Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagań nie ma, bo jak mają być skoro do premiery gry jeszcze bardzo daleko napisali tylko.

 

Silnik gry- Frostbite 2

 

Frostbite 2.0 oznacza, że Windows XP i DX9 nie będą wspierane. Gra tworzona jest z myślą o DirectX 11 i o procesorach 64-bitowych. Nowy silnik ma być zoptymalizowany pod PC, aby wycisnąć z blaszaków jak najwięcej.Spodziewajcie się więc kosmicznych wymagań systemowych, ale w zamian za to otrzymacie tytuł, który będzie się prezentował naprawdę wyjątkowo.

Odnośnik do komentarza

chociazby oswietlenie i wykonanie broni

zreszta poczekajmy na pierwsze screeny itp i wtedy bedziemy oceniac

 

No, ale nie wiem czy wiesz, że pierwszy trailer opierał się na becie, drugi natomiast na demie. Logiczne, że wykonanie będzie się różnić, bo pochodziło z wcześniejszych wersji gier. Według mnie te trailery pokazują w 100% to, co dzieje się w multi. Ba, akcje nieraz są dużo grubsze ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Nie ma ząbkowatych krawędzi, ponieważ jak sam wiesz, beta BC2 była dość mocno przesiąknięta blurem i innego tego typu efektami, aby zatrzeć niedoróbki. No i oczywiste jest również to, że twórcy filmiki trochę upiększają. Tak samo jak z filmami, oglądasz trailer jakiegoś dobrze zapowiadającego się filmu, idziesz na niego do kina, po czym dowiadujesz się że większość tych fajnych momentów już gdzieś widziałeś ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Nowe info

 

Battlefield 3 na GDC 2011 (przełom lutego i marca) http://myinsidegamer.com/news/rumour-battlefield-3-unveiled-at-gdc-2011/

 

Szef EA mówi, że Battlefield 3 pomoże w pobiciu CoDa http://news.cnet.com/8301-13506_3-20024621-17.html

 

z drugiego newsa można wywnioskować, że premiera na jesieni 2011

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Co do tej kłótni, że niby konsole ograniczają PC - już był kiedyś newsik, że wersja BF3 na PC nie będzie zwykłym portem tylko oddzielną grą - sam bc2 na kompie jest nieco inny(bo serwery no i 32 a nie 24 graczy) zresztą resistance 2 i MAG - te gry jakoś potrafią utrzymać wiele osób na jednym serwerze, dlaczego w przypadku BF3 by się nie dało?

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
-Jets. They are back.

-Prone. It is back.

-Maps 3 times the size of BC2...They are here.

-The PC Version of the game is being ported to the console, unlike the vice-virca we all thought. Huzza!

-Information and "other cool stuff" coming this month

-Beta Summer 2011

-Release in November/December 2011.

-PC Version is getting remakes of fan favorites.

-64 Players Max on PC. Unknown for consoles."

Odnośnik do komentarza

W Battlefield 2 każda mapa była w różnych wersjach, odpowiednia dla ilości graczy

 

Przykład

 

MapScaleFeature.jpg

 

Yabollek - zbyt duża ilość graczy to też źle. Szczerze ci powiem że 2-3 razy większe mapy od tych z BC2 już miał Battlefield 2, Gulf of Oman ze screenu powyżej jest chyba największą mapą w tej grze.

 

Nie wiadomo co z konsolami. Obawiam się że maxem może być 32 graczy. Niby MAG udowodnił że można więcej, ale czy servery w tej grze są zapełnione? Nie mam pojęcia jak to jest. Są jeszcze kwestie techniczne.

Odnośnik do komentarza

kiedys ta wiadomosc by mnie ucieszyla, jednak na chwile obecna po przejsciach z bc2 olewam ten tytul kompletnie. nie wierze w dice po tak spartolonej sprawie jak problemy ze statystykami, nie naliczanie insygni, problemy z serwerami a przedwszystkim druzyny 4 osobowe co wkurza nie milosiernie kiedy ze znajomymi chcesz pograc i mozesz tylko slyszec czesc z nich...no chyba ze zrobia tak jak w kz2 wtedy biore ten tytul w ciemno:)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja tam DICE nie przekreslam - sa krolami multi, a problemy pojawily sie dopiero stosunkowo niedawno i pewnie je rozwiaza.

 

@MaZZeo - no ta, ale jesli nam tez dadza 3 razy wieksze mapy, a obetna liczbe graczy to bedzie epic fail.

Co do tego, ze juz Battlefield 2 mial 2-3 razy wieksze mapy - to prawda, ale wg. mnie graczy bylo tam za malo. Gralem w BF2, gierka ogolnie jest swietna ale do Bad Company 1/2 nie ma porownania pod wzgledem akcji. W Bad Companych akcja jest gesta, dynamiczna - a w Battlefieldzie 2 bylo takie rozdrobnienie ze w porownaniu to BF BC 1/2 to tam sie prawie nic nie dzialo. [chociaz prawde mowiac to rowniez byla po czesci wina trybu gry - conquest, jakby byl rush to akcja bylaby mega]/

 

 

@Litwin - i to jest chyba najwieksza wada map z Bad Company 2. Ta gra w aspekcie map jest wielkim krokiem wstecz w stosunku do Bad Company 1. Nie wiem czy w niego grales, ale tam na kazdej mapie mozna bylo rywala zajsc praktycznie rzecz biorac z kazdej strony, a nie tylko frontalnie.

 

@Danielskii - ze squadow na 100% nie zrezygnuja, w serii Battlefield sa juz one od dawna (wiem ze w BF2 juz byly - czy w poprzednich odslonach juz wystepowaly, to nie wiem). Co najwyzej moze je troche powieksza lub dadza mozliwosc komunikowania sie z innymi squadami.

 

 

Mam tylko nadzieje, ze DICE w BF3 nie wywali destrukcji oraz rusha. Zaraz sie pewnie rzucicie ze przy takiej liczbie osob to bedzie kompletny chaos i bezsens....i musze sie z wami zgodzic. Dlatego jesli zaimplementuja rusha, mogliby np. dac wiecej M-COMow na baze niz teraz - np. 4-6 M-COMow. Gra przy jakiejs komunikacji miedzy squadami zyskalaby nowy smaczek taktyczny - skoordynowane ataki squadow na kilka baz jednoczesnie, mniam.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

No prawie,bo np. w takim Harveście wzgórza przy pierwszej bazie nie zajdziesz od tyłu,tylko bokiem,do tego Oasis też ma szybko napis 10 sekund na skałach.

 

ale w porównaniu do tego co jest w BF:BC2 to rónica jest spora. na Harveście przy pierwszej bazie obejdziesz przeciwnika za wzgórzem po prawiej stronie i spokojnie zajdzie idealnie za jego plecami. z lewej strony też, tylko jesteś bardziej widoczny na polanie. w porównaniu do takiej atakamy czy jakiejkolwiek innej mapy to jest to kolosalna różnica. to była chyba pierwsze kwestia, która rzuciła mi się w oczy podczas gry.

 

co do BF3 - fajnie było mieć 64 graczy na dużym serwerze.... eh marzenia.... :ermm:

Odnośnik do komentarza

Stawiam swoje dogtagi, że wersja na konsole będzie 12v12 (nawet w KZ3 zrezygnowali z 18v18) i w trybie cq wykorzystane zostaną tylko fragmenty dużych map z pc. Tryb rush pewnie będzie, bo to wymysł z konsolowego Bad Company (jeśli się nie mylę), jednak samolotów się nie spodziewam tbh. Trzeba czekać do końca lutego na info, heh.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.