Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, messer88 napisał:

tak jest teraz trzeba z buta wracać, no chyba że jakiś cudem nie siadałeś przy żadnym ognisku po drodze tam to homeward bone Cię przeniesie do tego przy którym ostatnio odpoczywałeś. 

W tej świetnie zbalansowanej ciemnością i wielkimi szkieletami nie dało się nie odpoczywać przy ogniskach :p Jestem już przy Andre, ale już się bałem, że przez te zjeżdżalnie nie będzie powrotu.

Ng+ włącza się z automatu, czy samemu można później załączyć jak w DS3?

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Jak sobie nie radzisz to zakup fire bomby u kupca w Undead Burg (tego blisko ogniska) i obrzucaj arenę z bossem, na yt są poradniki. Jak to zrobisz to psy padną albo podlecą do mgły i wtedy je wykończysz. Potem z Caprą to już typowa taktyka ze schodkami. 

Odnośnik do komentarza

Znowu nie do końca jarzę ulepszanie broni. Mam Claymore i Dwuręczny ulepszone do +10 (fizyczne). U kowala w Anor Londo mogę ulepszyć dalej ale tylko rozdzielając obrażenia fizyczne na fizyczne i magiczne - plus (a dokładniej minus) obniżenie obrażeń wynikających z siły i zręczności (bo dochodzi int którą mam na niskim poziomie zamiast). Czy słusznie widzę, iż takie "ulepszenie" nawet na +15 da mi więcej szkody niż pożytku w porównaniu z obecnym +10?

 

PS

Mam żar którego nie wiem komu dać. Jest trzech kowali: Anor Londo, przy zejściu do Nowego Londo i w wieży pod ogniskiem. Czy jest gdzieś czwarty?

 

 

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza

Przygoda rozpoczęta, pierwsze ognisko rozpalone. :diablo: Cel - bawić się wybornie i zdobyć :platinum:, by wzbogacić moją kolekcję platyn w Duszach. :potter:

oHnV1uP.jpg

Później odpoczynek i zmiana klimatu, a następnie powrót do PS Trzeciej i 100% w DkS II, który rozpocząłem niemal 4 lata temu i skończyłem po pierwszej śmierci :notsure:

Wracając do DkS:Remastered. Pierwotną wersję zaliczałem używając piromancji. Piromanta podobał mi się z wyglądu i był nowością (uznając DkS za duchowego spadkobiercę genialnych Demon's Souls). Tym razem postawiłem na ciężkozbrojnego rycerza. :drag: Skubaniec tak stukocze, że poruszając się po katakumbach, to słychać go chyba w Anor Londo.
Rzecz jasna ledwo co zacząłem grać, to przywitał mnie komunikat "konserwacja usługi, dalsza gra możliwa w trybie off line" :kaz:
No nic to, poczekam. Każde Soulsy zaliczam w pojedynkę co prawda, ale te emocje gdy nasz świat odwiedza najeźdźca :fsg:
Jak ukończę grę, napiszę nieco więcej, ale o ile dobrze pamiętam, to Dark Souls u mnie ma sumienne 9/10. :lapka:

  • Plusik 5
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Sylvan, gratki za DemSy z wszystkich regionow, za DarS II i III, ale te 92 przy BB musisz nadrobic bo platyna w takiej grze nic nie znaczy. W ogole platyny to tylko prog w dazeniu do calaka, wiec jesli jestes oddanym soulowcem, a jestes, to bij dodatek chlopie. Rano patrzac w lustro przestaniesz odczuwac do siebie wstret i awersje jak to ma pewnie teraz miejsce dzwigajac takie brzemie. Łi byliwynju. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, II KoBik II napisał:

W czym tam pomagac btw? Nasluchalem sie tyle zlego o tej dwojce ale chyba skill z ds3 czy Blodka zrobil swoje. Za drugim podejsciem. Pierwsze zyebalem na wlasne zyczenie, czyt. pazernosc :p

Też się nasłuchałem, ale to że mi poszło w miarę szybko nie znaczy, że innym idzie równie łatwo, toteż chcę pomóc.

Odnośnik do komentarza

Anal Rodeo tez proste bylo ogolnie. Nie wiem. Pewnie jak sie lata bez ladu i skladu to mozna gdzies przyciac, ale levelujesz i wszystko cacy. 4 krolowie tez ponoć trudni. Kazdy padal zanim ponawil sie kolejny. 

W sumie najlatwiejsza poki co czesc dla mnie ale najbardziej satysfakcjonująca. 

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Wskrześ ją. Będziesz miał najwygodniejsze miejsce do ulepszania Estusa. Jeśli chcesz zabić Gwyndolin, to stracisz możliwość ulepszenia w Anor Londo, więc lepiej mieć wszystko na miejscu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.