Skocz do zawartości

Tekken Tag Tournament 2


Di

Rekomendowane odpowiedzi

Kogoś innego jak na przykład gigantycznego kryształowego pseudo-smoka o przegiętych ciosach, na którego nawet nie ma sensownej metody, gdyż potrafi magicznie blokować ciosy gracza będąc w trakcie wprowadzania swych własnych? ;>

 

Jak dla mnie może być. Jednak postać na screenie wygląda jak Jun bardziej, aniżeli Unknown z TTT1. Czy zwykła Jun będzie dostępna jako grywalna postać? Czy też osoba widoczna na intro to właśnie Unknown (o ile nie jest to teraz ta sama postać w "historii" Tekkena)?

 

EDIT:

Tja, wygląda na to, że Jun = Unknown - http://www.avoidingthepuddle.com/news/2011/9/15/ttt2-final-boss-gameplay-footage.html

 

Pierwsza runda vs Jun, a druga vs Unknown.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, nie śledzę "historii" Tekkena tak dokładnie, dlatego pytam ;). Jednak na powyższych filmach widać, że pierwszą rundę walczymy z Jun, a kolejną z Unknown (niczym Ogre i True Ogre). Nie wiem co się dzieje pomiędzy, gdyż gracze przewijają cut-scenki.

 

EDIT:

"But in Tekken Tag Tournament 2 it has been confirmed that Jun Kazama is infact Unknown, and the boss of the game is also Unknown. In the final boss battle you face Jun in the first round but in the secound round she tansforms into Unknown."

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Nie ma.

 

Dostajesz film, TTT1 w "HD" (parsk) bez trybu online oraz demo TTT2 z czterema postaciami - dwie nastolatki i dwa demony.

 

Ekhm... nie abym miał coś przeciwko, ale jakoś nie byłbym skłonny za to dać jakiejkolwiek większej kasy.

 

Recka gametrailers:

http://www.gametrailers.com/video/review-pod-tekken-hybrid/724316

Odnośnik do komentarza

Ja sprzedalem.

 

Dobor postaci w demie strasznie slaby, po co 2 demony? Szkoda. A TTT nigdy nie bylem fanem wiec obiektywnie patrzac, gra prezentuje sie slabo.

 

Coz, czekam na VF5R na PSN i Live!

 

W Tekkena chetnie zagram jak juz sie ukaze. Tylko martwi poziom grafiki, nie ma praktycznie wiekszej roznicy miedzy tym demem a T6. Przynajmniej ja go nie widze.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

crap jak chooj,aczkolwiek lepsze niż T6:BR. Wydaje mi się że twórcy nie mają już pomysłu na tekkena....najgorsze w tym wszystkim jest to że nie słuchają nas (graczy) a czego my oczekujemy ? dobrego,zbalansowanego systemu z movementem i dobrymi stepami (najbliżej tego był T5:DR),ale w dzisiejszych czasach ludzie twierdzą "jest nowy Tekken to trzeba w niego grać" i to nie ważne jaki by nie był i tak będą w niego tłuc.

Edytowane przez Pitrex
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

teraz widac co naprawde wychodzi z japonczykow gdy maja ku temu mozliwosci techniczne. Od czasow T3 poziom (pipi)owizny i typowego kiczowatego japonskiego klimatu wzrasta wraz z kazda czescią wyj. T5^, choc i tam mozna bylo dac upust zidioceniu. mam nadzieje ze wiekszosc tych wiejskich ruchow bedzie przydatna raz na milion ruchow po za(pipi)istym juggle, a itemki pokroju skrzydelka itp beda chodzic po kupe kredytek i nie kazdy bedzie tyum grac.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...