Skocz do zawartości

NBA 2K11


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 212
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zapowiada się S M A K O W I C I E ! Panowie - 4 dni do premiery. Znowu liczę, że sklepy wysyłkowe nie zawiodą i koło środy będziemy grać.

 

Koło której środy ? :) bo 4 konsole z tego co pamiętam miało napisane, że wysyłka jakoś po 8 października.

 

edit: mam tylko nadzieję, że nie będzie (jak to już się zdarzało), znaczących różnic między wersjami na PS3 i X360, bo wziąłem na PS z myślą o on-line.

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Koło tej środy (06.10.2010r). Mają wpisane, że wysyłka ok. 8 października. Z reguły sklepy wysyłają prędzej. Tak było z fifą np.

 

Z FIFĄ było tak, a nie inaczej, bo Electronic Arts wysyła swoje gry do sklepów w poniedziałek, zawsze, choćby nie wiadomo co, i to od sklepów zależy, czy zaczną wcześniej wysyłać. W przypadku 2K nie liczyłbym na taką samą sytuację :confused:

Odnośnik do komentarza

Koło tej środy (06.10.2010r). Mają wpisane, że wysyłka ok. 8 października. Z reguły sklepy wysyłają prędzej. Tak było z fifą np.

 

Z FIFĄ było tak, a nie inaczej, bo Electronic Arts wysyła swoje gry do sklepów w poniedziałek, zawsze, choćby nie wiadomo co, i to od sklepów zależy, czy zaczną wcześniej wysyłać. W przypadku 2K nie liczyłbym na taką samą sytuację :confused:

 

 

Ultima już dziś wysyłała.

Odnośnik do komentarza

Dziś jak grałem w demko znalazłem ciekawy błąd , podobny do tego z NBA Elite (ten w którym zawodnik udawał Jezusa na środku boiska). U mnie wyglądało to tak że jak wracałem do obrony to trener Bostonu biegał po boisku i udawał 6 zawodnika :blink: Wyglądało to tak jakby biegał do swoich graczy i mówił im co maja robić nawet zasłone postawił :lol: . Zszedł z boiska dopiero po tym jak piłka wypadła za boisko. Śmiesznie to wyglądało i niestety nie miałem jak tego nagrać.

Edytowane przez cwieri
Odnośnik do komentarza

Porownalem demo 2k11 z Elite i optymalnie byloby wrzucic sterowanie z Elite do 2k11 :D Naprawde potencjal w nowym systemi sterowania jest ogromny. Jednak gra od EA ma zbyt wiele niedociagniec, a 2k11 jakos mnie nie porywa tak jak wersja sprzed roku, wiec na razie sobie odpuszczam zaku. 

 

PS. premiera NBA Elite przelozona ze wzgledu na niedpopracowanie na niewiadomy termin. Chca dopracowac gre. Wedlug mnie bardzo dobrze. 

 

PS.2 Panowie macie juz pelna wersje 2k11?? Jaka roznica miedzy demem a full wersja??

 

 

Odnośnik do komentarza

Mógłbyś rozwinąć dlaczego sterowanie w Elite jest lepsze niż w 2k?

 

Co do różnicy między demem a pełną wersją 2k11 to w sumie nie widzę różnic w samym gameplayu ale dostajemy całą otoczkę - komentarz, cut-scenki. Bardzo fajny jest half-time report. Bardzo poprawiony tryb My Player chociaż nadal ma kilka dziwnych baboli zwłaszcza w systemie oceniania gracza. Ale konferencje prasowe po meczu to niezły pantent ;-)

 

Od razu się przyznam, że nie ruszyłem innych trybów poza My Player. Od środy męczę tylko tą formę gry - dostałem się do Bucks ;-)

Odnośnik do komentarza

Yuurei - dzieki za opis pelnej wersji.

 

 

 

 

Staerowanie w Elite jest naprawde przyjemne jak w NHL. Czyli masz pelna kontrole nad rekami tzn: Kozlujesz sobie miedzy nogami kiedy chcesz i w jaki sposob chcesz, podobnie za plecami i takie tam. Robisz lay-up z ktorej strony chcesz. Kazdy rzut zalezy od twoich umiejetnosci. Jest pelna kontrola. Wszystko zalezy jak wychlisz prawa galke pada. Jesli za bardzo w prawo to pilka poleci lekko w prawo itd. Jesli zbyt krotko rzut (galka do przodu) to bedzie "niedolot". Ogolnie sterowanie rewolucyjne, ale trzeba troche dopracowac. Wedlug mnie taka rewolucja, jaka zrobiono w NHL (a to najlepsza gra sportowa w ogole). Ciesze sie, ze przelozono premiere Elie, bo chca gre dopracowac. Ja i tak nie mialem zamieru w tym roku qpic zadnej z EA/2k koszykowki. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Akurat sterowanie prawym analogiem jest od zawsze w 2k i jest duzo lepsze, tzn daje duzo wieksze mozliwosci na post upie i podczas atakowania kosza, np shot stick extreme.

 

Bartg a sprawdzales nowy system sterowania z Elite?? Chyba nie i za bardzo nie przeczytales ze zrozumienien o czym ja pisalem. Zobacz sobie filmiki z mozliwosci nowegosterowania elite, a najlepiej pobierz demo. Mi sie nowe sterowanie bardzo podoba. Gre jednak trzeba dopracowac i lepiej, aby EA wydalo Elite za rok, a nie teraz. Od wielu lat oczywiscie kroluje koszykowka z 2k i dla mnie wersja 2k10 byla najlepsza. W 2k11 szalu jednak nie ma. Tak oceniam po zagraniu w demo. 

Odnośnik do komentarza

Mam już pełniaka na PS3, nie będę się rozwodził, powiem krótko, tak jak prawili w recce IGN najlepszy basket ever, a klimat meczy / zawodników z tamtej dekady to normalnie spełnienie marzeń fana basketu co zaczynał przygodę z NBA od wczesnych lat 90. Niezdecydowani niech biorą czym prędzej.

 

ps możecie słać zaproszenie tylko napiszcie w treści, że od nba.

Odnośnik do komentarza

Post up jednak robi się L2 + R2

 

 

 

 

 

edit: Lipa, Sprite i reszta zapisujcie się do ligi naprawdę warto, my na forum PSX E nie robimy, żadnej więc chyba można wkleić ? http://slamdunk.com.pl/index.php?topic=319.0

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Chyba jednak, jak i rok temu, bez patcha się nie obejdzie. Dziwne symulacje meczy: gram My Player. Koniec 1 kwarty. 9:10 dla przeciwnika. Drugą kwartę zaczynam na ławce więc daję symulację do momenty kiedy mogę wejść. Za 2 minuty jest 9:28 :-) Nie mówiąc o tym, że właśnie najprawdopodobniej wszystkie rozegrane mecze poszły się paść bo gdy skończę mecz w trybie My Player i robię Quit do menu głównego gra się zawiesza. I z tego co czytałem to znany przypadek. Po prostu super :/ Poza tym jest trochę innych mniejszych lub większych rzeczy do poprawy.

Odnośnik do komentarza

No niestety my player jest lekko niedoje.bany nadal, jesli nie jestesmy PG to nasi pomocnicy nawet na hall of fame graja jak debile czasem. Do tego gra za przytrzymanie piłki jakieś 5 sekund przez innego gracza niz PG/SG nagradza nas "Hold ball too long" i tracimy mniej wiecej 3/4 paska na raz. Komentarz jest MEGA irytujacy, gram w Spurs, mam 15 mecz sezonu i w KAZDYM mialem tekst o pokonaniu Mavs w playoffs, o porazce z Suns, o tym jak dobrze Spurs sobie radza jako druzyna z mniejszego miasta z finansami. Do tego tak jak piszesz Yuurei, symulujac w My Player do momentu wejscia punkty leca czasem 3x za szybko, a czasem w ogole. Ja ostatnio np wchodze do gry po 90 sekundach meczu, mimo, ze koles na mojej pozycji ( R. Jefferson ) nie ma zadnego faulu, a wynik np brzmi 2:2 :blink: Do tego trener to debil i na Yao wystawił na jakieś 10 minut Dejuana Blaira, nizszego o jakies 30 cm, do tego Jefferson na Scole na PF :nuke::ninja: Debilnie miesza skladem, taki George Hill nie gra prawie wcale, a jacys zerowi rookie graja po 10 minut. Parker i Ginobili graja mega irytujaco, non stop rzut po dryblingu w 5 sekundzie akcji, chyba ze staniesz przy połowie boiska to dostaniesz piłkę na 100%, ale jak przytrzymasz za dlugo w rekach planujac akcje to Ci gra odbierze 3/4 ratingu :ninja:

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...