czary to troche można pokombinować (w ognistym etapie dema mozna przejmowac kontorle nad chlopakiem i jego 3 stworkami oraz nad dziewczyną i jej stworkami co daje sporo postaci do wyboru)

 

ja wczoraj na szybko sprawdziłem tylko 1 demo...jak piszecie,że w drugiej lokacji(wulkan) jest już zdecydowanie lepiej to dziś zacznę od tego

Odnośnik do komentarza

Mi się też gierka podoba, inaczej nie mogło być jak podoba mi się twórczość Ghibli, widać i czuć tu rękę tego studia. System być może nie wygląda na zbyt rozbudowany, ale napewno intryguje, choć mam dziwne przeczucie, że może być trochę chaosu, podczas cześci starć, gdy zadużo łatajstwa będzie na arenie walk. No i jest to fajna warjacja na temat pokemonów...

 

@stoodio:

Tak wersja na DS'a powstała jako pierwsza, niestety nie wyszła po za granice KKW, z powodu dodawanej do niej książki z czarami...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...