Skocz do zawartości

PGL#3/2010 Łódz 2 października ...Halo Reach... [Zakończony]


TroniC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Na czym gramy? monitor czy tv? bo mam swoje słuchawki i moge je podpiąć tylko pod optica (kabel do monitora wyj. optic tez mam:)) i nie chce wozić samolotami (szkoda mi miejsca w podręcznym) w te i z powrotem tego sprzętu.

Oczywiście sprzęt udostępnię dla wszystkich jakby ktoś chciał grać.(jak ja nie będę grał akurat;)

Edytowane przez Zuzu PL
Odnośnik do komentarza

Bardzo mi przykro oznajmić, że i ja odpadam.

 

Składa się na to parę czynników: wolę oszczędzać kasę na większy turniej, jestem troszkę podziębiony, bardzo mało osób ze sceny przyjeżdża (a jest to dla mnie zawsze główna atrakcja), no i mam sporo pracy na przyszły tydzień.

 

Po rozważeniu za i przeciw... niestety zostaję...

 

Aha, no i Reach jest dla mnie balasem :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na czym gramy? monitor czy tv? bo mam swoje słuchawki i moge je podpiąć tylko pod optica (kabel do monitora wyj. optic tez mam:)) i nie chce wozić samolotami (szkoda mi miejsca w podręcznym) w te i z powrotem tego sprzętu.

Oczywiście sprzęt udostępnię dla wszystkich jakby ktoś chciał grać.(jak ja nie będę grał akurat;)

 

Monitor. Optica masz w kablu, normalne wyjście słuchawkowe w monitorze (dźwięk podpięty jest pod monitor).

Jeśli chcesz grać na głośniczkach monitorowych to ostrzegam, że mają one 1 wat mocy, więc dźwięk najlepszy nie jest.

Odnośnik do komentarza

Bardzo mi przykro oznajmić, że i ja odpadam.

 

Składa się na to parę czynników: wolę oszczędzać kasę na większy turniej, jestem troszkę podziębiony, bardzo mało osób ze sceny przyjeżdża (a jest to dla mnie zawsze główna atrakcja), no i mam sporo pracy na przyszły tydzień.

 

Po rozważeniu za i przeciw... niestety zostaję...

 

Aha, no i Reach jest dla mnie balasem :P

Mam tak samo Krzysztof... nawet to przeziebienie sie zgadza, ciekawe co? No nic milej zabawy wszystkim. GO PDT!! :good2:
Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem to podium wygladalo tak:

 

1. PDT ( Flaha, Ciacho )

2. % TEAM ( Insiak, Alkoholik )

3. Father & Son ( Cichy, Maciek )

 

Gratulacje dal zwycięzców wyprzedzili nas o dwie długości basenu i pięć lat świetlnych (cokolwiek by to oznaczało:))

Cichy z Maćkiem też zawalczyli ładnie, Maciek dał rade cały dzień na turnieju bedzie z niego pros już niedługo:))

 

nie wiem kto nam taka nazwe"%" dał ale pasuje do nas dorzucił bym jeszcze AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA na początku i gra gitara (kto był na turnieju ten słyszał, a jak nie to polecam link który INS wstawił). Nie żebym sie czepiał ale mój nick jest z błędem (znaczy sie bez błędu:)) AlkoCHolik PL;)

 

Dzięki dla INSa i Gosi za tolerowanie mojej osobliwości przez trzy dni (gdzieś po drodze podobno zajęliśmy drugie miejsce w REACH :diablo: ) Impreza befor i after party i tak najlepsza. pozdro dla flachy i kasi(specjalnie pod prąd na autostradę sie nie pchałem:))

 

Wszelkie roszczenia co do uszczerbku psychicznym na zdrowiu spowodowane moją osobą prosze kierować do mojego lekarza (mam papiery na bycie gupijm i możecie mi possać łokieć :whistling: )

 

P.S.-fotki kto chce to pisać na priv. a do galerii wyśle komu trzeba jutro.

 

P.S2.niepozdrowienia dla tych co nie byli a mogli być, mają czego żałować se można było fote z namacalnymi hostessami zrobić a nie z takimi co sie kończą na .jpg a no i zagrac na lanie w reach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

P.S2.niepozdrowienia dla tych co nie byli

 

RAGE

 

a mogli być

 

 

UN-RAGE

 

 

że o interpunkcje ci chodzi?:) Sam jestem przykładem osoby która nie często bywa na turniejach, taki lajf i wielkie faki dla tych co olali przybycie, a nie dla tych co nie mogli.(dla niektórych powroty były cięższe niż dojazd LOL;)))

Co sie tak wszyscy rozpisali na temat turnieju?

P.S.foty idą ale mi urywa od internetu.

Odnośnik do komentarza

że o interpunkcje ci chodzi?:) Sam jestem przykładem osoby która nie często bywa na turniejach, taki lajf i wielkie faki dla tych co olali przybycie, a nie dla tych co nie mogli.(dla niektórych powroty były cięższe niż dojazd LOL;)))

Co sie tak wszyscy rozpisali na temat turnieju?

P.S.foty idą ale mi urywa od internetu.

O, faki dla tych co nie byli... ale mogli byc. Czyt. Nie bylo go, ale po prostu nie mogl sie pojawic.

Odnośnik do komentarza

Gra na PC (u mnie RIDICK) koszulka, smycz, podkładka pod myszkę, i starter SIM 36.6.

mało co INS nie dostałby swojej paczki i to zostało by do podziału na dwóch. (to było za drugie miejsce, organizatorzy nie wiedzieli że drużyny są dwuosobowe;) LOL)

Za pierwsze chłopaki dostali to samo plus (flacha myszke logitecha, a ciacho gre na X-a((chyba?)))

Wolałbym dostać jakąś pierdołę z uniwersum HALO, soundtrack REACH np, niż takie fanty, impreza nastawiona na blacharzy była i cóż brak ogarnięcia w tej kwestii. Dziwnie patrzyli trochę pecetowcy na ludzi grających w FPS-na padzie:)

Sie nie ma co dziwić że mało ludzi na turnieje potem przyjeżdża i sie nie ma co dziwić że nagrody słabe jak mało ludzi startuje, koło sie zamykAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...