Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Łatki z reguły są tylko jedne - najnowsze. Juz chyba minęły czasy idiotyzmów typu " łatka 1.01, potem mozesz zainstalowac łatke 1.02, dzięki której zainstalujesz łatki 1.03 i 1.05" ;]

Po prostu masz jedną uniwersalną łatkę ze wszystkimi zmianami. Ile patchy było do tej pory 3-4? Wyobrażasz sobie 10gb patchy ? :D

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Łatki z reguły są tylko jedne - najnowsze. Juz chyba minęły czasy idiotyzmów typu " łatka 1.01, potem mozesz zainstalowac łatke 1.02, dzięki której zainstalujesz łatki 1.03 i 1.05" ;]

Po prostu masz jedną uniwersalną łatkę ze wszystkimi zmianami. Ile patchy było do tej pory 3-4? Wyobrażasz sobie 10gb patchy ? :D

1.07 teraz jest i gra lacznie wazy 10GB. W przypadku gt5 trzeba bylo pobrac kazda latke. Z bf3 na 99% jest tak samo.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

nope, nie sądze. Chyba wszystkie gry jakie ogrywałem ostatnimi latami które miały patche, to zawsze wciagały najnowszą łatkę.

Tak czy siak, jezeli chodzi o GT5 jeste pewny :P. Patch 2gb+4x1.6-2gb mapek= okolo 10gb pobierania. ;)

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Co prawda poszło w PM ale w sumie wkleję - może komuś się przyda na przyszłość.

 

 

Znalazłem takie coś na forum X360:

 

Po najnowszej aktualizacji pojawił sie problem ze stingerem. Również to miałem dochodziłem do stingera i nic, nie było go. Poradziłem sobie w ten sposób, że usunąłem najnowszą aktualke bodaj 1,7Gb zajmowała (mozna rowniez na pena przeniesc ale, że mam szybkiego neta nie chciało mi się bawić) wczytałem misje od nowa i stinger był Po przejściu misji ściągnałem aktualizacje i normalnie do końca przeszedłem gre bez problemów. Pozdrawiam

 

http://xboxforum.pl/...tingera-153526/

 

Na forum Battlefielda jest podobny temat ale rozwiązania tam nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Co prawda poszło w PM ale w sumie wkleję - może komuś się przyda na przyszłość.

 

 

Znalazłem takie coś na forum X360:

 

Po najnowszej aktualizacji pojawił sie problem ze stingerem. Również to miałem dochodziłem do stingera i nic, nie było go. Poradziłem sobie w ten sposób, że usunąłem najnowszą aktualke bodaj 1,7Gb zajmowała (mozna rowniez na pena przeniesc ale, że mam szybkiego neta nie chciało mi się bawić) wczytałem misje od nowa i stinger był Po przejściu misji ściągnałem aktualizacje i normalnie do końca przeszedłem gre bez problemów. Pozdrawiam

 

http://xboxforum.pl/...tingera-153526/

 

Na forum Battlefielda jest podobny temat ale rozwiązania tam nie widziałem.

Nie wiem czy komus az tak zalezy na przejsciu singla,zeby usuwac patche(prawie 10gb). Na ps3 pojedynczego nie usuniesz,tylko trzeba calosc.

Odnośnik do komentarza

O a co to ma do rzeczy? Luk szuka rozwiązania a czy skorzysta i czy mu aż tak zależy tego to już jego problem. Jakoś nie widziałem innego chętnego do pomocy.

A na obecnych łączach 10GB to nie jest jakiś wielki problem

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

O a co to ma do rzeczy? Luk szuka rozwiązania a czy skorzysta i czy mu aż tak zależy tego to już jego problem. Jakoś nie widziałem innego chętnego do pomocy.

A na obecnych łączach 10GB to nie jest jakiś wielki problem

Tylko ostrzegam ludzi. Ostatni raz jak bf3 mi sie wykrzaczyl to 4 godz wszystko sie pobieralo(net mam d:15 i up: 3.) Psn to nie Xbl czy steam gdzie sie szybko sciaga.

Dla porownania gry na Steam mi sie pobieraja od 3Mb/s do 4 Mb/s.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Single player fix rolling out

We have now fixed the bug in single player where you couldn’t pick up the Stinger in mission 10. Patches are rolling out on all platforms in all regions as we speak. On console, these updates are automatic and mandatory. Full details below:

PS3 client patch

Delivery:

Mandatory automatic update when you start the game

Fixes:

* SDTV input lag

* Game breaking SP bug in mission 10 (picking up the Stinger)

Xbox 360 client patch

Delivery:

Mandatory automatic update when you start the game

Fixes:

* Game breaking SP bug in mission 10 (picking up the Stinger)

PC client patch

Delivery:

Origin client auto update if you have not un-checked “Keep my games up to date” (in which case you needs to tell the Origin client to check for latest update for BF3)

Fixes:

* Game breaking SP bug in mission 10 (picking up the Stinger)

* Additionally fixes bug where world would end on Dec 21

 

http://battlelog.bat...54789470390175/

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Szarpnąłem się w końcu na BF3. I tak, w wersji Premium wszystkie dodatki trzeba pobierać ;) Póki co jestem po singlu. Nie wierzyłem, a jednak - niecałe 5 godzin... Zlepek misji w celu pokazania silnika i broni, kilka fajnych momentów (misja samolotowa, Paryż), ale niewiele więcej. Czekam na pobranie dodatków i lecę ogarniać multi ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Pożyczyłem sobie grę od kolegi co by z nudów kampanię przejść. Wszystko spoko tylko na bodaj 4 misji (tej gdzie po raz pierwszy jest czołg) gra się zawiesza.

Zadanie miałem by tanka potraktować z rpg, nie udało mi się i podczas wczytywania zonk. Próbuję raz jeszcze i to samo. Wyciągam płytę nie doszukuje się rys. Zawiecha.

 

No nic, próbuję przejść całą misję od nowa. I tym razem zawiecha następuje gdy z ekipą wbijam do banku podczas ucieczki przed Rudym 102...

 

Miał ktoś już takie problemy, że notorycznie mu się konsola wiecha? Pacze rozwiążą problem, bo przyznam że je nie ściągałem przed grą.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 6 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...