Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszy mnie to, że:

- odkryłem ten dział na nowo, ostatnio praktycznie tylko Hyde Park odwiedzałem i już prawie zapomniałem, że to forum konsolomaniaków. Tutaj jest ten kąsolowy klimat :)

- przeszedłem Final Fantasy X, spełniłem własną obietnicę sprzed bodajże 4 lat, że w końcu skończę to arcydzieło. Na dodatek zakończenie było bardzo dobre.

- gram w Final Fantasy XIII, pierwszy raz w życiu chyba gram w tak nową grę, na dodatek jest to Final którego prawie zawsze miałem przynajmniej rok albo cztery różnicy między premierą a lądowaniem u mnie na półce

- w ogóle wróciła mi ochota do grania, chyba z pół roku albo i dłużej w ogóle nie grałem na konsoli (albo grałem z 30 minut bez celu). Nie wiem, nie dawało mi to radości, nie miałem w ogóle ochoty, ale pożyczyłem PS2, kupiłem FFX i od tygodnia gram sobie po 4 godziny dziennie albo i dłużej, czuję tą nerdowską radość. Choć po skończeniu przygody w Spirze czas gry spadł do ok. 2-3h dziennie.

- już powinny na poczcie leżeć epizody GTA, mniam. Normalnie bym się wkur,wiał, że sprzedawca w chooja wali i nie dość, że jakiś śmieszny urlop wziął, to jeszcze wysyła długo po powrocie i musiałem mu wykazywać, że naprawdę zapłaciłem, kiedy on był na urlopie. Ale jako, że mam w co grać, jakoś mnie to nie wkurza.

 

Wkurza mnie to, że

- starsi przez tyle lat wmawiali mi, że marnuje czas, że nie robię nic produktywnego, że jestem nerdem itd., że aż teraz przy graniu >30 min. mam poczucie winy :(. A nie mam powodów za bardzo, pograć to normalna rzecz, szczególnie, że mam wakacje i nie jest ze mną AŻ tak źle ;/.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

W(pipi)iło mnie że ostatnio w dwóch grach bohaterowie mieli tak samo na nazwisko. Chodzi o Modern Warfre 2 i Heavy Rain ;/ Dwa razy nazwisko Sheppard się pojawiło. Chociaż może w którymś przypadku inaczej było pisane.... juz sam nie wiem, ale twórcy mogliby bardziej uważać na szczegóły

Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie powrót do FM'a 2009. Zagrałem jeden sezon, za(pipi)iście (pipi)owy początek, po ok. 25 meczach 14 miejsce. Roszady w taktykach i awans na koniec sezonu na 6. Baraże o Premiership, w półfinale wygrana z Wolves po karnych. W finale niesamowite widowisko, niestety przegrana po dogrywce 4:3. (pipi)a dawno takich emocji nie przeżywałem. Cieszy mnie również to, że na sejwie mam 2019 rok, a od początku nie zrobiłem ani jednego wała (czyt. nie zrestartowałem meczu, nie kupiłem na chama zawodnika itp.).

Złości mnie to, że musiałem sprzedać najlepszego zawodnika za jakieś grosze i po sezonie pewnie odejdzie następny, bo mu się kontrakt kończy. To, że zaczynam sezon 2019/20 nie awansowałem jeszcze do Premiership. A przede wszystkim złości mnie to, że brat wziął na tydzień laptopa i se nie pogram (pipi)a :down:

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Mnie też cieszy, że zapowiada się kolejny mocarny rok dla rynku gier :)

 

A złości mnie to, że w czasie kiedy będą wychodzić kolejne mocne gry w 2011 to ja będę odrabiał zaległości z 2010, a nawet 2009 :teehee:

 

Ale z drugiej strony cieszy mnie to, że jak będę zaległości odrabiał to za te same pieniądze będę miał 2x więcej gier :D

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Na +

Doszły Pokemony Heart Gold z goozex'u (playswap), dodatkowo otrzymałem bonus w postaci drugiej gry na NDS'a - fakt, że crap okropny (hodowla konia czy coś) ale liczy się gest :)

 

Na-

Nie daję sobie rady w Dante's Inferno na Hellish - dawno nie dostałem takich batów, juz nie pamiętam kiedy ostatni raz zmieniłem poziom trudności na niższy... :blush:

Odnośnik do komentarza

Wczoraj wszedłem sobie na ultime i z lewej strony są najbliższe premiery. Nie ma szans żebym ograł wszystkie gry do końca roku. Do staroci już nie wracam. O kasę się nie martwię bo robię tak że kupuję gry na premiere, przechodzę singla i po tygodniu sprzedaję 20zł taniej, a wracam do niej za rok jak będzie kosztowała 50zł. Ale jak mam się wyrobić z:

 

- Mafia 2

- Kane & Lynch: Dog Day's 2

- Medal of Honor

- FIFA 10

- PES 2011

- F1 2010

- Gran Turismo 5

- COD: Black Ops (to se na gwiazdę gdzieś kupie bo tylko Prestige Edition mnie interesuję :D i mam nadzieję że do tego czasu spadnie po niżej 400zł)

- Assassin's Creed: Brotherhood

- Need for Speed - Hot Pursuit

- Arcania: Gothic 4

- Two Worlds II

 

To tylko te które pierwsze mam w pamięci. O ile takie jak Mafia czy Kane & Lynch można przejść i szybko opylić to takie jak FIFA 10, F1, PES2011 czy GT5 trzeba ograć porządnie i nie wystarczy na nie tydzień czy dwa ;/ Ehhh...

 

 

Cieszy mnie Mafia 2 która za 3 dni będzie u mnie :)

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...