Jump to content

Sign in to follow this  
Lipa

Euro 2012

Recommended Posts

Ojezu jak Cię będzie bolało kiedy Anglicy doczłapią do finału.

Drugiego takiego policzka w roku chyba nie zniesiesz co? :D

• Upvote 2

Pajgi - spierd.alaj. Cały rok jechałeś po włoskiej lidze, włoskich klubach i zawodnikach i włoskiej reprezentacji, zero obiektywizmu. A teraz jak to oni cudownie grają. Kibicuj sobie bezrobotnym z Półwyspu Iberyjskiego.

• Upvote 1
  • Downvote 1

Pajgi - spierd.alaj. Cały rok jechałeś po włoskiej lidze, włoskich klubach i zawodnikach i włoskiej reprezentacji, zero obiektywizmu. A teraz jak to oni cudownie grają. Kibicuj sobie bezrobotnym z Półwyspu Iberyjskiego.

Znaczy nie graja dobrze, to już im nie kibicować? Z czymś mi się to kojarzy, sam zgadnij z czym. Włoska piłka to wstyd dla sportu, więc niech jednak sobie przegrają.

• Upvote 1

No nigdy nie lubiłem Italiańców, ale na tym EURO grają piłkę, która mi się podoba. Przy okazji meczu z Hiszpanią już o tym wspomniałem. Nie moja wina, że po 3 pierwszych meczach grupowych wbrew tradycji nie stali się drużyną w której współczynnik pomiędzy potencjałem piłkarskim a stylem gry byłby najniższy na turnieju. Grecji 2004 wybaczam, no nie mieli tego jak inaczej zrobić, więc powyższy współczynnik nie był taki niski, ale np. w tym roku 2 razy tego samego nie zniosę, więc no, rzucając uprzedzenia do Milanów, Interów, Juventusów i innych takich z Italii w kąt, kibicuje im przynajmniej do czasu spotkania z Francją/Hiszpanią/Niemcami.

Chciałbym jednak zapewnić, że wraz z końcem EURO rozpoczynam pojazd po lidze Włoskiej i ich klubach, po zawodnikach również z tym, że wypraszam sobie, nie po wszystkich, bo potrafię powiedzieć ciepłe słowo o tych którzy już w piłkę zdecydowali się nie grać.

Anglia ma szansę awansu na poziomie 1,5 procenta, więc tak naprawdę w tym meczu wszystko się może wydarzyć, Forza Italia!

edit. Co do dzisiejszego meczu.

Oczywistym jest, że kibicować należy Czechom. Nie muszę tłumaczyć, że to prawie tak jak kibicować Polsce.

Edited by pajgi

edit. Co do dzisiejszego meczu.

Oczywistym jest, że kibicować należy Czechom. Nie muszę tłumaczyć, że to prawie tak jak kibicować Polsce.

Niby dlaczego bo ty tak mówisz??? Mów za siebie ja jestem za Portugalią bo grają na prawdę niezle i mysle ze spokojnie wygrają ze średnimi Czechami

Jak Szpaku jeszcze raz powie "współczesny cyborg" to umrę =/

Na początku meczu Czesi mieli przewagę, ale teraz wydaje się, że to było tak dawno... Portugalczycy podzielają fancusko-ukraińskie przekonanie, że swojego skilla trzeba udowodnić, strzelają spoza pola karnego, ale powoli zaczynają wkraczać w pole karne. Panie, nie każ nam oglądać więcej niż 90 minut tego meczu.

Edited by ogqozo

Jezuuuu, niech Szpakowski skończy karierę komentatorską. Co zdanie to jakiś suchar/rodzyn/cpt. obvious/pomyłka

Za 5 strzałem w słupek może wpadnie coś. O wpadło.

Edited by Bartg

Cristiano może się już zgłosić do siedziby FIFA po Złotą Piłkę za rok 2012. Nie wiem, co by się musiało stać, żeby mu ją odwołano.

Ronaldo znowu pokazał klasę, a Czesi bez pomysłu, liczyli tylko na karne i dobrze, że odpadli. Jedynie szkoda Cecha.

Guest szpic

Cristiano może się już zgłosić do siedziby FIFA po Złotą Piłkę za rok 2012. Nie wiem, co by się musiało stać, żeby mu ją odwołano.

nie ma szans nie dostanie.

74 gole to za malo.

Nie wygral Ligi mistrzow

czy ten cymbał nazwał jiracka petrem nedvedem czy się przesłyszałem?

wszystko zgodnie z planem, mogło się skończyć 0:3, Czesi nie mają napastnika od początku turnieju, więc o co chodzi

raz custodio, raz costudio - Szpakowski niech przestanie chlać

Guest kaz_

Spoko, w Portugalii grało z pięciu Veloso, dwóch Ronaldo to i Czesi mogli mieć Nedveda.

Najlepsze, że jeszcze ze 3 mecze najmniej Szpaku skomentuje, na pewno mecze Hiszpanii, finał :/

Spoko, w Portugalii grało z pięciu Veloso, dwóch Ronaldo to i Czesi mogli mieć Nedveda.

chodzi mi o imię nedveda. powiedział petr.

To wspaniale, że Dariusz przypomniał nam o gwieździe Juventusu sprzed lat Petru Nedvedzie. Poza tym Cristiano znajdował się w kilku miejscach na boisku jednocześnie, bo raz atakował lewą stroną, a sekundę później próbował odebrać piłkę po prawej - kiedy wreszcie ten szmaciasz przestanie kaleczyć polski komentarz?

Edited by ciwa22

Zawsze mam tę samą radę dla internetowych mistrzów recytacji: znajdźcie gdzieś nagranie, na którym mówicie przez 90 minut i posłuchajcie go uważnie. Jeśli macie faktycznie dykcję spikera to gratki, ale bardziej prawdopodobne, że z szokiem zauważycie, że wy też nie wymawiacie dokładnie i spójnie każdej pojedynczej głoski.

Nie mówię ogólnie o komentarzu, no ale kurde, mówić po polsku i powiedzieć Kłentrao i Koentrao to już zbrodnia? Chryste. PSX Extreme, pismo każdego logopedy.

Edited by ogqozo
  • Upvote 1
  • Downvote 1