Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Siedziałem sobie do 3 rano i pykałem z ziomkiem w demo PES-a, chyba ze 20 meczy zrobiliśmy od wczesnego wieczora. Wyśmienita zabawa, dawno nie miałem tak, by zaje,biście bawić się we dwóch na kanapie przed konsolą.

 

A cieszy mnie jeszcze niesamowicie fakt, że do paczkomatu wjedzie w ciągu dnia Super Mario Odyssey, premierę ma też Wolf 2 i to na dodatek nie jest ostatnia gierka z potencjałem na bycie zaje,bistą w tym roku. Do tego kupiłem sobie właśnie nekromantę do D3 na PC, na koncie zawitała wypłata a ja chyba nie mam nawet kaca. No i popijam sobie ciepłą herbatkę właśnie. K,urwa życie jest piękne.

I jeszcze dzisiaj premiera drugiego sezonu Stranger Things 2. Czy to jest najlepszy dzień w moim życiu or what

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kryzys gierkowy mnie dopadł i w nic mi się nie chce grać :(

Jak tak męczyłem dupę w temacie o niegraniu a wystarczylo poczekac te ponad pol roku i wpadlo 20h w Battlefieldzie, Jeanne darc prawie przeszedlem (nie chce mi sie grindowac do walki z ostatnim bossemxD), ogralem RE7 dwa razy, a teraz Furi przechodze.

Odnośnik do komentarza

No fajny jest BF1 ale tak grać dziesiątki / setki godzin to nie widzę tego. Największą beczunie mam z tego, że poza tym, że moja ulubiona broń w grze (BAR w wersji storm) ma 20 pocisków w magazynku a nie 30, to czuję się jakbym grał we współczesną strzelankę z super efektywnym karabinem szturmowym xD

Odnośnik do komentarza

 

Kryzys gierkowy mnie dopadł i w nic mi się nie chce grać :(

Jak tak męczyłem dupę w temacie o niegraniu a wystarczylo poczekac te ponad pol roku i wpadlo 20h w Battlefieldzie, Jeanne darc prawie przeszedlem (nie chce mi sie grindowac do walki z ostatnim bossemxD), ogralem RE7 dwa razy, a teraz Furi przechodze.

 

 

Ekhm, nieaktualne xD Napisał do mnie brat w piątkowy wieczór czy nie chce zrobić jednego strike w Destiny 2, bo mu sie samemu nie chce. No i tak się wciągnąłem, że zrobiliśmy chyba 5 z rzędu, w sobotę trochę w multi postrzelałem, a wczoraj public eventy i znowu multi oraz nightfalle. W piatek miałem 266lvl, dziś jest 278 i ambitny plan, żeby wbić jeszcze kilka poziomów i spróbować swoich sił w raidzie :cool:

 

No i chyba w końcu zamówię Yakubu 0, Niohnioh, albo Kingdom Hearts 1.5 + 2.5, bo mam ochotę na japońskie klimaty.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja się czaję od dawna na Hard Corps na ps3, ale przeceny nawet nie widać na tę grę :/ 

 

Cieszy mnie, że wreszcie wszedłem do pierwszej 5000 na psn profiles z Polski, a złości, że prze(pipi)ałem cały dzień w Dooma i mam wrażenie, że niedawno śniadanie dopiero co jadłem, a jutro do pracy idę :(

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mejm napisał:

Lul ja wcale duzo nie gram a jest w pierwszej 3000 xD

ja jestem 1752 (teraz sprawdziłem) a w tym roku na ps4 6 gier skończyłem (nier, persona 5, yakuze kiwami. yakuze zero, yakuze 5 i nioh) i 3 uruchomiłem na trochę ale nawet nie ukończyłem (kingdom hearts - to prawie mi się udało, horizon i crash)

 

Bycie w top 3000 to nie wyczyn jak grasz w same exy sony :D a jak grasz też w multiplatformy na ps4 to pewnie poniżej 1000 w rankingu bo hardkorów w naszym kraju mało. A tych co platynują czy calakują to już malutki procent. Teraz na xbox one jest końcówka miesiąca i tylko 6 znajomych  na 170 powyżej 1k gs.  Mało kto ma czas na więcej jak 1 -3 gry w miesiącu.

Odnośnik do komentarza

Im więcej gier ograsz, czyt. im więcej trofek wpadnie, a brązowe wpadają najłatwiej tym wyższe miejsce, co nie? Ja gram sporo, ale dużo w te same tytuły, gdzie cześc jest już zdobyta. Raczej maksuje gierki niż przez nie przelatuję, stąd moje jaranko o 5000.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Canaris napisał:

Złości : (pipi) które EA odwala z SW Battlefront 2 - to jest paranoja żeby mobilne (pipi) sprzedawać za 60 $ ... :/ 

cieszy: że gracze nie dają się dymać, bojkotują grę na każdym kroku i sprzedaż BFa w pierwszym tygodniu słabsza o 60% względem poprzednika :banderas: https://www.ppe.pl/news/54800/star-wars-battlefront-ii-z-wyraznie-slabsza-sprzedaza-pudelek-ranking-z-wielkiej-brytanii.html

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Rayos napisał:

cieszy: że gracze nie dają się dymać, bojkotują grę na każdym kroku i sprzedaż BFa w pierwszym tygodniu słabsza o 60% względem poprzednika :banderas: https://www.ppe.pl/news/54800/star-wars-battlefront-ii-z-wyraznie-slabsza-sprzedaza-pudelek-ranking-z-wielkiej-brytanii.html

 

złości : powinna być o 100% słabsza. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ogarnąłem rodzicom wreszcie komputer i sytuacja jest trochę jak z ojcami, co kupując dzieciom klocki Lego kupują je też sobie. Wiadomo, przede wszystkim im będzie super wygodnie wreszcie przeglądać te strony co sobie przeglądają czy wreszcie mogą napisać proste pismo (wcześniej ja pisałem, wysyłałem PDF i drukowali bezprzewodowo na drukarce, to swoją drogą też dobre na maksa bo bardzo ułatwiło dostęp do drukowania nieogarniętym). W razie czego też przez zdalny dostęp mogę im cokolwiek ogarnąć. Do tej pory ogarniali wszystko na telefonie, ale tak jak czasami jest wygodnie coś szybko przejrzeć tak niektóre poważniejsze zadania były niepotrzebnie skomplikowane na małym ekranie.

A tymczasem ja mam miejsce to forumkowania i grania w gierki PC na całe święta. Mało tego, Kiano Stick czyli właśnie ten komputer czy mój maczek bez problemu ogarniają wszystkie starsze gierki (Diablo 2 czy Warcraft 3), ew. nawet nowsze jak Civka 5 czy The Banner Saga (które to zacząłem sobie ogrywać). Czuję się trochę jak w podstawówce znowu, mając wolne do końca roku i siedząc sobie przed komputerkiem a w lodówce zamiast mrożonej pizzy i kilku jajek pełno pyszności jak pierożki, ryba po grecku, ryż z rodzynkami, ciasta, ryba w cieście, śledzie w śmietanie. Chyba jeszcze Warcrafta 3 sobie zacznę i poczuję się jakby znowu był 2002 rok :3.

A, i monitor jest normalnie na HDMI więc żaden problem podłączyć Switchunia i śmigać w Skyrima czy Mario.

Co najlepsze? Koszt tego komputera z monitorem, klawiaturą, myszką to jakieś 600 zł, śmiga do zadań biurowych zdecydowanie wystarczająco i jeszcze zajmuje miejsca tyle, co monitor i klawiatura, bo sam komputer to przerośnięty pendrive na dobrą sprawę. Kocham XXI wiek.

Edytowane przez raven_raven
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...