Skocz do zawartości

McDrive

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie ostatnio myślałem że CDP mógłby zrobić soulsy w klimacie mroczno-słowiańskim :fsg:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cdp to z pewnością się nadaje do robienia gier które robią dobrym gameplayem xd

• Plusik 2
  • Lubię! 3
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

xD

Formule From moze i ma dobrze opanowana, na tyle ze inni co najwyzej produkuja sredniaki, ale 4 gry z zrzedu o zamkach, upadlych krolach, smokach, ogniu i niesmiertelnosci zupelnie wystarcza. Zreszta kazda formula cisnieta pod komercje spowoduje w koncu porzyg i drwiny. Moim zdaniem dobrze, ze seria Dark Souls zatrzymala sie tam gdzie sie zatrzymala i studio otwarcie powiedzialo, ze koniec i wiecej nie bedzie. Przynajmniej poki nie maja noza na jajach. Niech chociaz jakas jedna seria w tej cuchnacej go.wnem branzy zachowa umiar i odejdzie z godnoscia.

Edytowane przez Mejm
  • Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi np bardzo siadło blodborne bo tak "Soulsowe" a jednak świerze i miodne. Nie zmienia to faktu że jak wydadzą 4 to i tak kupię i bede grał jak po(pipi)any. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
42 minuty temu, mozi napisał:

Mi np bardzo siadło blodborne bo tak "Soulsowe" a jednak świerze i miodne. Nie zmienia to faktu że jak wydadzą 4 to i tak kupię i bede grał jak po(pipi)any. 

To teraz raczej Sekiro niż DS4 :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Mejm napisał:

xD

Formule From moze i ma dobrze opanowana, na tyle ze inni co najwyzej produkuja sredniaki, ale 4 gry z zrzedu o zamkach, upadlych krolach, smokach, ogniu i niesmiertelnosci zupelnie wystarcza. Zreszta kazda formula cisnieta pod komercje spowoduje w koncu porzyg i drwiny. Moim zdaniem dobrze, ze seria Dark Souls zatrzymala sie tam gdzie sie zatrzymala i studio otwarcie powiedzialo, ze koniec i wiecej nie bedzie. Przynajmniej poki nie maja noza na jajach. Niech chociaz jakas jedna seria w tej cuchnacej go.wnem branzy zachowa umiar i odejdzie z godnoscia.

Taka Zelda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, ornit napisał:

Taka Zelda.

Tylko Zelda wychodzi jakoś tak raz na generację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja bym chciał takie soulsy  w klimatach mitów greckich, kur.wa wyobraźcie sobie lokacje-wejście do hades, sam hades, ateny, greckie lasy itd pole do popisu dają tez potworki i bogowie:d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po GoW nie mam jakoś weny na grecką mitologię. 

Wolałbym klimat I WŚ z większym nastawieniem na strzelanie z karabinów powtarzalnych. Długie przeładowywanie i wspomaganie się bronią białą. Strzelanie w słabe punkty.

Fabularnie też daliby radę to wytłumaczyć takim nagromadzeniem ludzkiej nienawiści, która obudziłaby jakieś tam zło. 

Powykręcane stalowe bestie itp. 

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 24.09.2018 o 22:58, Schranz1985 napisał:

No a najlepsze jest to ze nawet jak ktos pada za 1 razem w ng to na ng+ może tobą powycierac podłogę :)
Ja tak mialem np z 4 królami, na ng walczylem lekko 1v1 a na ng+ nagle 2v1 lub nawet 3v1 sie robilo i nie wiadomo skąd hity zbieralem .
Tak mi sie troche smutno zrobiło, bo czytalem ze soulsow wiecej nie bedzie, a i remasterowac nie ma co za bardzo.
Oczywiscie został demon's souls i to tyle.
Ale jak sobie pomysle ze za 5 czy 10lat oglosza remake'a w 8k czy cos, kierwa nie jestem za odsmażaniem kotletów ale pierwszy stanę w kolejce.

Z tym NG+ bywa różnie. Przykładowo 4 Królowie uznawani są za jednego z najcięższych przeciwników na NG+. W pierwotnej wersji DkS przy pierwszym przejściu nie miałem z nimi problemu żadnego. Na NG+ strasznie mnie wymęczyli. Przy remasterze natomiast nikt mnie tyle razy nie ubił podczas pierwszej gry jak oni właśnie, ale już na NG+ polegli za pierwszym razem :dunno:

Co do reszty mam tak samo. Uwielbiam tę serię. Fakt, że Dark Souls 4 ma rzekomo nigdy nie powstać wcale mi się, jako graczowi, nie podoba. :smutas:
Z przyjemnością pobiegałbym co jakiś czas rycerzem po zamczyskach i porozpalał ogniska. :diablo:

Liczę, że nie będą to ostatnie Dusze, jakie kupię.

1boAs4Y.jpg

A jeżeli faktycznie krucho z DkS 4 ma być, to chociaż niech pogłoska o godnym odrestaurowaniu fantastycznego Demon's Soul będzie prawdą. :yahoo:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie jest tak, że Dark Souls 4 nigdy nie powstanie. Hidetaka Miyazaki powiedział, że jak ktoś jest do niego przyjdzie za 5 lat i poprosi o zrobienie gry, to on nie ma nic przeciwko temu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Być może niedługo zacznę grać w DSa więć pytanie: czy warto coś robić od samego początku, zbierać jakieś graty czy piąć się w Covenantach, aby nie trzeba było niczego farmić w końcowej sekcji gry? Pewnie będę chciał wbić platynę a nie chciałbym wielu godzin spędzać na czymś co można było zrobić po drodze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pamietam juz dokladnie ale chyba trzeba jakies bronie unikatowe zebrac pod trofeum a kilka wypada z ogonow bossow. Z oczywistych wzgledow latwiej ich dziabnac na nowej grze niz ng+.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi