Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

xD

 

Formule From moze i ma dobrze opanowana, na tyle ze inni co najwyzej produkuja sredniaki, ale 4 gry z zrzedu o zamkach, upadlych krolach, smokach, ogniu i niesmiertelnosci zupelnie wystarcza. Zreszta kazda formula cisnieta pod komercje spowoduje w koncu porzyg i drwiny. Moim zdaniem dobrze, ze seria Dark Souls zatrzymala sie tam gdzie sie zatrzymala i studio otwarcie powiedzialo, ze koniec i wiecej nie bedzie. Przynajmniej poki nie maja noza na jajach. Niech chociaz jakas jedna seria w tej cuchnacej go.wnem branzy zachowa umiar i odejdzie z godnoscia.

Edytowane przez Mejm
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mejm napisał:

xD

 

Formule From moze i ma dobrze opanowana, na tyle ze inni co najwyzej produkuja sredniaki, ale 4 gry z zrzedu o zamkach, upadlych krolach, smokach, ogniu i niesmiertelnosci zupelnie wystarcza. Zreszta kazda formula cisnieta pod komercje spowoduje w koncu porzyg i drwiny. Moim zdaniem dobrze, ze seria Dark Souls zatrzymala sie tam gdzie sie zatrzymala i studio otwarcie powiedzialo, ze koniec i wiecej nie bedzie. Przynajmniej poki nie maja noza na jajach. Niech chociaz jakas jedna seria w tej cuchnacej go.wnem branzy zachowa umiar i odejdzie z godnoscia.

Taka Zelda.

Odnośnik do komentarza

Po GoW nie mam jakoś weny na grecką mitologię. 

Wolałbym klimat I WŚ z większym nastawieniem na strzelanie z karabinów powtarzalnych. Długie przeładowywanie i wspomaganie się bronią białą. Strzelanie w słabe punkty.

Fabularnie też daliby radę to wytłumaczyć takim nagromadzeniem ludzkiej nienawiści, która obudziłaby jakieś tam zło. 

Powykręcane stalowe bestie itp. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.09.2018 o 22:58, Schranz1985 napisał:

No a najlepsze jest to ze nawet jak ktos pada za 1 razem w ng to na ng+ może tobą powycierac podłogę :)
Ja tak mialem np z 4 królami, na ng walczylem lekko 1v1 a na ng+ nagle 2v1 lub nawet 3v1 sie robilo i nie wiadomo skąd hity zbieralem .
Tak mi sie troche smutno zrobiło, bo czytalem ze soulsow wiecej nie bedzie, a i remasterowac nie ma co za bardzo.
Oczywiscie został demon's souls i to tyle.
Ale jak sobie pomysle ze za 5 czy 10lat oglosza remake'a w 8k czy cos, kierwa nie jestem za odsmażaniem kotletów ale pierwszy stanę w kolejce.
 


Z tym NG+ bywa różnie. Przykładowo 4 Królowie uznawani są za jednego z najcięższych przeciwników na NG+. W pierwotnej wersji DkS przy pierwszym przejściu nie miałem z nimi problemu żadnego. Na NG+ strasznie mnie wymęczyli. Przy remasterze natomiast nikt mnie tyle razy nie ubił podczas pierwszej gry jak oni właśnie, ale już na NG+ polegli za pierwszym razem :dunno:

Co do reszty mam tak samo. Uwielbiam tę serię. Fakt, że Dark Souls 4 ma rzekomo nigdy nie powstać wcale mi się, jako graczowi, nie podoba. :smutas:
Z przyjemnością pobiegałbym co jakiś czas rycerzem po zamczyskach i porozpalał ogniska. :diablo:

Liczę, że nie będą to ostatnie Dusze, jakie kupię.

1boAs4Y.jpg


A jeżeli faktycznie krucho z DkS 4 ma być, to chociaż niech pogłoska o godnym odrestaurowaniu fantastycznego Demon's Soul będzie prawdą. :yahoo:
 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Być może niedługo zacznę grać w DSa więć pytanie: czy warto coś robić od samego początku, zbierać jakieś graty czy piąć się w Covenantach, aby nie trzeba było niczego farmić w końcowej sekcji gry? Pewnie będę chciał wbić platynę a nie chciałbym wielu godzin spędzać na czymś co można było zrobić po drodze.

Odnośnik do komentarza
Gość Xehanort

Polecam te strony:

 

https://www.playstationtrophies.org/game/dark-souls-remastered-ps4/trophies/

 

https://fextralife.com/dark-souls-trophy-guide/

 

Gre będziesz musiał przejść 2,5 raza ze wzgledu na dusze bossow. Np. z duszy jednego bossa można zrobić 2 bronie i jedna tarcze. Z ostatniego bossa jedna broń i jedna dusze trzeba ofiarowac w zamian za miracle. Jakieś bronie i czary etc. sa w covenantach ale zazwyczaj wystarczy wspiac się tylko jeden poziom wyzej aby je dostac. Jeśli będziesz szedł po platyne to staraj się wszystko co się da wyzbierac w pierwszym podejście. Zwłaszcza titanite. Sztaby czerwonego tytanitu ciężko się farmi a są potrzebne do ognistego ulepszenia. Przed rozpoczeciem ng+ możesz pofarmic trochę dusze do statow w malowanym świecie. Jest też ukryty covenant który będzie nie dostepny jeśli nie pokanasz pewnego bossa przed zrobieniem pewnej fabularnej rzeczy ale o tym sam poczytaj. Jestem w polowie ng+ i brakuje mi 6 trofeow. Po tym przejściu zostana dwa ale to już będzie blahostka. Sorry za być może chaotyczny opis i brak polskich znakow. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.11.2018 o 20:28, Xehanort napisał:

Polecam te strony:

 

https://www.playstationtrophies.org/game/dark-souls-remastered-ps4/trophies/

 

https://fextralife.com/dark-souls-trophy-guide/

 

Gre będziesz musiał przejść 2,5 raza ze wzgledu na dusze bossow. Np. z duszy jednego bossa można zrobić 2 bronie i jedna tarcze. Z ostatniego bossa jedna broń i jedna dusze trzeba ofiarowac w zamian za miracle. Jakieś bronie i czary etc. sa w covenantach ale zazwyczaj wystarczy wspiac się tylko jeden poziom wyzej aby je dostac. Jeśli będziesz szedł po platyne to staraj się wszystko co się da wyzbierac w pierwszym podejście. Zwłaszcza titanite. Sztaby czerwonego tytanitu ciężko się farmi a są potrzebne do ognistego ulepszenia. Przed rozpoczeciem ng+ możesz pofarmic trochę dusze do statow w malowanym świecie. Jest też ukryty covenant który będzie nie dostepny jeśli nie pokanasz pewnego bossa przed zrobieniem pewnej fabularnej rzeczy ale o tym sam poczytaj. Jestem w polowie ng+ i brakuje mi 6 trofeow. Po tym przejściu zostana dwa ale to już będzie blahostka. Sorry za być może chaotyczny opis i brak polskich znakow. Powodzenia

 

Dopiero teraz zobaczyłem odpowiedź. Dzięki za info! Potrzebowałem tylko takie bardzo ogólne jak napisałeś. Szczegółów z wymienionych stron przed skończeniem gry wolałbym nie poznawać aby nie spoilować zbytnio zabawy.

Odnośnik do komentarza

Grecja, wojny? Ja tam marzę o powstaniu serii Polska Souls. To by było coś. Oczywiście działoby się to za tysiąc lat, na niszczejących ruinach Polski, w których wszyscy dawno już nie żyją, starając się podtrzymywać skazany na zgaśnięcie płomień polskości (na podstawie L O R E fani mogliby się tylko domyślać, czym konkretnie jest ta polskość i po co ją podtrzymywać). W pierwszej grze lokacje mogłyby być oparte na Łodzi, robiąc dla designu industrialnego to, co seria Dark Souls zrobiła dla włoskich katedr.

 

Centralną lokacją, z której odchodziłoby się na inne, byłaby Ulica Piotrkowska, taki hub, pełen NPC-ów, drzwi do innych wymiarów itp. Ruiny Manufaktury - nieumarli robotnicy z fascynującym designem (tkaczki, farbownicy, apreturerzy, ślusarze, gazownicy...), Izrael Poznański jako boss. Ruiny getta - błąkające się dusze ofiar, z oazą piękna jaką by był Park Ocalałych, przeciwnicy oczywiście wzorowani na SS-manach, połączona z wielkim cmentarzem. Pasaż Róży - w oparciu o motyw luster i roślin można by zrobić kolejną najlepszą w historii gier lokację. Palmiarnia - to byłby las jak w każdych Soulsach. Bossami mogłyby być też postaci wyciągnięte z pomników łódzkich, np. pianista Rubinstein, miś Kolargol, macierzyństwo, dupa Tuwima, oczywiście w wypaczonej, wyolbrzymionej, oszalałej nieumarłej wersji, jak to w Soulsach. 

 

To by było GOTY i najlepsza promocja Polski, ale co zrobić. Zamiast tego pójdą dziesiątki milionów na promowanie tweetów że Hitler był Niemcem.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.11.2018 o 03:38, ogqozo napisał:

W pierwszej grze lokacje mogłyby być oparte na Łodzi, robiąc dla designu industrialnego to, co seria Dark Souls zrobiła dla włoskich katedr.

 

Centralną lokacją, z której odchodziłoby się na inne, byłaby Ulica Piotrkowska, taki hub, pełen NPC-ów, drzwi do innych wymiarów itp. Ruiny Manufaktury - nieumarli robotnicy z fascynującym designem (tkaczki, farbownicy, apreturerzy, ślusarze, gazownicy...),

 

Brzmi jak Dorohedoro

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...