Skocz do zawartości

HALO: REACH - Wszystko dotyczace Kampanii


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam problem za achievementem za zabicie 7 moa w drugiej misji. Zabiłem około 10-12 i nie wpadło. Trzeba je zabić z broni czy z łokcia? Bo większość tym drugim sposobem ubiłem.

 

Trzeba zabic z broni, lokciowanie i granatowanie nie zalicza killsow do achievementa.

Odnośnik do komentarza

"If they came to hear me beg" ten achievement z pewnością jest zglichowany. 20 razy to zrobiłem stosując się do wszystkich wskazówek i nic, za hu.ja nie wchodzi to osiągnięcie. Miał ktoś z was taki problem ?

20?

cmonson.png

 

ja stracilem na niego 6h i zrobilem conajmniej 100 zabojstw i 500 skokow... wiecej cierpliwosci pchela. W moim file share jest film jak co... sprawdz se z roznych ujec jak skacze, jak lece itd.

Odnośnik do komentarza

Erm... mi to wyszlo za 5tym razem chyba?

Mam metode "na pale" jedyne co, to z odpowiedniego miejsca wyskakujesz (od razu sobie biegniesz bez przymiarek):

http://www.bungie.net/Stats/Reach/FileDetails.aspx?fid=1124098&player=Rapti%20PL

Jeden z bardziej banalnych achieves :P

Pamietajcie by wylaczyc sprint przed walnieciem z kolby.

Jeden hint: Jesli Elite zle sie ustawia ciagle (za daleko i nie wraca) zrobcie mission restart - zmieni sie jego pozycja odrobine.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

No i skończone. Kapitalna gra. Człowiek wie jak się skończy od samego początku, a i tak było smutno :) Widać jak maaaało brakowało by w Halo CE było dwóch madafaków :D

 

Ciekawe tylko czemu mi nie wpadły achievy za skończenie gry na Heroic, ale kij z tym i tak mam to gdzieś :P

Odnośnik do komentarza

Też dzisiaj skończyłem kampanię, końcówka gry kapitalna. Podobały mi się wszystkie misje, a najbardziej druga (pierwsza grywalna), całe miasto, kosmos i końcówka. Trochę za mało było jeżdżenia Warthogiem. Drużyna bardzo fajna, przerywniki niesamowicie klimatyczne. Muzyka oczywiście genialna. Oprawa graficzna poprawiona względem poprzednich części, ale niemiłe wrażenie robiła tnąca gdzieniegdzie animacja. No i ten aczik ze skokiem, 2 godziny poświęciłem i nie wpadł. Gierka super, teraz mogliby odświeżyć pierwsze dwie części. Bo czwórki to chyba szybko nie zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Noo ja wczoraj właśnie też skończyłem kampanię na Legendary.5 aczików wpadło naraz - fajna sprawa thumbsup.gif .I choć trochę czasu na nią zeszło (o nerwach w niektórych momentach nie wspominam), to muszę powiedzieć, że już dawno żadna gra nie dała mi tyle satysfakcji po ukończeniu SP.Poraz zabierać się za multi (trza się podszkolić, bo tu jestem wielkim nOObemtongue.gif ).Moja ocena 9,5/10 - głównie za rwanie animacji.

Odnośnik do komentarza

zaliczylem kampanie 2 raz, tym razem na najwyzszym poziomie i musze stwierdzic, ze cos w tym jest. Jakos zupelnie inaczej odebralem cala historie.

Legendary daje w kosc, ale tylko przez brak czesto BRki i tylko w niektorych momentach. Gra jest rewelacyjna, zaliczam pozostale niektore achivmenty i ostro biore sie za multi ! :potter:

Odnośnik do komentarza

Tez skonczylem. Dla mnie kampania taka sobie, zabraklo troche epickosci. No i liczylem na jakies misje z udzialem wielu maszyn naraz (cos jak koncowka w halo 3), a tu wszystkie bitwy mozemy obejrzec w tle. Ale koncowka fajna.

 

No i graficznie slabo.

Po przeczytaniu zastanawialem sie na jakim poziomie trudnosci grales... powaznie. Bo juz byly osoby co jeczaly, zagraly na Legendary (jak easye teraz) i zdanie troche zmienily.

Chce zobaczyc gre na x360, ktora ma tak otwarta przestrzen, tylu przeciwnikow na raz i wyglada jak gearsy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gralem na heroic (prosto), potem na legendary (tu juz fajniej). Gralem we wszystkie czesci Halo (Halo 1 skonczylem chyba z milion razy na singlu i co-opie legendary, Halo 2 troche mniej, tez na legendary, Halo 3 na heroic i legendary x1, ODST na heroic i legendary x 1). Halo Reach ani przez chwile mnie nie zaskoczylo. Brakowalo mi epickosci jak np. w halo 1 misja na plazy, Halo 2 misja w miesice, gdzie przemyka Scarab w tle (czy to bylo w 3?), a potem sie na niego wskakuje, misji z Halo 3 gdzie byly male bitwy pancerne. Naczytalem sie ile to pojazdow moze pojawic sie w Halo Reach, jakie moze byc epickie (sporo razy juz to pisze :-D), a najwiecej pojazdow widzialem w przerwyniku filmowym :/

 

W Halo Reach mialem wrazenie, ze to wszystko juz bylo gdzies, ze to wszystko juz widzialem. I bede potrzymywal ze grafika jest srednia i bardzo nierowna. W pierwszych misjach wydawalo mi sie ze jest lepsza niz w ostatnich (kaniony mnie strasznie razily). Modele postaci byly ok, za to otoczenie sredniawe. No i mala zniszczalosc otoczenia mnie tez nieco razila (za duzo Bad Company;).

 

Kampanie na singla oceniam tak na 7+/10, moze 8-/10. Ok, ale nic odkrywczego. A zakonczenie przewidzialem przed odpaleniem gry. :potter:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dokladnie o to - FALL OF REACH & REMEMBER REACH, smierc praktycznie wszystkich spartan i zaglada planety.

Wystarczylo zagrac w HALO:CE by wiedziec co sie "stanie" na Reach...

 

ktore dokladnie konczy sie scenka rozpoczynajaca Halo Combat Evolved, a "ostatnia" misja po creditsach jest po prostu dodatkiem.

 

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Mam pytanie.

Czy pani doktor zginęła na Reach czy przeżyła ? Planetę opuściło chyba tylko Pillar of Autumn, a pani doktor raczej nie mogło być na pokładzie. A z drugiej strony to co mówi w Epilogu ma trochę taki wydźwięk jakby przeżyła całą wojnę.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie.

Czy pani doktor zginęła na Reach czy przeżyła ? Planetę opuściło chyba tylko Pillar of Autumn, a pani doktor raczej nie mogło być na pokładzie. A z drugiej strony to co mówi w Epilogu ma trochę taki wydźwięk jakby przeżyła całą wojnę.

 

 

 

Książki, a konkretnie First Strike i Ghosts of Onyx, zaprowadziły ją i kilku Spartan II i III aż na jeden z Shield World'ów zbudowanych przez Forerunner'ów. Jej dalsze losy są jeszcze nieznane. Następne publikacje może wyjaśnią co działo się z nią dalej.

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...