Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Również na konsolach:

 

http://www.medalofho...om/battlefield3

 

"Beta offer is contingent on Beta availability within 12 months of Medal of Honor release. Beta will be available for a limited time only and offer expires upon close of Beta events. Parti(pipi)ation in Beta requires acceptance of Beta Agreement. Must be 18+. Xbox GOLD membership required for Xbox users. Visit www.ea.com/beta for details, including availability."

Edytowane przez Mendrek
Odnośnik do komentarza

Tak czy siak rozmawiajmy o nowym Battelfieldzie 3 i mam nadzieję, tutaj moge zszokować, że zrezygnują z tego silnika co Bad Comany mamy, zrezygnują z destrukcji bo Battlefiledy zawsze były najlepsze te z PC, odkąd przerzucili sie na BC z nowym silnikiem gra jest nijaka a sam silnik moim zdaniem słaby, no i co że mamy destrukcję (według mnie niezbyt ładną) to wszystko beznadziejnie wygląda.

Mam nadzieje ze nowy B3 będzie jak prawdziwy B1142 czy B2 lub B2142.

Odnośnik do komentarza

Jesli w BF3 nie bedzie destrukcji to bedzie to jedna wielka lipa.

 

LisoQuan - zapominasz, ze w tym calym rozwiazaniu nie chodzi o efektownosc wizualna itp., tylko o zmiany jakie to wprowadza do gameplay'u. A trzeba przyznac - destrukcja drastycznie zmienia cala rozgrywke (moim zdaniem na lepsze), dlatego mam nadzieje, ze ja zachowaja w BF3.

 

Teraz jeszcze tego nie bedzie, ale moze na nastepnej generacji beda juz w stanie zrobic taka destrukcje w Battlefieldzie, w ktorej wszystko by sie niszczylo tak samo jak w realu. To by bylo cos.

 

Osobiscie nie moge sie doczekac BF3 - jesli bedzie to cos pomiedzy Bad Company a BF2 to bede wniebowziety. Jednak, jesli w tym przypadku znowu pojda na konsolach na kompromis i bedzie na nich mniej graczy (w BF BC2 na konsolach gra jest 24 osobowa, na PC 32) to bedzie to juz wielkie chamstwo (kto gral w BF2 na kompie, ten wie, ze tam nawet przy 64 graczach tloku nie bylo na serwerze ze wzgledu na rozmiary mapy - zageszczenie bylo 10x mniejsze niz w BF BC, wiec wyobrazcie sobie jak by to wygladalo, jakby mialo byc jeszcze mniej osob).

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Eee bez destrukcji? Chyba ktoś śmie żartować. Że niby co, jak gość campi za murkiem i się tam chowie, to mam czekać aż się wychyli zamiast wyje.bać go granatem razem z murkiem? Wtedy byłby regres! Jak ktoś chcę pograć w stare BF-y, niech gra w stare BF-y na PC-tach. Mamy jednak XXI wiek i takie rzeczy jak destrukcja otoczenia powinna być na porządku dziennym. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by zrobić ją jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Mamy jednak XXI wiek i takie rzeczy jak destrukcja otoczenia powinna być na porządku dziennym.

powiedz to polyphony na temat zniszczeń samochodów ;p

 

Ale co z tego jak mapy są śmiesznie małe w porównianiu choćby do MC

dla mnie są nawet zbyt duże czesto, wole szybką akcje niż szukanie przeciwnika przez 10 min

Odnośnik do komentarza
Mamy jednak XXI wiek i takie rzeczy jak destrukcja otoczenia powinna być na porządku dziennym.

powiedz to polyphony na temat zniszczeń samochodów ;p

 

Bronili sie brakiem zgody od producentow samochodow umieszczonych w grze.

Moze Murarze i Budowlancy zalozyli sprawe za niszczenie budynkow w grze ;)

nie róbmy tu offtopa ale ta wymowka z brakiem zgody to mogła przejść 10 lat temu, teraz gdy forza i masa innych gier maja zniszczenia to takimi wymówkami robia z siebie debili

 

 

 

a co do samego BF3 mam nadzieje że zniszczenia bedą i że bedzie lepiej odwzorowana siła M95 ktora powinna przebijać sie przez wiecej rzeczy niż dotychczas

mogli by też dodać jakies inne rodzaje amunicji np przeciwpancerną żeby snajper mógł powalczyc z czołgiem nie tylko c4/morterem (w ogole snajper nie powinien miec c4 bo podchodzenie do czołgu to jest strasznie nie w stylu snajpera)

Odnośnik do komentarza

. Mamy jednak XXI wiek i takie rzeczy jak destrukcja otoczenia powinna być na porządku dziennym. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by zrobić ją jeszcze lepiej.

 

Ja troszkę zofftopuje... haha najbardziej śmieszny tekst jaki często można spotkać i nie tylko w tematach o grach.. no i co z tego że mamy XXI wiek ?? a co to ma do rzeczy.. wiek taki jak każdy inny, któryś z kolei.. aa faktycznie szczególny bo ostatni dla nas :)

Mnie jakoś ta destrukcja nie przekonała, to że robią się dziury w ściana to było już dawno... tutaj dodali tylko że w momencie kiedy w chałupie będzie odpowiednia ilość takich dziur, cały model domu zamienia się w inny , taki scryptowany co się zawala, zawsze tak samo... mało efektowne to już w pierwszym Red Faction z przed kilku laty, moim zdaniem, była bardziej naturalna destrukcja niz w tym BC2... ale to jest moje zdanie.

 

Oczywiście jeśli będą a na pewna będą destrukcje to tylko lepsze niż są BC2 i to plus... mam tylko nadzieje że powróci klimat starych BF bo jedna to jest kolejna częśc po BF2 a nie BadCompany, który był spinoffem (??) na próbę.

Odnośnik do komentarza

a co do samego BF3 mam nadzieje że zniszczenia bedą i że bedzie lepiej odwzorowana siła M95 ktora powinna przebijać sie przez wiecej rzeczy niż dotychczas

mogli by też dodać jakies inne rodzaje amunicji np przeciwpancerną żeby snajper mógł powalczyc z czołgiem nie tylko c4/morterem (w ogole snajper nie powinien miec c4 bo podchodzenie do czołgu to jest strasznie nie w stylu snajpera)

Barrett ssie w BF, to fakt, ale nie przeginaj z amunicją przeciwpancerną. Nie ma szans żeby pocisk .50 cal przebił pancerz takiego Abramsa, czy T90. Lekkie pojazdy opancerzone, helikoptery, grube, betonowe ściany, worki z piaskiem itd 'si aber not czołgi'. Takim Lahti L-39 można by się już pobawić. :F

 

I w BF:BC2 NIE MA SNAJPERÓW! Jest co najwyżej recon, którego głównym zadaniem jest określanie liczebności, uzbrojenia i rozmieszczenia wojsk nieprzyjaciela, wspieranie oddziału ostrzałem artyleryjskim i ewentualne eliminowanie nieprzyjaciół obsadzających CKM'y, wyrzutnie rakiet itp. A już w ostateczności strzelanie do przypadkowych nieprzyjaciół i uganianie się za pojazdami z C4. To tak w dużym uproszczeniu.

Edytowane przez ziolo69
Odnośnik do komentarza
Barrett ssie w BF, to fakt, ale nie przeginaj z amunicją przeciwpancerną. Nie ma szans żeby pocisk .50 cal przebił pancerz takiego Abramsa, czy T90. Lekkie pojazdy opancerzone, helikoptery, grube, betonowe ściany, worki z piaskiem itd 'si aber not czołgi'. Takim Lahti L-39 można by się już pobawić. :F

nie wiem czy abramsa przebije, ale tu mała próbka czego mi brakuje

 

I w BF:BC2 NIE MA SNAJPERÓW! Jest co najwyżej recon, którego głównym zadaniem jest określanie liczebności, uzbrojenia i rozmieszczenia wojsk nieprzyjaciela, wspieranie oddziału ostrzałem artyleryjskim i ewentualne eliminowanie nieprzyjaciół obsadzających CKM'y, wyrzutnie rakiet itp. A już w ostateczności strzelać do przypadkowych nieprzyjaciół i uganiać się za pojazdami z C4. To tak w dużym uproszczeniu

oj tam to czepiactwo. :P

jesli w sotatecznosci ma sie uganiac za czołgami to po co ma 4C ?;p

zreszta samym patrzeniem sie tez nie da grac, chyba ze czlowiek chce miec statsy na zero

Odnośnik do komentarza

Mi się coś wydaje, że to mimo wszystko będzie BF: Bad Company 3. Po co mieliby zmieniać tak dobry silnik jak Frostbite? Czy nie wystarczyłoby, żeby podrasowali ten engine do wersji 3.0, z jeszcze lepszą destrukcją (choć już jest na mistrzowskim poziomie). Ten news uświadczył mnie też w przekonaniu, że gra już powstaje od jakiegoś czas i najprędzej mógłby to być Bad Company 3. Jeśli nie, to i tak coś mi mówi, że gra będzie śmigać na jeszcze bardziej podrasowanej wersji aktualnego Frostbite.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Mi się coś wydaje, że to mimo wszystko będzie BF: Bad Company 3. Po co mieliby zmieniać tak dobry silnik jak Frostbite? Czy nie wystarczyłoby, żeby podrasowali ten engine do wersji 3.0, z jeszcze lepszą destrukcją (choć już jest na mistrzowskim poziomie). Ten news uświadczył mnie też w przekonaniu, że gra już powstaje od jakiegoś czas i najprędzej mógłby to być Bad Company 3. Jeśli nie, to i tak coś mi mówi, że gra będzie śmigać na jeszcze bardziej podrasowanej wersji aktualnego Frostbite.

W sumie zakonczenie w BC2 otwiera furtke dla trzeciej czesci.

Odnośnik do komentarza

Cieszę się, że ktoś zauważył, że nie ma tu snajperów. O ile się nie mylę, w armii nie istnieje ktoś taki jak snajper, co najwyżej strzelec wyborowy. Jednak mniejsza z tym.

 

 

Nie jestem weteranem BF'a, więc powstrzymam się od wnikliwego porównywania BC2 do wcześniejszych części, ale coś, co na pewno się nie chwali DICE, to kompletny brak wsparcia dla klanów, czy jak kto woli - community. Nie wiem jak to wyglądało kiedyś, ale np system z Killzone'a 2 jest dla mnie osobiście wzorcem na ps3(nie grałem w multi w Resistance

1&2).

 

Z kolei jeśli chodzi o moje życzenia:

- poprawienie siły granatów, których eksplozje są dla mnie tylko elementem scenerii,

- wyeliminowanie takich pierdół jak błędy przy roadkill'ach,

- dodanie granatów zapalających(typu te z R6: Vegas).

 

Pewnie znalazłoby się coś jeszcze, ale obecnie nie mam pomysłów.

 

To będzie offtop, ale w Vietnamie liczę na montowanie pułapek.

Edytowane przez FIFI_PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...