Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, messer88 napisał:

tak jest teraz trzeba z buta wracać, no chyba że jakiś cudem nie siadałeś przy żadnym ognisku po drodze tam to homeward bone Cię przeniesie do tego przy którym ostatnio odpoczywałeś. 

W tej świetnie zbalansowanej ciemnością i wielkimi szkieletami nie dało się nie odpoczywać przy ogniskach :p Jestem już przy Andre, ale już się bałem, że przez te zjeżdżalnie nie będzie powrotu.

Ng+ włącza się z automatu, czy samemu można później załączyć jak w DS3?

Odnośnik do komentarza

Jak sobie nie radzisz to zakup fire bomby u kupca w Undead Burg (tego blisko ogniska) i obrzucaj arenę z bossem, na yt są poradniki. Jak to zrobisz to psy padną albo podlecą do mgły i wtedy je wykończysz. Potem z Caprą to już typowa taktyka ze schodkami. 

Odnośnik do komentarza

Znowu nie do końca jarzę ulepszanie broni. Mam Claymore i Dwuręczny ulepszone do +10 (fizyczne). U kowala w Anor Londo mogę ulepszyć dalej ale tylko rozdzielając obrażenia fizyczne na fizyczne i magiczne - plus (a dokładniej minus) obniżenie obrażeń wynikających z siły i zręczności (bo dochodzi int którą mam na niskim poziomie zamiast). Czy słusznie widzę, iż takie "ulepszenie" nawet na +15 da mi więcej szkody niż pożytku w porównaniu z obecnym +10?

 

PS

Mam żar którego nie wiem komu dać. Jest trzech kowali: Anor Londo, przy zejściu do Nowego Londo i w wieży pod ogniskiem. Czy jest gdzieś czwarty?

 

 

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza

Przygoda rozpoczęta, pierwsze ognisko rozpalone. :diablo: Cel - bawić się wybornie i zdobyć :platinum:, by wzbogacić moją kolekcję platyn w Duszach. :potter:

oHnV1uP.jpg

Później odpoczynek i zmiana klimatu, a następnie powrót do PS Trzeciej i 100% w DkS II, który rozpocząłem niemal 4 lata temu i skończyłem po pierwszej śmierci :notsure:

Wracając do DkS:Remastered. Pierwotną wersję zaliczałem używając piromancji. Piromanta podobał mi się z wyglądu i był nowością (uznając DkS za duchowego spadkobiercę genialnych Demon's Souls). Tym razem postawiłem na ciężkozbrojnego rycerza. :drag: Skubaniec tak stukocze, że poruszając się po katakumbach, to słychać go chyba w Anor Londo.
Rzecz jasna ledwo co zacząłem grać, to przywitał mnie komunikat "konserwacja usługi, dalsza gra możliwa w trybie off line" :kaz:
No nic to, poczekam. Każde Soulsy zaliczam w pojedynkę co prawda, ale te emocje gdy nasz świat odwiedza najeźdźca :fsg:
Jak ukończę grę, napiszę nieco więcej, ale o ile dobrze pamiętam, to Dark Souls u mnie ma sumienne 9/10. :lapka:

  • Plusik 5
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Sylvan, gratki za DemSy z wszystkich regionow, za DarS II i III, ale te 92 przy BB musisz nadrobic bo platyna w takiej grze nic nie znaczy. W ogole platyny to tylko prog w dazeniu do calaka, wiec jesli jestes oddanym soulowcem, a jestes, to bij dodatek chlopie. Rano patrzac w lustro przestaniesz odczuwac do siebie wstret i awersje jak to ma pewnie teraz miejsce dzwigajac takie brzemie. Łi byliwynju. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, II KoBik II napisał:

W czym tam pomagac btw? Nasluchalem sie tyle zlego o tej dwojce ale chyba skill z ds3 czy Blodka zrobil swoje. Za drugim podejsciem. Pierwsze zyebalem na wlasne zyczenie, czyt. pazernosc :p

Też się nasłuchałem, ale to że mi poszło w miarę szybko nie znaczy, że innym idzie równie łatwo, toteż chcę pomóc.

Odnośnik do komentarza

Anal Rodeo tez proste bylo ogolnie. Nie wiem. Pewnie jak sie lata bez ladu i skladu to mozna gdzies przyciac, ale levelujesz i wszystko cacy. 4 krolowie tez ponoć trudni. Kazdy padal zanim ponawil sie kolejny. 

W sumie najlatwiejsza poki co czesc dla mnie ale najbardziej satysfakcjonująca. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...