Skocz do zawartości

Catherine


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie. Czy tylko ja mam problem ze zrobieniem złota na planszy 5-2? Gram na normalnie, planszę przechodzę bez zająknięcia na perfect. W większości video-poradników na samym szczycie wieży mam taki sam wynik, z tą różnicą, że po wskoczeniu na platformę z tą liną co się ciągnie żeby skończyć planszę mi wbija 52000pkt, a na wszystkich filmach w sieci 62000. Podobnie mam na planszy 5-3. Co się dzieje?

Odnośnik do komentarza

Zbierasz wszystkie kupki ze złotem? Nie pamiętam jak jest na normalu, ale na hardzie bez kupek złota nie da się zdobyć najlepszej oceny. Możliwe, że na późniejszych planszach w trybie normal jest podobnie.

 

BTW. Jeśli celujesz w platynę, daruj sobie masterowanie plansz na normalu - i tak trzeba przejść całość na złoto w trybie hard.

 

@mr_pepeush:

 

Babel jest prościutki - kwestia wprawy i się samo robi. Jedynie na ostatniej planszy trzeba się troszkę napocić.

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

Ta, to raczej zależy od złota, sam grałem najpierw na normal i zbierałem wszystkie kupki jakie tylko dałe radę zebrać jednocześnie nie pozwalając na spadek mnożnika do zera i zawsze po takim przejściu wpadało złoto na normalu. Na hard trzeba zebrać tego złota więcej, chyba przynajmniej z 90% złota na mapce trzeba mieć, aby wpadło złoto.

 

PS: EU wersja z PS Store, ma inne ID i można nabijać sobie trofea od nowa :3

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 lata później...

Trochę nowych wiadomości już jest, oczywiście via gematsu:

https://gematsu.com/2017/12/catherine-full-body-new-endings-episodes-anime-sexy-events-online-battles

 

Cytat
  • Development is a collaborative effort between Atlus and Studio Zero*.
  • [There is a new] third “Catherine” named Rin (voiced by Aya Hirano). She is a pianist at Vincent’s regular bar, and has an exceedingly honest and gentle personality. Rin’s involvement in the story will introduce new branches for the other two “Catherines.”
  • A large amount of new endings, episodes, anime movies, and sexy events are being added.
  • The subtitle “Full Body” was chosen from the wine term, and exemplifies an even richer and somehow more erotic new Catherine.
  • There is cross-save support.
  • The new “Catherine,” Rin, is described as a healing existence that assists the nightmare-ridden Vincent and shows him new values. While her speech and conduct give off an aura of considerably lacking in common, she is a very straightforward and gentle character.
  • The scenario is mainly being made by full-time staff.
  • The wide range of difficulties and convenient systems being prepared will enable people who are interested in the story to enjoy the game until the very end.
  • In puzzle action stages, there is a new mechanic where you have to think about not only how to move cube-shaped blocks, but also blocks in a state where multiple are connected.
  • You can switch between new and traditional modes during the story.
  • There was unexpected excitement for the competive mode overseas, so online battles are being included.
  • There is more than one new ending.
  • Development is currently 50 percent complete.
  • A release date and price are still to be announced.


*Studio Zero to nowe studio Atlusa, założone do w celu zrobienia nowego IP, oczywiście byli liderzy teamu Persony odpowiadają za nową grę.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...