Skocz do zawartości

PGL#3/2010 Łódz 2 października ...Halo Reach... [Zakończony]


TroniC

Rekomendowane odpowiedzi

Młócenie Reach czas zacząć. Na początek i przetarcie 2v2 (normalnie jak przy Halo 3 byłooo ;)). Więcej info w tym poście w miarę klarowania sprawy.

Myślę że do czasu turnieju opracujemy wspólnie jakieś zasady PGL i wg. takich zagramy. Proszę o przybycie i dopingowanie w sprawie organizacji.

Wasz TroniC

MOLO!!! Ty wiesz co...

 

Czas: 2 października 2010

Miejsce: Łódz, Hotel Centrum, Kilińskiego 59/63

Piątek 10-20

Sobota 10-20 - TURNIEJ HALO REACH (w ankiecie propozycje o której startujemy - proszę o głosowanie)

Niedziela 10-16

 

Nagrody nadal nieznane, ale wersalu nie będzie...

2v2 - tryby i mapy MLG

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 97
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Spox ja licze na to ze jednak bedziesz wiesz, znowu wydziaram sie XD ale teraz u profesjonalnego tatuazysty tez na 3 miechy ale cala reke od nadgarstka do barku

 

I'll do my best :!:)

 

Btw. W ten weekend przyjeżdżam do wrocka więc szykuj się na jakiś meeting :)

 

 

TroniC kiedy będzie wiadomo gdzie i o której godzinie zaczyna się turniej ?

Jeżeli mogę jakoś pomóc to mogę ze sobą zabrać cały setup itp itd.

 

 

btw.

Czy będzie jakies wpisowe czy cuś ?

W tamtym roku spotkaliśmy się w kinie, kto był to pamięta ;)

Edytowane przez Spox_2
Odnośnik do komentarza

W sobotę. Godzinę startu się ustali taką żeby wszyscy mogli dojechać (10? 11? 12?). Sprzęt narazie nie potrzebny, damy rade na scenowym spokojnie - w końcu to 2v2. Miejsca dokładnie nie znam - jakiś hotel z tego co wiem. Ogólnie dopiero od wczoraj dogrywamy sprawy z Barthem.

Edit: Insiaki nikogo nie nocują bo nie idą spać... ;)

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza

Ta - u Insiaka na melinie... ;)

To już się 3 razy spotkaliśmy?? Sry, ale tyle ludzi mi się przewija podczas takich spotkań ze nie kumam wszystkich... Inna sprawa że pewnie nie pijesz i nie używasz - wiec jak mam cie pamiętać? ;)

Pozdr

Kilka konkretnych informacji podam w poniedzialek/wtorek.

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza

Narazie poza tym ze 2v2 to reguł nie ma. Po prostu MLG nie przygotowało żadnych na chwile obecną (i pewnie do turnieju nie przygotuje). Dlatego przed turniejem postaramy się wszyscy razem zaproponować zasady i mapy na jakich będziemy grac. I zapewne będą to zbliżone do PRO z MM jeśli to ci w jakiś sposób wskaże kierunek. Narazie gramy i wyciągamy wnioski. ;)

Wybierasz się na turniej CSNier? ;>

 

Z piątku na sobotę czy z soboty na niedzielę ? ;)

Z czwartku na piątek... ;))

BTW - się wpraszam ładnie hehe

Odnośnik do komentarza

Chciałbym,

ale z powodów osobistych (nie finansowych) musze ograniczyć udział w imprezach masowych. Niemniej jednak fajnie byłoby pocwiczyć takie ustawienia na customa'ch. W natłoku spraw organizacyjnych zaiste nie jest to najwaznieszy temat (przynajmniej dla mnie) lecz po turnieju miłym akcentem "dla nieobecnych" bedzie opublikowanie tych reguł.

 

P.S. Jeżeli moge cos podpowiedziec to poszperajcie tutaj

http://halo3.tournamentfront.com/current-tournaments.php?auto=free

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.