Skocz do zawartości

Fight Night Champion


Rekomendowane odpowiedzi

w miesiąc po premierze to chyba jeszcze do classiców nie trafi...

 

 

dobra, przeciwnicy w trybie Champion zaczynają sie robić ostro przyj*bani, nie użwyaj tego, nie używaj tamtego... a na przeciwko turbo murzyn któremu 85% ciosów na nasz korpus wchodzi a on sam nic sobie nie robi z mocnych bitych w kontrze. Chu#owo że nie mozna rozwalić kolesia w trakcie 1 rundy wlacząc bardzo dobrze, tylko trzeba przyjąć do świadomości trzeba bedzie przewalczyć kilka rund z dużą przewagą zebym móc skończyć. :down: Jak maciucha pisze ze od tygodnia nie pokonał bossa to aż mnie padaka bierze na myśl o tych dziesiątkach "retry" mam nadzieje tylko ze bedziemy mogli uzywac wszystkich konczyn.. troche zbyt filmowy ten boks w story, filmowy w złym znaczeniu.

 

A, no i nie ma obrażeń twarzy w trybie story, chyba ze fabuła to przewiduje, inaczej to po 10 rundach ledwo zauważalna opuchlizna...

Odnośnik do komentarza

@maciucha rozwaliłęm sku$*&syna :biggrin: po jakiś ponad 2h katowania. WKur*&jąca walka, mialem zamiar zrobic przerwe i sprubować pozniej ale poszlo :)

 

Moja rada to taka, zeby sluchac trenera ;]

 

schemat walki :

 

-piewrsze 2 rundy, praktycznie zero ciosów, spier*&ać w kółko nie zaliczyć knockownu. Wystarczy czasem 1 cios przeciwnika i leżymy, a wiecej niz 4 razy nie wstaniemy wiec warto zostawić soie te szanse na później. Po 2ch rundach - checkpoint

 

- kolejne 3 rundy [3-5] to tylko ciosy na korpus ewentualnie jakieś akcje szykujące te ciosy. Po przeboksowaniu szczesciwie tych rund dostalem komunikat game over - potrzeba 75 ciosów min. :? kur.. mam to liczyć sobie w pamieci? nie jest to malo, nie mozna juz ciagle spieprzac po ringu bo nie nabijemy takiej ilosci. Checkpoint.

 

- pod koniec rundy 5 dostajemy rozcięcie - następne 2 rundy to ochrona oka i jednoczesna walka - przeciwnik juz nie jest tak super groźny, ale nadal bez problemu mozemy polecieć na deski. Checkpoint.

 

- jak dotrwamy do 7 rundy to dostajemy zielone światło na konkretną walkę bo koleś jest juz w naszym zasięgu.

 

 

 

wygrałem w 8 rundzie przez KO, mialem juz dosyć tej męki więc jakoś super satysfakcji nie poczułem : / Koncowa scenka jak koncowa scenka. Tryb story zajął mi 6:42:33, zadałem 5575 ciosów z 54% celnością, przyjąłem ok 600 mniej. Knockoutowałem o 1! raz wiecej [34-33] niz sam leżałem [hehe, czyli ratio na plus;)] grałem na poziomie Champion.

 

 

Ogólnie moje wrażenie nt trybu story - troche nie równy, raz jest kozacko, wczuć sie mozna, a innym razem mamy 30sec filmiku miedzy kilkuminutowymi walkami. Czyli wyglada to tak ze cala historia to krotkie przerywniki miedzy walkami a jest na tyle dobrze prowadzona ze chcialoby sie chociazby zrowanania tych proporcji, chociaż nie bardzo wiem co mogliby dać tam grywalnego :tongue: Jako dodatek do trybu legacy - Champion to jak najbardziej udany eksperyment! Historia tak jak powiedzialem wczesniej, przewidywalna i na pewno nie odkrywcza, ale solidnie podana i przyjemna. Troche wiecej zróżnicowania gameplayu by sie przydalo bo patenty typu - walcz 1 reką albo nie mozesz bic przeciwnika tu czy tam troche irytujące, ale zdaje sobie sprawe ze to gra bokserska, co wiecej mozna wymyślić na ringu??

 

teraz czeka na mnie Legacy i tworzenie swojego boksera, czyli danie głowne :)

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sprzedałem UFC 2010 i kupiłem Fight Night Champion - moim zdaniem REWELACJA. Gameplay, grafika, animacje i nawet muzyka (dla fana Machine Head czy Slipknot muzyka w grze to zupełnie inny klimat). Gra naprawdę warta zakupu. Polecam kupić dodatek Bare Knuckles Mode - walka na pięści bez rękawic. Zupełnie inne wrażenia z gry, inaczej wchodzą ciosy, a to jak wyglądają buźki zawodników w 7 rundzie to jest MASAKRA. Podziemny Krąg jak się patrzy. Z jednej strony to tylko unlock tego co jest na płycie, ale 14 zł to nie majątek. Grę wyrwałem za 115 zł (nówka w folii) i nie żałuję zakupu tego dodatku.

Jedna rzecz która mnie drażni to chwilowe freezy. Gra się jakby zawiesza na sekundę, może dwie. Tak samo zachowała się moja pierwsza PS3 która zaliczyła YLOD, więc uraz pozostał. Liczę na jakiegoś patcha, który to naprawi.

Odnośnik do komentarza

W tym Bare Knuckles Mode wybieramy spośród normalnych zawodników czy są jacyś 'specjalni'?

Są ci sami zawodnicy, brakuje kilku. A to ze względu na to, że niektórzy nie zgodzili się na udział w tym trybie. Brakuje takich bokserów: Muhammed Ali, Mike Tyson, Oscar De La Hoya, Geroge Foreman, Joe Frazier, Evander Holyfield, Ray Leonard, Roberto Duran, Vitali and Wladimir Klitschko.

Odnośnik do komentarza

Ja ogrywam legacy i powiem wam ze dla mnie to zupelnie inna bajka niz tryb story czy to co bylo w demo. Gram caly czas na championie i myslalem ze musze zrobic od nowa swojego zabijake bo cos mi sie nie udał.. ale jakos sie odnalazał. Pierwsze walki to totalna padaka, zmeczenie, niecelność, o KO to mozna bylo pomarzyć, wszystko na punkty. Do tego treningi, zle zagospodarowana stamina i jesteśmy w ciemnej d*pie. Teraz mam jakies kilkanascie walk i chlopak zaczyna sie rozkerecać ale łatwo nie jest, mam niewiele ponad 50% wygranych. 100 ciosów na runde to z początku wydaje sie jakimś kosmosem, trzeba sie oszczedzać i nie pruć powietrza bo w walkach na 10 rund to jest pod koniec survival. W skrócie, z głową, taktycznie, nie "na jana", inaczej sie nie da. :thumbsup: Tylko coś tej krwi nie ma, jeszcze ani razu nie mialem rozcięcia nawet przy 10 rundowych pojedynkach. :confused: System punktowania Xp i dysponowanie punktami też na plus. Wreszcie coś sie dzieje w tym legacy !!

 

A co do freezów.. u mnie nie występują, za to spadki framerate'u jak najbardziej i to chwilami baaardzo widoczne.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Siema!

Mam problem ze zdobyciem trofea: Fist for Every Face. Wygrałem z 69 zawodnikami w Fight now. Grałem na 2 playerów. Przeglądałem sieć i znalazłem listę zawodników http://is-what-we-li.../fightnight.pdf

Pokonałem wszystkich znajdujących się na tej liście, oprócz 2 ostatnich (Savon i Brooks). Da się ich odblokować? I czy są wymagani do tego Trofea?

0

Można grać 2 playerów? Czy trzeba z CPU na defaultowych opcjach?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 6 miesięcy później...
  • 2 miesiące później...
  • 8 miesięcy później...
  • 4 miesiące później...
  • 1 rok później...
  • 2 lata później...

Jak narazie najlepsza gra sportowa w jaką grałem , właśnie tego brakuje mi w UFC na ps4 co ta gra posiada. Fajnie zrobiona kamera do tego dynamika i te efekty przy ciosach powodujące że aż czuć ich siłe. Do tego pierwszy raz spotykam się z takim trybem STORY w grze sportowej. Nie ma żadnego tworzenia bohatera a jest pełna narracja masa postaci i fajna historia. Do tego momenty gdy podczas walki odpala się muzyka niczym w Rocky i obijamy delikwenta. No dla mnie cud gierka ( i to tylko za 16zł z psstore) i liczę że puści jakiś boks EA na konsole obecnej generacji albo chociaż ogarnie UFC , który przy FNC wydaje się strasznie ślamazarne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.