Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Kojima Ty kooooorwo, czemu nam to zrobiłeś, czemu MGSV był taki ch,ujowy fabularnie ;___;

 

 

każdej nocy czuję ból po tej utraconej fabule, po tym, co mogło by tam być

 

to nie przestaje boleć

wy też to czujecie, prawda?

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Ja osobiście polecałbym DSa. PSP mimo iż kupiłem je dwukrotnie nigdy nie trafiało do mnie swoją biblioteką, gdzie większość gier starała się udawać duże konsole. Nintendo ten handheldowy klimat rozumiało znacznie lepiej. Więc PSP służylo mi głównie jako emulator starych konsol Nintendo (NESa, SNESA, GBC i GBA) :D 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@drozdu7

 

Jako posiadacz PSP, mogę Ci polecić bardzo ten sprzęcik, o wiele bardziej niż np. Vitę. Biblioteka jest bardziej "europejska", często oparta na markach na których się też wychowywaliśmy. Od razu jak zawsze zaprzeczę jakoby na PSP było tylko "kilka gier wartych ogrania" czy że "PSP nie ma gier". Założę się, że połowy tego byś co warte ogrania nie zaliczył.

 

Mamy bijatyki bez kompromisów - m. in. Tekkeny i jeden Soul Calibur.

Mamy gry stealth-action - m. in. dwa Syphon Filtery i dwa MGS-y, z czego PO jest poprawne, a Peace Walker przyjemny.

Mamy GTA - nieco archaiczne LCS i bardzo dobre VCS (IMO lepsze od VC i SA) z fajną fabułą i klimatem, a także miastem Vice City.

Mamy świetne arcade wyścigi - m. in. dwa Ridge Racery czy dwa Wipeouty, dwa Burnouty, czy Midnight Club LA Remix

Mamy dobre symulatory wyścigowe - m. in. Gran Turismo, czy F1 2009 (z Kubicą nawet :P )

Mamy dobre strzelaniny - m. in. dwa Pursuit Force, czy kilka gier z serii Socom (z czego jedna a la Full Spectrum Warrior)

Mamy przyjemne fps-y - Resistance czy dwa Medal of Honory

Mamy fajne platformówki - 2 Jaki, czy 2 Ratchety

Mamy świetne jrpg-i - Joanne D'Arc czy Kindgom Hearts

Mamy świetne gry typowo handheldowe - m.in. trzy Patapony, czy dwa Loco Roco

Mamy nawet menadżery piłkarskie - m. in. dwa Football Manager Handheld

Czy strategie - np. Field Commander (zrzynka z Advance Wars :P )

Są także taktyczne rpg-i - dwie Valkyrie Chronocicles czy Disgaea

Mamy Monster Huntery - m. in. Monster Hunter Unite

Są także świetne odświeżenia - Valkyrie Profile Lenneth czy Final Fantasy Tactics (ale ja nie cierpię akurat tego, jeno inni chwalą bardzo)

Świetne są składanki oldschoolu - Mega Drive Collection czy kolekcja od Capcomu

Jest także fenomenalna Final Fantasy Dissidia: Duodecim (jedynki nie bierz, bo upchnęli ją całą w dwójce :D )

Gry kaciane i z użyciem kart - dwa Metal Gear Acid czy Eye of Judgement

Gry sportowe - są i stare Fify, jest stary PES, oraz parę innych dyscyplin sportu

 

Mógłbym wymieniać każdy inny gatunek i dokładać kolejne tytuły.

 

No i masz całą masę gier z PSX-a na małym ekranie - od Crashy, Spyro, Front Mission, LOK: Blood Omen, Toy Story 2, Metal Gear Solid, Theme Hospital, Kula World, miazga!

 

Kurde, jakby Vita miała połowę, albo 1/4 takiej dobroci co miało PSP, to by może pożyła dłużej, ale jeśli kogoś interesuje moje zdanie nt. Vity, to mocno ssie jak się patrzy na poprzedniczkę...

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość ragus
W dniu 10.04.2018 o 08:58, raven_raven napisał:

Kojima Ty kooooorwo, czemu nam to zrobiłeś, czemu MGSV był taki ch,ujowy fabularnie ;___;

 

 

każdej nocy czuję ból po tej utraconej fabule, po tym, co mogło by tam być

 

to nie przestaje boleć

wy też to czujecie, prawda?

 

 

 

 

 

kuuuuu,rwa po co odpaliłem ten temat

 

dalej boli

 

 

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie, to Kojima już przy Peace Walkerze objawiał mocne oznaki wypalenia serią i osobiście uważam że w kwestii klimatu to Portable Ops oferował więcej, fabularnie IMO końcówka PO lepsza niż ta z PW. Najbardziej żałuję, że przez przykucie do MGS-a, ucierpiało uniwersum Zone of the Enders, które osobiście mega mi się podoba ;)

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, raven_raven napisał:

*przynosi głośnik*

 

 

zrobimy diamenty z ich popiołów

Co jak co, ale do trailerów to chińczyk ma talent jak mało kto. Po obejrzeniu tego konkretnego miałem zawał i krzyczałem do ludzi na ulicy, że będzie lepiej jak w Snake Eaterze. No a jak wyszło to wiadomo, gra kozak, MGS marny.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość _Be_
W dniu 14.04.2018 o 21:22, drozdu7 napisał:

dzięki za pomoc. a czy jakbym poleciał po taniości i wział zwykły 2ds, co dużo stracę?

W sumie to tylko efekt 3D. Ale ja tam nigdy nie byłem jego fanem. 

Odnośnik do komentarza

Rozstanie z vitunią :( Ta chwila musiała nadejść, ale co zrobić, konsola głównie leży w półce w etui, a fundusze na PS4 same się nie zbiorą. Co by nie było to co chciałem ograłem, jedyne czego będę żałował to tego że nie dokończyłem Persony 4 Golden, zbyt dużo przerw sobie robiłem od grania, po których już nie potrafiłem wrócić i się wkręcić, ale jeszcze kiedyś dokończę, wierzę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.