Skocz do zawartości

Killzone 3 - ONLINE Multiplayer


TakeshiX

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim się zrobi za późno tak jak w temacie BFBC2 gdzie nikt nie pisze w dziale Online o multi tyko w temacie głównym, wszystkie uwagi i komentarze odnośnie multiplayera K3 proszę dawać tu.

 

 

 

Game Modes

 

* There are three game modes: Warzone, Operations, and Guerrilla Warfare. Operations is brand new.

 

 

Key Goals

 

* It's all about your play style, everyone from casual to veteran can play.

* There are colossal and immersive experiences that only the PS3 can offer.

* Rewritten matchmaking system. Now easier to find friends.

* Specific rewards. There's always something to earn no matter how many times you play the same level.

* Bots are bigger and better than ever before.

* Stay with your friends going game to game. There's just three simple and straightforward to getting into each multiplayer game.

* There's now a squad priority headset channel.

* There's now a squad member HUD.

* There are special squad rewards.

* The multiplayer is designed to be immersive and story driven!

 

 

Entirely Reworked Career System

 

* There asre five different careers/classes.

* There are six weapons per career.

* You can rank up and earn unlock points to select abilities and weapons.

 

 

New Medic Class Abilities

 

* The Medic has been revamped. Has a protector bot that follows him around.

* The Medic special ability called 'Survive Bleed Out'. He Can respawn right where he died.

 

 

Tactical Spawn Points

 

* New tactical spawn points can be claimed by Tacticians. These allow your team to spawn in better locations. Extremely useful on bigger maps and for ambushing/rushing to weapons. These can be claimed back by the other team if not held.

 

 

Spotlight Your Character

 

* If you score the most points/are the most valuable team member, your multiplayer character features in the cut-scenes so everyone knows it was you.

* Explosive events now affect entire levels. EMP that kills all jet packs etc. Nerve gas that blocks off certain areas of map.

 

 

3D/Move

 

* Full 3D and Move support. No compromises for multiplayer.

 

 

Website

 

* Fully integrated community website.

* Track friends' news first.

* Contribute to the Killzone franchise.

* Track rewards.

 

 

Tournaments

 

* Clans and tournaments are back - bigger and better than ever.

* Unranked practice games are included.

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

kolejny filmik:

 

najbardziej interesujący jest początek gdzie widać "zarządzanie" postacią ; głowie chodzi mi o "perki" = skill

na filmiku jest min. extra health ; armor ; extra ammo i przez ułamek sekundy extra primary weapon [zamiast pistolecika można mieć inną "dużą" broń.

poza tym taki medyk [na filmiku] ma do wyboru kilka broni min. shotgun ; ciekawe czy będą jakieś ograniczenia broń/klasa tak jak w kz2 czy zupełna dowolność ?

 

aaa i na większości filmików na górze ekranu jest 7-8 ikonek innych ludzi które wyglądają tak samo jak w kz2 ; mam nadzieję, że to oznacza że jeden oddział nie będzie ograniczony do 4 osób.

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

no i sa wstegi :) oby bylo mozna przegladac profil ala resistance :)

bron ma mniejszy odrzut..przypieszyli troszke rozgrywke

strasznie podobaja mi sie te kroczace mechy jak nimi nie sterujemy a koles robi nim wjazd na przeciwnika...i lotnikow ubija sie po jednej kulce (chyba)

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Ogladnalem filmik z multi drugi raz - dokladniej i kilka spostrzeżeń. Mianowicie medyk to dosyc przegieta klasa :( Nie pokazano co prawda innych klas, ale ta jest niezle podrasowana - ma obronce bota, sam moze wstawac (o leczeniu nie wspomne, bo to standard). Nie bardzo podoba mi sie dodatek skill z extra health. Przez niego pewnie bedzie trzeba wpakowac w typa caly magazynek. Zauwazylem tez ze jest nowosc w postaci punktow za asysty ( to akurat jest wg mnie git ;) )Z tego z sie orientuje to pre alpha ,wiec jeszcze jest masa do poprawienia i zbalansowania. Mam gleboka nadzieje ze KZ3 nie zawiedzie :)

Odnośnik do komentarza

to co mnie cieszy, to fakt, że znów gra spod znaku KZ zapowiada się na świetnie zorganizowany tytuł pod względem ogólnie rozumianego community. Dwójka była dla mnie wzorem - fantastyczne wsparcie klanowe (wiadomości od kapitanów itp.), świetne wsparcie komunikacji głosowej.

 

KZ3 idzie tym śladem - informacja o osobnych serwerach pod MOVE jest tego świadectwem. Ja czekam z wywieszonym jęzorem.

 

Nie wiecie może, czy nadal zostanie super patent ze słyszeniem komunikacji głosowej przeciwnika jak się blisko niego przebywa? Jajca podczas rozgrywek klanowych były nieziemskie :turned:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Na tym filmiku widac ze mocno poprawili aiming przy uzyciu ads (aiming down sight), koles ktory gra rozwala praktycznie wszystkich uzywajac tej metody a nie "z biodra". Jest to dla mnie wazne, czy poprawili celowanie w kz3, bo po prostu w kz2 bylo ads skopane i wszyscy strzelaja tam "z biodra". Zeby nie bylo, to ja uwielbiam serie Killzone, za klimat, bronie i cale universum, ale jezeli chodzi o aiming to ssie po calej linii. Mam nadzieje ze teraz bedzie to poprawione i seria wejdzie w "nowy" system celowania ( aka BBC, CoD ). Uczucie ciezkosci poruszania mogloby pozostac ;)

Odnośnik do komentarza

 

Zobacz moment 2:31, jak wcisniesz X to zrobisz respown, jak wcisniesz "kwadrat" to sam wstaniesz. Zwroccie uwage na celownik przeziernikowy z karabinku M82 ISA - jest teraz bezbarwny. W kz2 na niektorych mapach nic nie bylo widac, jak sie przez niego patrzylo. Fajnie ze to poprawili. Nie zmienili za to czulosci przy celowaniu ads. W dalszym ciagu jest taka sama szybkosc ruchu jak przy poruszaniu sie.

Odnośnik do komentarza

Ekstra, nie ma to jak wydać betę dla pierwszych 10tyś abonentów PS+ którzy prawdopodobnie niczym innym się nie bawią jak kuleczkami analnymi typu PS Move oraz gierkami z PSStore i zbyt wiele do z balansowania rozgrywki w KZ3 nie wniosą bo po raz pierwszy w swoim życiu mają styczność z tą grą.

 

Tak trzymać...

 

taakie male sprostowanie

PlayStation Blog opublikował właśnie instrukcje, które pozwolą wam wziąć udział w becie Killzone 3. Kluczowym warunkiem jest wykupienie 90-dniowego lub rocznego abonamentu. Później wystarczy poczekać do 13 października i ściągnąć motyw z gry. Pierwsze 10.000 graczy otrzyma 25 października email z kodem, umożliwiającym dołączenie do akcji.

 

 

News

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...