Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Wkur.wia cena PS3.

Wkur.wiają wszechobecne spoilery z gier, które mają kilka miechów lub więcej. Założenie, że "skoro gra wyszła w 2008, to już pewnie wszyscy kur.wa znają fabułę". Tak, chodzi mi głównie o MGS4.

Wkur.wia brak piratów na PS3, i w gdzieś mam, co kto o tym podejściu sądzi.

Wkur.wia spadająca totalnie zajawka na gry, w okresie życiowym, kiedy mam na nie najwięcej czasu, kasy i możliwości.

 

Cieszy, że od 2008 jestem w miarę na bieżąco z grami obecnej generacji.

Cieszy, że multiplatformowe hity (a czasami też exclusive'y z X360) wychodzą na PC, który to jest obecnie moją główną platformą do grania.

Odnośnik do komentarza

Choć puki co sam nie mogę sobie pozwolić na własne Ps3 to uważam że cena w okolicach tausena jest ok. jak za taki sprzęt.

Co do piratóf, cóż jeżeli ktoś jedzie tylko na nich to faktycznie trochę kiepsko, choć narazie jest to jedyna nie spiracona konsola i to w pewnym sensie stanowi o jej sile, ja na PSX i PS2 piraciłem, PSP niedawno spiraciłem i do widzenia oryginały więc myślę że przy okazji PS3 się trochę zrehabilituję (gier tyle już nie będzie ale życie to sztuka wyboru).

Spoilowania gier też nie znoszę- niedawno dowiedziałem się że Snake pod koniec MGS4...

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Cholernie denerwują mnie spoilery tam, gdzie najmniej można się ich spodziewać (temat o Dead Space, a spoile z MGS4 - wku.rwić się można niemożebnie).

 

Cieszy mnie za to fakt, że mam konsolę obecnej generacji. Jestem w miarę na bieżąco z grami i jeśli zaliczę Brutal Legend, Bioshocka 2, Alana Wake'a i Skate 3 - będę spełniony w trakcie żywota X360.

 

 

Odnośnik do komentarza

Wkurza mnie, że wygląda na to, iż 2 gry kupione w podejrzanie niskich cenac360 na którym nie chcę mi się graćh jednak do mnie nie dotrą:

 

RDR za 100,00 zł

 

GoW ]|[ za 75,00 zł

 

Z drugiej strony, cieszy mnei fakt, że wstrzymałem się z wpłatą i pozostaje mi tylko pier*olnąć negatywa 8)

 

Pamiętajcie na przyszłość bracia konsolowcy - takie okazje NIE ISTNIEJĄ! ;)

Jak tam? Swoją drogą dziwne bo napisał, że dobiór os. możliwy...

ONTOP:

Cieszy mnie DS który zaje.biście się sprawdza już rok i bawi cały czas tak samo. Wkurza X360 na którym nie chcę mi się grać bo gry są nudne, grafa to nie wszystko :( Dobitny przykład to FFXIII którego próbuję przejść - ŻENADA, bieganie od walki do walki (między nimi nic się nie dzieje) a jak już walczę to tylko żongluję paradigmami bo nawet mi się nie chce kolejkować ataków bo po librze i daniu auto same się dobrze ustawiają :<

Edytowane przez tomsecret1993
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Ludzie spojlerujący powinni od razu dostawać bana.

 

 

Cieszy mnie Gow 3, w którego zaczełem grac wczoraj. Mimo iż odgrzewany w sumie kotlet to wrzuca ciary na plecy (pierwsze starcie z Posejdonem). Grafa gniecie kule, Boguś daje rade, no wypas...

Odnośnik do komentarza

Wkurza mnie, że wygląda na to, iż 2 gry kupione w podejrzanie niskich cenac360 na którym nie chcę mi się graćh jednak do mnie nie dotrą:

 

RDR za 100,00 zł

 

GoW ]|[ za 75,00 zł

 

Z drugiej strony, cieszy mnei fakt, że wstrzymałem się z wpłatą i pozostaje mi tylko pier*olnąć negatywa 8)

 

Pamiętajcie na przyszłość bracia konsolowcy - takie okazje NIE ISTNIEJĄ! ;)

Jak tam? Swoją drogą dziwne bo napisał, że dobiór os. możliwy...

Skontaktowałem się z innym klientem tego wesołka, podobno koleś mu napisał, że wylądował w szpitalu... :rolleyes:

Co do odbioru osobistego - tez to uśpiło moją czujność, poza tym kontakt z gościem był idealny - starałem się przeforsować pobranie... bez skutku ;)

 

Wkurza X360 na którym nie chcę mi się grać bo gry są nudne, grafa to nie wszystko :( Dobitny przykład to FFXIII którego próbuję przejść - ŻENADA, bieganie od walki do walki (między nimi nic się nie dzieje) a jak już walczę to tylko żongluję paradigmami bo nawet mi się nie chce kolejkować ataków bo po librze i daniu auto same się dobrze ustawiają :<

To nie wina iX'a - najnowszy FF to totalny szrot dla fanbojów :P

 

Cieszy odświeżony Earthworm Jim - fakt, że po przeniesieniu w HD tytuł stracił trochę na uroku (nie jest już tak komiksowo) ale nadal jest to mega miodna, pozytywnie zakręcona pozycja! Groovy :thumbsup:

 

Wkurzają mnie natomiast trofea w multi - przez @#%! Party Person nie mogę ukoronować za(pipi)istej gry, jaką jest LBP, 100% platyną... :angry:

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Odbiegacie od tematu Panowie ;)

 

Cieszy mnie osiągnięty czas w EWJ - 2 miejsce na blisko 600 graczy :thumbsup:

Wkurzają mnie bug'i - nie mogę zaliczyć trofeum za przejście bez straty życia, 2 razy już podchodziłem i jestem przekonany, że nie zginąłem nigdzie a "trofeuma" ni ma :(

 

Heh, doczytałem info, nie można resetować lvl - od samego początku do końca trzeba przejść bez straty życia, nie będzie 100% :(

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

W ogóle zajawka na klimaty science fiction, tyle, że w nudnej i sztampowej postaci. Dziesięć shooterów osadzonych w realiach XXII wieku, w których bohater ma nowoczesny kombinezon, zapewniający mu nowe umiejętności, przeciwnicy wyglądają jak cyborgi, co jakiś czas walka z większym mechem itd itp. Ogólnie jestem raczej fanem sci-fi, ale zrobionego ze smakiem (Killzone ok, Crisis nie ok).

Odnośnik do komentarza

To już w listopadzie ? bombastycznie ! Też mnie cieszy.

A złości(a nawet w(pipi)ia) kiedy ponadczasowe tytuły takie jak Ico czy Okami są masowo olewane a po roku nagle wszyscy się budzą że wow jaka ta gra jest niesamowita(bo nie wypada już powiedzieć inaczej) , podczas gdy gry co najwyżej dobre biją rekordy sprzedaży i powstają ich kolejne sequele.

Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie to ,ze z bratem na współe , w sumie z braku rzeczy do robenia i ogolnych nudów, zasiedlismy do Dead Rising i przeszlismy Infinity mode na 7 dni. I o dziwo bylo łatwiutko. :thumbsup:

 

Cieszy mnie to ,ze moje PS3 naprawde odeszło w zapomnienie. jak tak patrze na karte klienta z MG to wychodzi na to ,ze od 30 kwietnia 2009r. nie kupiłem zadnej gry i kiedy w tamtym okresie spedzalem przed konsola po 7-10 h dziennie tak teraz nie spedzam tyle czasu w miesiacu. No , maly wyjatek teraz z DR i sam jestem zdziwiony ,ze wytrzymalem tyle przed konsolą. Pora sprzedac tego bubla w piz.du.

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie, a zarazem wkurza, że jestem przed ostatnim bossem w Demon's Souls, a nie jestem w stanie się za to wsiąść. Zarazem chcę skończyć, a zarazem nie (bo głupio się czuję jak coś fajnego się kończy) chociaż wiem, że jest NG+.

 

Za to cioram w Mirror;s Edge. Flow!

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

I co, az taka trudnaaa to gra?

 

 

wogóle jak to jest z tym DS? w sensie czy mozna gdzieś przystanąc i powiedzmy kosztem nakładu czasu podpakować postac by ułatwic sobie grę czy też przeciwnicy są limitowani i zbyt wiele expa nie wyciśniemy (przez co jest ten osławiony hc)?

Odnośnik do komentarza

Na poczatku jest troche ciezko. Dokladnie tak jak pisze Major, trzeba byc cierpliwym i na poczatku kazdego przeciwnika traktowac na powaznie. Nie leciec szybko do przodu;) Co mnie wlasnie jara w DS to, ze nie liczy sie tylko jaki sprzet masz na sobie i bron ale rowniez wymaga skilla podczas walki. Jak sie wkecisz w gre to juz poplyniesz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...