Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Rayos napisał:

no i po (pipi) piszesz jakis (pipi)post o zerowej wartosci po co robisz pseudo cw poza tematem co od kiedy fakt ze inni dostana cos pozniej to powod do smieszkowania i radosci to jest dramat ja nie rozumiem w ogole nie dosc ze opoznili te premiere bo przeciez chodzila na pokazach lepiej niz na x360 i ps3 no ale nie rozumiem tez dlaczego z tego powodu sie wysmiewac i szydzic z uzytkownikow konsoli nintendo ja wiem ze ty bluber uwielbiasz siac ferment i drake bez wiekszego powodu ale to serio w tej chwili nie jest ani odpowiedni moment ani odpowiednia sytuacja czy temat zastanow sie czasem czy warto w takich chwilach w ogole dawac takie bezwartosciowe posty serio bo 90% twojego kontentu to wlasnie tego typu posty i po co ci to i tak juz w plusikach przegrywasz z ragusem a w postach chyba juz tez z kims no po co ci to przeciez jak chcesz to potrafisz pisac fajne i rzeczowe posty przestan trollowac bez sensu by wszystkim zylo sie lepiej i przede wszystkim daruj sobie wysmiewanie nintendowcow bo powinienes im nam wspolczuc a nie sie smiac smiac to sie mozesz w cw a nie tutaj 

Ło boże ale strzeliło :obama: 

2 minuty temu, Rayos napisał:

wysmiewanie nintendowcow bo powinienes im nam wspolczuc

wspólczuje im całe życie (*) 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Rayos napisał:

no i po (pipi) piszesz jakis (pipi)post o zerowej wartosci po co robisz pseudo cw poza tematem co od kiedy fakt ze inni dostana cos pozniej to powod do smieszkowania i radosci to jest dramat ja nie rozumiem w ogole nie dosc ze opoznili te premiere bo przeciez chodzila na pokazach lepiej niz na x360 i ps3 no ale nie rozumiem tez dlaczego z tego powodu sie wysmiewac i szydzic z uzytkownikow konsoli nintendo ja wiem ze ty bluber uwielbiasz siac ferment i drake bez wiekszego powodu ale to serio w tej chwili nie jest ani odpowiedni moment ani odpowiednia sytuacja czy temat zastanow sie czasem czy warto w takich chwilach w ogole dawac takie bezwartosciowe posty serio bo 90% twojego kontentu to wlasnie tego typu posty i po co ci to i tak juz w plusikach przegrywasz z ragusem a w postach chyba juz tez z kims no po co ci to przeciez jak chcesz to potrafisz pisac fajne i rzeczowe posty przestan trollowac bez sensu by wszystkim zylo sie lepiej i przede wszystkim daruj sobie wysmiewanie nintendowcow bo powinienes im nam wspolczuc a nie sie smiac smiac to sie mozesz w cw a nie tutaj 

 

No i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz? Masz ty w ogóle rozum i godność człowieka? Ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałeś nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażać tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża Polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałeś rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myślisz że jesteś wspaniały to jesteś zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się Stalina albo Hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież Jan Paweł 2 .jak można w ogóle publicznie zamieszczać takie zdjęcia na forach internetowych? Ja się pytam kto powinien za to odpowiedzieć bo chyba widać że do kościoła nie chodzi jak jesteś nie wiem ateistą albo wierzysz w jakieś sekty czy w ogóle jesteś może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jesteś jakiś nie wiem co się jarasz pomiotami szatana .weź pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jesteś żeby z niego sobie robić kpiny co?

 

a tak ontopic no to co można napisać, ch,ujnia że jest opóźnienie bo czekałem trochę

Edytowane przez raven_raven
jakieś gó,wno wkleiłem xd
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Na sąsiednim forum posmiech,ujki w temacie znicza nawet posiadacze znicza robią, że trzeba czekać tylko tu rajos sie przejąl, że ktoś mu konsole szkaluje. Boże ochłoń dziecko serio, to tylko kawałek plastiku a zachowujesz się jakbym ci matke obrazał. 

 

Zresztą odnośnie DKS to nie rozumiem po co to kupować na switcha skoro wersja na stacjonarki ma chodzić w 60fpsach, a chyba nie ma nikogo na forum kto by sie w calości przerzucił na Swticha a do tego jeszcze dochodzi cały multiplayer, który na PS4 pewnie będzie najprężniejszy bo tam scena się przeniesie. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

PS4 to jedyna sensowna opcja żeby brać ten remaster właśnie ze względu na scenę ale też np wersja PC imo nie ma najmniejszego sensu bo oryginalne DS ze steama wygląda lepiej z DSfixem. Nie kupuję gier na premierę ale dla DS zrobię wyjątek i (pipi), że mam około 1500 godzin na PS3, Xboxie 360 i PC. Pvp odżyje będzie zabawa znowu będę chciał być wymiataczem w PVP, a skończy się jak zwykle nerwami, bluzgami i zakazem na konsolę nałożonym przez konkubinę. Nie mogę się doczekać.

Odnośnik do komentarza

Skoro pierwotnie Soulsy wychodziły na poprzednią generację w 30 Fpsach i wszyscy jakoś grali i byli happy to chyba jednak giera jeżeli utrzyma te równe 30 klatek na Switchu w wyższej rozdziałce z podbitymi pierdołami to mnie to całkowicie wystarczy. Obecnie męczę gry głównie w Combo: Switch + PS3/PS4, więc poczekam na Switchową wersje a później dokupię wersje na PS4. 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, devilbot napisał:

PS4 to jedyna sensowna opcja żeby brać ten remaster właśnie ze względu na scenę ale też np wersja PC imo nie ma najmniejszego sensu bo oryginalne DS ze steama wygląda lepiej z DSfixem. Nie kupuję gier na premierę ale dla DS zrobię wyjątek i (pipi), że mam około 1500 godzin na PS3, Xboxie 360 i PC. Pvp odżyje będzie zabawa znowu będę chciał być wymiataczem w PVP, a skończy się jak zwykle nerwami, bluzgami i zakazem na konsolę nałożonym przez konkubinę. Nie mogę się doczekać.

tak samo mówiliście przy monster hunterze. Nie ps4 nie jest jedyną sensowną opcją na granie w dark souls. Wiesz na x360 jeszcze rok temu w ds1 masa ludzi ganiała online bo wsteczna kompatybilność ożywiła grę. Ja grałem ds3 na pc więc nie wypowiem się o scenie w tej grze na x'sie czy ps4 ale jestem pewny że w remasterze spotkam wiele osób czy to na ps4 czy to na xbox. Ta mityczna lepsza społecznoćć ps4 to bujda. Jedyne co to może odrobinę więcej osób będzie a w to też wątpię bo na 60 mln użytkowników ps4 pewnie ze 45 gra tylko w fife i coda.

 

Aby nie być zbyt off topic. Grałem jakiś rok temu na xbox one we wstecznej a i tak potrafiło mocno chrupnąć w blightown. Grafa może być gorsza ale płynność to podstawa. Nic tak nie wkurzało jak śmierć z powodu czkawki konsoli a nie twoich umiejętności. Ja i tak będę grał na xbox bo jestem kanapowcem ale osoba co będzie chciała mieć ds zawsze pod ręką ma świetną alternatywę niech tylko poprawią płynność.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.04.2018 o 14:42, McDrive napisał:

Jakby ktoś był zainteresowany, to w ultimie można składać preordery na Amiibo:

https://www.ultima.pl/ct/nintendo-switch/sprzet/amiibo/figurka-amiibo-dark-souls

Wyprzedane, ale kig jeszcze ma, jeśli ktoś nadal szuka

czysty link do sklepu http://konsoleigry.pl/figurki-amiibo/10686-figurka-amiibo-dark-souls-solaire-of-astor.html

reflink gdyby ktos chcial wspomoc http://konsoleigry.pl/r?k=ee3907c0&idp=10686

Edytowane przez Shen
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 17.04.2018 o 16:20, Rayos napisał:

no i po (pipi) piszesz jakis (pipi)post o zerowej wartosci po co robisz pseudo cw poza tematem [...] ja wiem ze ty bluber uwielbiasz siac ferment i drake bez wiekszego powodu ale to serio w tej chwili nie jest ani odpowiedni moment ani odpowiednia sytuacja czy temat zastanow sie czasem czy warto w takich chwilach w ogole dawac takie bezwartosciowe posty serio bo 90% twojego kontentu to wlasnie tego typu posty i po co ci to i tak juz w plusikach przegrywasz z ragusem a w postach chyba juz tez z kims no po co ci to przeciez jak chcesz to potrafisz pisac fajne i rzeczowe posty przestan trollowac bez sensu by wszystkim zylo sie lepiej

Tyle prawdy w jednym poście :obama:

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Watpie. Ranking BB pokazuje. Od 2009 okolo 15 000h od azjatyckich Demonsow po dzis dzien. Setki tysiecy graczy zabitych. Tematy na moj temat na 4chan czy Reddit, wygrywanie FC najwiekszych, granie w najwiekszych turniejach i gdyby nie ban na turnieje w 2012 roku (ostateczny) to zapraszany bylbym do dzis. Najlepszy invader Soulsborne czy tego chcesz czy nie.

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Kusi by pojsc w pelny serwer remastera, ale invadey tam najnudniejsze, a jak sobie przypomne pvp to raczej nie chcialbym konczyc najgorsza czescia serii pod tym wzgledem. 

Tylko Bloodborne 2 moze spowodowac prawdziwy powrot Stalkera. Gdy zamkniesz oczy i koszmar znow narodzi sie w twoim snie, DeathStalkerRai pokaze, ze twoje cierpienie jest prawdziwe - bez szansy przebudzenia.

Praise The Dark Praise The Cursed Clan Praise Mephistopheless

 

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...