Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Najświeższy filmik z GT -> click!

 

Usłyszymy sporo informacji na temat Dark Souls, co ciekawe większość w kontekście Demon's Souls (WT, craft'owanie, magia, geckon'y, Nexus itp).

 

Pierdolić Killzone3, Uncharted3, Mass Effect i inne "hity", oto zbliża się wielkimi krokami sequel najlepszej gry na PS3 - DARK SOULS! :woot:

 

edit: o kurcze, tak się podjarałem, że pomyliłem tematy - proszę o przeniesienie... :blush:

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

No ja tez ze wszystkich exclusivov SONY, na ta gre czekam najbardziej.

 

Odkad zobaczylem pierwsze filmiki Demon's Souls, zakochalem sie w tej grze - niedlugo potem zimportowalem azjatycka wersje (jeszcze zanim zapowiedzieli wersje USA).

 

Jednak ogolny konspekt gry mnie zdziwil, kiedy ogladalem filmiki - po recenzji w PSXE wyobrazalem sobie gre z otwartym swiatem. Co ciekawe jednak, nie zawiodlo mnie to - gra poprostu spodobala mi sie na tyle, ze moje wczesniejsze wyobrazenia wylecialy mi z glowy.

 

Nooo, a teraz nadchodzi Dark Souls - gra, ktora bedzie wygladac tak, jak sobie wyobrazalem Demon's Souls po owej recenzji. Nie moge sie doczekac.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Kolejna porcja info:

- ogniska będą w grze swoim checkpointem od którego po śmierci będziemy mogli zacząć zabawę na nowo, istnieje tam również możliwość uzupełnienia HP i zdobycia substancji o nazwie Est (エスト) którą napełnimy butelki

- podczas grania w sieci będziemy widzieć wizerunki (użyto słowa „zjawy”) innych graczy

- w DS pojawią się przeciwnicy którzy ścigać nas będą po drabinach

- podczas przygody będziemy mogli przywołać „rycerza z czarnego żelaza” (黒鉄の騎士)

- sami za sprawą magii także możemy przybrać ‘żelazną’ formę (ruchy postaci zostaną jednak spowolnione)

- Famitsu przedstawiło oprócz tego czterech przeciwników (żarłoczny smok, zombie dragon, kogoś ‘noszącego’ lawę i płomień i groteskowego rycerza… tak z grubsza wychodzą z tłumaczenia ich nazwy) i cztery lokacje (wielkie archiwum/biblioteka, zatopione ruiny, bagna, las)

Źródło:Kontownia

A tutaj screeny i mniej więcej to samo info tylko po angielsku.

 

Eh, ja już to chcę, a tu jeszcze tyle czekania przed nami.

 

Update:

Nowe (chyba) screeny:

http://www.gamikaze.pl/Galerie/Dark_Souls_Galeria_2.aspx#11

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Znamy już zawartość limitowanej edycji Dark Souls:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,112157,9587323,Dark_Souls_Limited_Edtion__czyli_zamowienie_przedpremierowe.html

 

Jak dla mnie prezentuje się to świetnie. Zawartość jest zadowalająca bo zarówno ost jak i artbook zawsze się przesłucha/obejrzy tak więc zawsze się cieszę z takich dodatków. Cena tym bardziej zachęca do kupienia bo na Amazonie wynosi ok 40 funtów a na Zavvi 39funtów więc się strasznie opłaca biorąc pod uwagę, że za podobne wydania inni wydawcy żądają jakieś śmiesznie wysokie ceny.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam nadzieje ze po pieknym Demon's Souls,sequel nie bedzie marketingowa kupa, zrobiona byla jak lub pod casuali i okrojona z klimatu,poziomu trudnosci itp. Gleboko wierze ze to bedzie znowu ta wspaniala gra przy ktorej przesiedzialem...nie wiem ile przesiedzialem ale duuuzo godzin,ale jednak male obawy mam.

 

Jako ze moj partner z ktorym przechodzilem DS'a gdzies przepadl (zesmy z 3-4 razy cala gre przelecieli i porobili platyny dosc szybko) mam nadzieje ze znajde kogos tutaj do wspolnych przygod :s

Odnośnik do komentarza

Nowe screeny:

http://www.andriasang.com/e/galleries/2011/06/13/dark_souls_screens/

Ten smok na pierwszej focie wygląda genialnie. Wprost nie mogę się doczekać jesieni.

 

 

Smok za(pipi)isty ale martwi mnie wersja na xboxa bo ma być mocno skompresowana żeby zmieściła się na jednej płycie DVD :confused:

Oby skompresowali tylko scenki i audio a grafiki żeby nie ruszali.

 

 

 

 

 

Wielkie odliczanie do premiery KLIK

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

hmm sporo tych klas, kiedys chyba mowili że zrobia ich o wiele mniej niż w jedynce (chyba 4 mialy byc) ale za to beda bardziej wszechstronne czy coś .. a moze odwrotnei ze mialy byc wyspecjalizowane? juz sam nie wiem, ale sporo ich :P

 

 

nowy trailer , jakims dziwnym sposobem ta piosenka strasznie tu pasuje i dodaje klimatu (mimo ze jak bym ją usłyszał luzem to pewnie by wielkiego wrazenia nie zrobila)

http://www.youtube.com/watch?v=93LFz_j5fQA&feature=player_embedded

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Z tymi klasami to kiepsko. Niepotrzebnie rozbite na kilka podkategorii, a koniec końców pewnie wojownik będzie mógł tłuc błyskawicami, a mag będzie ciął ludzi mieczem. Wystarczyłoby mniej klas z własnymi specjalizacjami. Warrior + Knight = 1 postać, Wanderer + Thief = 1 postać, Bandit + Hunter = 1 postać, Sorcerer + Pyromancer = 1 postać i Cleric jako healer. Deprived WTF?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...