Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zacząłem sobie ogrywać DkS na PS3 zanim wyjdzie remaster i pytanie do wyjadaczy.
W lewym górnym rogu pojawia się liczba, wywnioskowałem, że to Humanity i maleje kiedy ginę a rośnie w miarę uśmiercania wrogów. Jak optymalnie z tego korzystać i przede wszystkim jakie to ma znaczenie dla samej gry ? Co mogę zyskać a co stracić ?

Odnośnik do komentarza

Człowieczeństwo (humanity) umożliwia graczowi rozpalenie ogniska oraz przeminę w człowieka. Rozpalanie ogniska raczej nie trzeba tłumaczyć, natomiast pod postacią ludzką możesz zaatakować innych graczy, jak i przyzwać upiora. Jest ważnym elementem składowych paru przymierzy oraz wpływa na obrażenia broni chaosu. Jego ilość wpływa na ochronę przed klątwami, krwawieniem oraz zwiększa obronę fizyczną. Dzięki niemu łatwiej również odkrywasz przedmioty.
Po jednej z łatek ilość zdobywanego człowieczeństwa (właściwie to możliwości jego pozyskania) znacząco wzrosły. W okolicy premiery gry było z tym bowiem krucho.

A, i byłbym zapomniał. Bodaj pod postacią człowieka, jeżeli użyjesz go przy ognisku, to zwiększasz ilość łyków z buteleczki (ekstremalnie przydatna sprawa). :lapka:

Edytowane przez Sylvan Wielki
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Podziwiam Wasz zapał do Soulsów. Skończyłem jedynkę raz, potem Bloodborne, dwójkę zmęczyłem gdzieś tak z 40%, do trójki nawet nie chce mi się siadać. Przejadłem się tą formułą, zaczął się z tego robić tasiemiec... A tu są hardkory, które kupią remastera i będą przechodzić kolejny raz z tym samym zaangażowaniem? Chapeu bas.

Odnośnik do komentarza
Podziwiam Wasz zapał do Soulsów. Skończyłem jedynkę raz, potem Bloodborne, dwójkę zmęczyłem gdzieś tak z 40%, do trójki nawet nie chce mi się siadać. Przejadłem się tą formułą, zaczął się z tego robić tasiemiec... A tu są hardkory, które kupią remastera i będą przechodzić kolejny raz z tym samym zaangażowaniem? Chapeu bas.
Malo tego kupimy kazda czesc po 2/3 razy eu us jp aby wbic 3 platynki :)
Ds>gierki

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, devilbot napisał:

Może w nowej wersji Blighttown będzie miało więcej niż 10fpsów. Chociaż wątpię ta lokacja ma taką strukturę której ten silnik nigdy nie pociągnie. Przebiegnie się.

A nie poje.bało mi się 

 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...