Skocz do zawartości

HALO: REACH - Wszystko dotyczace Multiplayera


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety wątpię aby MLG zlekwidowało blooma ponieważ to ingeruje samą modifikacje kodu źródłowego gry.

Chyba że nakłonią Bungie aby zmienili to wypuszczając jakąś łatkę?

Mam olbrzymią nadzieję że to zrobią ponieważ mimo wszystko mi się osobiście lepiej gra w HR niż H3.

Czekam aby również zrobili bez zbędnego wymaganego głosowania tryby bez durnych perków!i będzie gites ;)

Odnośnik do komentarza

No niestety wątpię aby MLG zlekwidowało blooma ponieważ to ingeruje samą modifikacje kodu źródłowego gry.

Chyba że nakłonią Bungie aby zmienili to wypuszczając jakąś łatkę?

Mam olbrzymią nadzieję że to zrobią ponieważ mimo wszystko mi się osobiście lepiej gra w HR niż H3.

Czekam aby również zrobili bez zbędnego wymaganego głosowania tryby bez durnych perków!i będzie gites wink.gif

 

 

bloom to moim zdaniem kwestia wyczucia, ja juz mam to w miare opanowane, choć czasem dziwnie wchodzi DMRka. Liczę na playlistę trybów bez perków bo to mnie wnerwia - perki to śmieć i tyle, nie powinno czegoś takiego być w hejloł i koniec.

Mnie jednak najbardziej denerwują mapy, ogólnie nawet te 'najlepsze' są średnie, reszta to kpina, brakuje tu typowo symetrycznych map zrobionych z myślą o multi, a zbyt dużo 'dziwolągów' wyciągniętych z singla.No i mapy z forge world - na ich widok już robi mi się niedobrze, a mega często się na nich gra.lipa.

Odnośnik do komentarza

dajcie spokoj z tym bloomem - jak dla mnie to nawet lepiej bo wymaga trochę wyczucia i timingu aniżeli BRka.

 

 

Nie wiesz co mowisz, BR'ka jest po stokroc bardziej skillowa bronia. W ogole ten caly bloom psuje dynamike pojedynkow (plus ucieczki na sprincie) - niby gra dostala boosta, a jest nudno i przewidywalnie jak cholera.

Odnośnik do komentarza

pewnie chodzi o spawn'y na niektorych mapach, ktore zauwazyl Bart,a poza tym mam wrazenie ze frag nades sa strasznie slabe (fakt ze w becie byly op, ale tutaj sa chyba znerfowane na potege) i moze z nimi tez cos zrobia. ofc ta latka mogla by rownie dobrze wy(pipi)ac armor lock i holo bo to 2 najwieksze syfy w grze (w sumie jeszcze JP).

Odnośnik do komentarza

pewnie chodzi o spawn'y na niektorych mapach, ktore zauwazyl Bart,a poza tym mam wrazenie ze frag nades sa strasznie slabe (fakt ze w becie byly op, ale tutaj sa chyba znerfowane na potege) i moze z nimi tez cos zrobia. ofc ta latka mogla by rownie dobrze wy(pipi)ac armor lock i holo bo to 2 najwieksze syfy w grze (w sumie jeszcze JP).

 

Mnie fragi zabijają na pełne życie i tarcze, a moje nawet nie potrafią zdjąć tarczy. Wolałbym, żeby w ogóle nie działały.

Odnośnik do komentarza

fragi są ok, nie mam żadnych zastrzeżeń, ale co do respów to się zgadzam - są zyebane, nie raz zdarzyło mi się zrespawnować przed przeciwnikiem lub tuż za jego plecami.Do tego na invasion czy big team battle jak się siedzi na bazie przeciwnika to przeciwnicy respawnują się w tym samym miejscu, w H3 jak siedziało się na respie kolesi to po ich wybiciu respiło ich w innych miejscach, a tu kolesie się respią i dostają ciężki w(pipi).Bez sensu.

Kolejna rzecz - kolba, która jest mega zyebana.Więcej nie trzeba dodawać.Mieli to zmienić w fullu, a jest taki sam kibel jak w becie.

Odnośnik do komentarza

Kolba... zmienili ja, w becie mogles duzo szybciej 2gi raz melee strzelic.

 

Hehe no mega zmiana, tak wielka, że prawie nie czuć różnicy.

 

Ogólnie po paru dniach katowania multi jest wiele rzeczy do poprawki, mam nadzieję, że chociaż kilka z tych rzeczy zmienią, głownie respy, kolby i niech dodadzą playlistę bez perków (na redukcję recoila nie liczę, choć w sumie nie obraziłbym się).Licze też na jakiś dobry mappack szybko bo jednak mapy są słabe.

Odnośnik do komentarza

Wywaliłem rakietę widzę jak swoim odskokiem koleś stracił shilda wywalam drugą koleś przeżył?mnie zabija dwoma barami.Myślałem że w komponuje pada w tv-ka.

Także koleś po dwóch bułach które miał pod nogami dostaje parę strzałów i co?dalej napiera zabijając mnie przy tym :D

Tak jak Bart podkreślił burgery ciągle bywają nieśmiertelne.

 

Czasem również mam wrażenie że co niektórzy robią slidy tak jak to w girsach się to robiło, będąc zaledwie 2metry od przeciwnika on Ciebie łokciem sięga.

 

Co do map to pewnie takie balasy dodali aby na nowych map-pakach można byłoby łatwo zarobić, tak zwany dobry marketing.

Również mnie bardzo ciekawi co w tej łatce będzie.

 

Mimo wszystko co do multika to nadzieja we mnie nie umarła, czekam tylko jeszcze na zasady MLG ciekawe co oni zmienią oraz powiedzą o tym wszystkim :)

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Wywaliłem rakietę widzę jak swoim odskokiem koleś stracił shilda wywalam drugą koleś przeżył?mnie zabija dwoma barami.Myślałem że w komponuje pada w tv-ka.

Także koleś po dwóch bułach które miał pod nogami dostaje parę strzałów i co?dalej napiera zabijając mnie przy tym biggrin.gif

Tak jak Bart podkreślił burgery ciągle bywają nieśmiertelne.

 

Czasem również mam wrażenie że co niektórzy robią slidy tak jak to w girsach się to robiło, będąc zaledwie 2metry od przeciwnika on Ciebie łokciem sięga.

 

Co do map to pewnie takie balasy dodali aby na nowych map-pakach można byłoby łatwo zarobić, tak zwany dobry marketing.

Również mnie bardzo ciekawi co w tej łatce będzie.

 

Mimo wszystko co do multika to nadzieja we mnie nie umarła, czekam tylko jeszcze na zasady MLG ciekawe co oni zmienią oraz powiedzą o tym wszystkim smile.gif

 

Ogólnie do kolby to przyciąga z 1,5 m normalnie, jak sprawdzałem w customach z kumplem to niezły ubaw mieliśmy...

 

Co do map to niezłe jajca są na mapce Zealot, kolesie zdobywają przewagę i wskakują na górę i czekają z celownikami skierownymi w stronę teleportów...Druga śmieszna mapa to Spire, szczególnie na slayera - wszyscy pchają się na górę i walka jest tylko na shoty i miecze...niezły burdel.

Odnośnik do komentarza

Ja znalazlem dobry sposob na asysty, ale coz... czesto przegrasz przez to.

Po prostu graj competitive MM i sciagaj tarcze i spierdzielaj od gosci, albo snajpa w tors, lub z DMR tarcze i zostawiac.

Czesto zdarza sie, ze ktos fuksem dobije.

Nie ukrywam ten challenge na 30 asyst byl wnerwiajacy i propaguje, albo granie pod asyste albo rozegranie w cholere duzo gier.

Odnośnik do komentarza

Kolba... zmienili ja, w becie mogles duzo szybciej 2gi raz melee strzelic.

 

Hehe no mega zmiana, tak wielka, że prawie nie czuć różnicy.

 

Ogólnie po paru dniach katowania multi jest wiele rzeczy do poprawki, mam nadzieję, że chociaż kilka z tych rzeczy zmienią, głownie respy, kolby i niech dodadzą playlistę bez perków (na redukcję recoila nie liczę, choć w sumie nie obraziłbym się).Licze też na jakiś dobry mappack szybko bo jednak mapy są słabe.

 

recoil'a przecież całkiem zlikwidowali po becie. Chyba chodziło Ci o bloom. Co do kolby to jestem innego zdania, też działa inaczej niż w becie, wg mnie jest trochę słabsza no i to co powiedział raper, nie da się już zrobić double melee więc bardziej opłaca się opcja kolba + headshot

Odnośnik do komentarza

słuchajcie, mam mały problem

 

podczas firefighta jak i gry co-op mam lekkie lagi/opóźnienia. Nie są one duże, ale w kluczowych sytuacjach mają one spore znaczenie w grze. Próbuje codziennie sprawdzać czy coś się zmieniło ale dalej jest to samo, niezależnie od tego czy hostem jest kumpel z osiedla, czy hamburger zza oceanu. W normalnym maczmejkingu jest git.

 

W Halo 3 i ODST nie miałem takiego problemu.

 

czy to może mieć związek z tym, że nie mam otwartego NATu? Piszcie czy macie to samo.

 

EDIT: znalazłem w necie, że nie tylko ja mam taki problem - http://www.escapistmagazine.com/forums/read/9.232836-Campaign-and-Firefight-Online-lag-on-Halo-Reach

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...