Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Rozi napisał:

Tak, ta przy ognisku przed ruinami.

 

Tę w Firelink Shrine możesz wskrzesić atakując jego świat za pomocą Black Eye Orb w tej wielkej sali w Anor Londo.

Tak zrobiłem, tylko myślałem, że to ucho ją wskrzesza, więc duszę dałem tej strażnicce w AL. Po czym ja zabiłem, żeby zabrać jej duszę. Taka historia :nosacz2:

Odnośnik do komentarza

Mam problem z farmieniem suvenirow dla darkmoon covenanta.
Mam założony ring, uzywam tez blue orba i nic, kompletne 0!
Searching world of guilty i albo cancel albo szuka i nie znajduje nic.
Koncze ng+ mam 117lev.
Macie jakas dobrą miejscówkę?
Wiedzialem ze bedzie z tym problem, pewnie o wiele latwiej znaleźć kogos na ng na 60lev :/


Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Masz racje, ale zdobywać je przez sieć, to koszmar (choć w DkS III było jeszcze gorzej). Pozostaje założyć pierścień, biec na wieże, ubić latające tałatajstwo (czasami dwa przedmioty wypadają), użyć kości i .... powtórzyć kilka(naście) razy. Pamiętaj by wskaźnik człowieczeństwa wynosił dziesięć. Powodzenia :good2:
Co do Kalameeta mnie walka z nim nie przysporzyła kłopotu, ale już odcięcie ogona .... najcięższe w grze. :obama:

Odnośnik do komentarza

Dziś biorę się za DLC, na NG+ bo na NG zwyczajnie zapomniałem o nim :D .

Generalnie mam juz prostą drogę do platyny, na NG++ muszę tylko dołączyć do darkwraith cov i wbić jeden level, no i zostaną same świecidełka jak ringi i unikalne bronie.

Przez ostatnie 3 dni wyrobiłem chyba z 20h .... trochę już czuję zmęczenie DSem, NG+ momentami daje w kość, może to zbyt duża pewność siebie, może za szybko chciałem :D

EDIT

aaa i jeszcze sun covenant został...

Edytowane przez Schranz1985
Odnośnik do komentarza

Murakumo jest niezly. BK miecz albo halabarde bedziesz mial do wydropienia pod koniec gry na 100% bo beda respiace sie BK. 

A i jeszcze Gravelord Sword jest bardzo dobry na poaczatek zwlasza bo ma slabe skalowanie ale spokojnie da sie nim grac do konca.

Edytowane przez Il Brutto
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cala ng i ng+ przeszedlem bks dla mnie najlepsza bron w grze, zwłaszcza trzymany 2h.
Teraz bawie sie claymore+15 bo mozna enchantowac sunlight/darkmoon blade i ma ponad 700 ataku na jakas minute.

Mecze sie obecnie z astoriasem na ng+ :/
Nie spoczne dopóki solo go nie zrobie.
Boli bardzo brak respec, mam 130lev a z 30pkt psu w dupe przy obecnym buildzie.
Astorias jak sie zenchantuje(chyba dark?)
to ma mnie na 2 hity a na(pipi)ia jakby staminy nie mial.


Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Padł, przeprosiłem sie z black knight halberd na ta walke bo caly czas braklo zasiegu.
Chcialem nagrac ta walke share play to mi ostatnie 6sec nagralo, lol.
No to jutro jedziemy dalej.
Lipny ten build mam, do kilku broni i tarcz brakuje mi str, tak samo faith troche malo i GLS maly dmg robi wiec z dystansu lipa.
Serio nie wiem w czym problem bylo dodac respec, pogral bym pvp ale nie taka drewniana postacią....
No i nie chce juz wyzej niz 130lev wchodzic.



Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Nie no rewelacja juz lece przechodze gre od 0 robie covenanty zbieram embery/unikalne eq/dusze zeby sobie kilka h pograc pvp.
Dla mnie brak respec to duzy minus, uwielbialem kombinowac z buildami w ds2 na endgame.
Tutaj nic juz nie zrobie, nawet havels shield nie założę bo 40str tylko mam, a bardzo brzydalaby mi sie na Manusa.
Typ na ng+ potrafi mnie zdjac na hita majac max stamine i black knight shield+5 ....
Walka wqrwiajaca, wzorzec ruchowy ma prosty ale black knight halberd+5 zadaje mu smieszny dmg co sprawia ze walka trwa wiecznosc.
Patrzylem na yt to na ng nie stanowi wyzwania, na ng+ ma ponad 2x tyle hp i uderza o wiele mocniej/przelamuje tarcze.
Chyba czas odpoczac na chwile od ds.
Jak sie wnerwie to dobije platyne tylko a dlc zrobie od 0 na ng.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.