Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.10.2018 o 10:35, Mendrek napisał:

kurde, przecież tego było od groma, gdzie te gry? Ludzie powyrzucali na śmietnik czy jak?

Przecież większość użytkowników PSXa w Polsce gralo na piratach więc pewnie jest tak jak mówisz. 

7 minut temu, milan napisał:

Cieszy GRIS za 9 dni na switcha, czekam jak głupi.

co to Gris?

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, milan napisał:

To jak już wiesz to napisz ile to bedzie kostet.

 

tego nie wiem @milan ale eshop-prices pokazuje, ze w USA $16.99. To u nas pewno 70 PLN

7 minut temu, _Be_ napisał:

czyli jedna z lepszych doświadczeń ever? :ohboy:

 

ostatnie 20 minut gry to jedno z najdziwniejszych growych doświadczeń ever, śniło mi się to po nocach przez parę dni :obama: 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Rayos napisał:

 

tego nie wiem @milan ale eshop-prices pokazuje, ze w USA $16.99. To u nas pewno 70 PLN

 

ostatnie 20 minut gry to jedno z najdziwniejszych growych doświadczeń ever, śniło mi się to po nocach przez parę dni :obama: 

 

Dla mnie to było sporo słabsze od Limbo.

Limbo 9/10

Inside 7/10

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Chyba mnie to złości, że znalazłem pod choinką RDR2, minął ponad tydzień, a ja jestem w drugim rozdziale (odpaliłem grę 2 razy) i jakoś nie chce mi się do niej wracać.

A cieszy mnie, że na PC odkryłem fajną nakładkę na emulatory HYPERSPIN:

 

Wygląda to tak, że mamy platformy, filmiki "demo" z danej platformy, a po wejściu w daną konsolę - spis gier i ok 30 sekundowy filmik z danej gry. Wszystko według własnej konfiguracji, więc po prostu robię swoje TOP WSZECH CZASÓW GRY W JAKIE GRAŁEM I CHCIAŁBYM POGRAĆ :) 

Wszystko w jednym miejscu, odpalane za pomocą Dual Shocka. Aktualnie jestem na sortowaniu/dodawaniu tytułów ze SNESa, a za chwilę PSX! :) 
Zrobię tą listę, wraz z filmikami, romami, zrzucę na jakiegoś miniPC/sticka i pod tv. Chyba wolę klasyczne gry niż te nowe tytuły.
 

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Zacząłęm  w końcu wczoraj Niera Automatę, i  gra jest bardzo bogata w elementy które lubię, ale dlaczego to tak czasami  wręcz umownie wygląda? Nie przykładam już tak bardzo uwagi do grafiki, bo  w zasadzie wszystkie gry są już piękne, jedne mniej drugie bardziej, ale tutaj ląduje androidem na opuszcoznej ziemi, a budynki wyglądają nie na opuszczone, zniszczone, tylko na...niedokończone. Poważnie, czy ja wylądowałem na osiedlu developerskim które przed najazdem maszyn było na etapie surowym? Sam beton, bez szyb, bez tynków,  bez tabliczek, bez wnętrz, ja peir,dole.

I do tego się zasntanawiam, czy przypadkiem gra z Raidenem nie była o wiele ładniejsza  i  mniej ziarnista niż ta mimo różnicy generacji?

Edytowane przez milan
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie chce mi się już grać samemu. Chyba mam to już za sobą. To znaczy czasami się nakręcam, ale włączam grę i przechodzi. Im bardziej trzeba się w grę angażować, więcej czasu jej poświęcić, tym bardziej mnie odrzuca. Już od dłuższego czasu mam taki stan, a czasu aż nadto.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...