Skocz do zawartości

High School of the Dead 18+


Sogi

Rekomendowane odpowiedzi

25550l.jpg

 

Episode 1 miał swoją premierę 5 Lipca.

Anime jest na podstawie Mangi Daisuke Sato, zapowiedziano 12Ep.

Zombie atakują szkołę, grupa uczniów wraz z pielęgniarką próbują uciec z Fujimi High School. Światu grozi Apokalipsa, czy uda się powstrzymać Zombie?

 

Anime jest zdecydowanie dla osób powyżej 18+ roku życia. Krwi i brutalności

nie brakuje w tym anime. Kreska, najazdy "kamerą", dynamiczne sceny- anime na pierwszy rzut oka wygląda znakomicie. Muzyka nawet jest w iście Horror-owym klimacie.

Liczę że dalsze ACT-y będą na tym samym poziomie, i twórcy nie zepsują

Anime przez jakieś durnowate pomysły. Powaga musi być... ;]

Erotyczne "ujęcia" może i za bardzo nie pasują do tego typu Anime ale każdy zna

Japończyków. Po pierwszy odcinku jestem pozytywnie nastawiony.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pierwszy odcinek całkiem fajny - nieźle nakreślony survival, zombiaki, dynamika scen, zombiaki, przyjemna dawka dramatyzmu, zombiaki, świetna oprawa...czy wspominałem coś o zombiakach? Ogólnie pozytywna ostra rzeźnia, chociaż w oczy od początku uderza mega nachalny fan-service (ujęcia babskich gaci średnio co 10 sekund). Po zgnilcach w wykonaniu japońców i jeszcze do tego w konwencji anime nie spodziewałbym się jednak zbyt wiele, zapewne już od następnego odcinka zacznie się masowa eksterminacja nieumarłych przez różowowłosą debilkę z kataną i jej spasionego kolegę nerda siedzącego za sterami czołgu (bądźmy szczerzy - opening nie wróży nic dobrego), ale...nie uprzedzajmy faktów.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Heh, przyznam że o ile z początku byłem giga sceptycznie nastawiony do tego animca, tak...teraz nie mam już absolutnie żadnych "ale", a co więcej - z odcinka na odcinek podoba mi się on coraz bardziej :smile: Zombiaki, klimat, survival, postacie (otaku rządzi), typowe japońskie robienie sobie jaj, a kiedy trzeba to nawet grobowa powaga i lekki powiew dramatyzmu w powietrzu, do tego naprawdę świetne tasowanie tymi elementami. No i końcówka trzeciego epa, jak żywo wyjęta w Residenta 2. Po prostu coś pięknego.

 

11/10

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się, końcówka Act'u 3 jest bardzo podobna do Residen Evil 2.

 

Oddzielenie bohaterów od grupy, płonącym busem-prawie jak początek gry RE2. Posterunek Policji (będzie pewnie w ACT 4)...

 

Odcinek na tym samym poziomie co dwa poprzednie. Oby Anime się zbyt szybko nie skończyło. Tak świetny Survival musi trwać długo.

OP rządzi na maxa. Genialnie zmontowany, genialna piosenka :wub:

Odnośnik do komentarza

Cenzura, cenzura, cenzura, moje oczy! Poważnie, co oni tam cenzurowali? Aż specjalnie przeczytałem ten fragment mangi i nie zobaczyłem nic, co można ocenzurować. To we współczesnych anime tak to wygląda? Światło na cycka, aby młode umysły nie zostały skażone takim przerażającym widokiem?

 

Nie rozumiem też dlaczego twórcy zdecydowali się przypomnieć mi poprzednie wydarzenia. Panowie, minęły dopiero trzy epizody, ja aż tak słabej pamięci nie mam.

Odnośnik do komentarza

no ja miałem z cenzurą :(. to powiedzcie może która grupa wypuszcza bez bo w mandze to ją ładnie za cycora złapał a tu chu.j nic nie widać :(. poza tym wymagam scen typu jak ta z dnia żywych trupów kiedy zostawia się takiego sku.rwysyna jak ten mudżin na pastwę zombie czyt. krew tryska na około, flaki ciągną się gęsto. oprócz wspominek to w odcinku jednak było parę fajnych kadrów, opustoszałe miasto fajnie wygląda, ale to jednak nie to.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...