Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Parę razy mi się nie udało go załatwić, może to pora aby wrócić do gry i dorobić platynkę  :miner:

Ja juz z ropedu zrobilem bo nie mialbym ochoty wracac do tej gry na ng++ i przypominac sobie bolesnie o jej wadach. Gdyby nie ten zje.bany palladyn przed grobem Nito to na ng++ musilabym tylko ubic Sfia, Queelag i Gargulce, ktorzy to bosowie sa latwi i co otworzyloby mi droge to kowala a AL. Ale, ze palladyn zje.bal sie z lootem w przepasc to musialem znow pokonac SnO bo dopiero po otrzymaniu Lordvessel sie on pokazuje no i przejsc katakumby do pierwszego ogniska w ToG. Co jednak smieszniejsze to to, ze i tak bym musial pokonac SnO bo przegladajac inventory pomylilem widly z DLC z trojzebem czanelerow wiec brakowalo mi ich tak czy inaczej do trofy z bronia. Ale tutaj przynajmniej katakumby mialbym z glowy. Tak musialem przejsc jeszcze archiwa i wiezienie do drugiego oginska i pofarmic czanelera. Ehh From. 

 

Bardzo chcialbym zaczac dwojke bo nie wiem o niej absolutnie nic, ale az mna telepie na mysl o sekcjach typu SnO i ogolnie z opinii wychodzi, ze to slabe Soulsy. Czy dwojka jest jeszcze wieksza od jedynki i serio taka zje.bana wzgledem poprzednika? Bo jedynka tez az taka fajna nie byla (dla mnie).

Odnośnik do komentarza

To jest właśnie dobry motyw jak nie trafiłeś na żadne spoilery z dwójki, nie wiesz czego się spodziewać to bawić się będziesz fajnie. 2 jest praktycznie liniowa przy porównaniu do 1. Wiele rzeczy jest zrobionych inaczej, fast travel masz od kopa, tak samo jest od za(pipi)ania itemów do leczenia. Ataki większości mobów mają po(pipi)any tracking, kuleją hitboxy, i jak olejesz adaptability to rolki przy bazowych iframes to beka, tak samo ten stat wpływa na szybkość z jaką np. chłopek łyka estusa. Imo sprawdzić zawsze warto. A jak szukasz czegoś co spodoba Ci się podobnie jak Demons to podejrzewam że zostaje tylko ps4 + Bloodborne, no i jeszcze Soulsy trójeczka przy okazji. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Słabe DkS 2, to choć słabe Soulsy, to nadal dobra gra.

To jest bardzo czeste zdanie jakie czytam w odniesieniu do dwojki. Kolejne to takie, ze prog wejscia niski i ci co nie grali w soulsy moga zaczac od tej czesci bez problemu. Tylko, ze kur.wa troche sie to kloci z tym co opisal punkt wyzej messer xD

Odnośnik do komentarza

 

Słabe DkS 2, to choć słabe Soulsy, to nadal dobra gra.

To jest bardzo czeste zdanie jakie czytam w odniesieniu do dwojki. Kolejne to takie, ze prog wejscia niski i ci co nie grali w soulsy moga zaczac od tej czesci bez problemu. Tylko, ze kur.wa troche sie to kloci z tym co opisal punkt wyzej messer xD

 

 

Już Ci napisaliśmy tyle razy, że powtórzę ostatni raz co do Dark Souls 2- 

 

GROJ

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Platyna w Dark Souls to u mnie jeden z większych powodów do dumy. Po tym, jak w końcu wsiąkłem w Demon's Souls, wbiłem platynkę, odpaliłem długo zalegające na półce Dark Souls (kupiłem, bo było jakieś fajne promo na Ultimie, Edycja Limitowana z artbookiem i soundtrackiem). Ta gra mnie dopiero urzekła - wszystko tu było dla mnie lepsze niż w poprzedniku, a 350h później, po trzykrotnym przejściu już nigdy nic nie było dla mnie takie samo - przez dłuższy czas patrzyłem z pogardą na inne tytuły.

Z calakiem wyrobiłem się idealnie, bo chyba niecały tydzień przed premierą DSII - oczywiście day-one. Dzięki temu praktycznie na gorąco mogłem porównywać, jak bardzo zmieniła się nowa odsłona. Tak jak wielokrotnie mówiono "DSII to najsłabsze Soulsy, ale wciąż lepsze niż 90% gier na rynku" - paradoksalnie spędziłem tam chyba najwięcej czasu ze wszystkich części i znam ją najlepiej :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Otóż to. Swoją drogą szkoda, że pierwszej części wraz z dodatkami nie przenieśli w podobnej formie co Scholar.... na obecną generację (i to najlepiej w pakiecie z DkS II by się nie rozdrabniać).
Jeżeli ktoś jeszcze nie grał, bądź chce sobie przygodę odświeżyć, warto wybrać wersję na PC. Kombo mody i 60 k/s sprawiają, że gra wygląda często lepiej niż Dark Souls III. 

Generalnie cała seria jest znakomita i mimo wszytko mam nadzieję, że jednak kiedyś tam w kontynuację będzie nam dane zagrać.
 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...