Skocz do zawartości

Pes 2011 - Liga FPE


ciupak32

Turniej PES 2011  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jakiej platformie ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 228
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

umówienie się nie powinno nastręczać problemów jesli np na 5 meczy będzie tydzień.

Mecz mysle że 10 min ,forma zielona strzałka,kontuzje wyłączone, pogoda słoneczna...

Zasady dla wszystkich meczy takie same oczywiście...

 

 

Po co az 5 meczy w tydzien?

 

to jest według Ciebie dużo?

 

skoro bedzie 38 meczy do zagrania ligę chcesz grać przez rok?

 

Jeśli się skończy można potem słabszymi zagrać.

Edytowane przez ciupak32
Odnośnik do komentarza

umówienie się nie powinno nastręczać problemów jesli np na 5 meczy będzie tydzień.

Mecz mysle że 10 min ,forma zielona strzałka,kontuzje wyłączone, pogoda słoneczna...

Zasady dla wszystkich meczy takie same oczywiście...

 

 

Po co az 5 meczy w tydzien?

 

to jest według Ciebie dużo?

 

skoro bedzie 38 meczy do zagrania ligę chcesz grać przez rok?

 

 

Nie mowie,ze przez rok;)Ale wydaje mi sie,ze moze byc ciezko kazdemu rozegrac 5 spotkan.Ale zobaczymy w praniu jak to wyjdzie

Odnośnik do komentarza

jak dla kogos 5 gier na tydzien to za duzo, to raczej powinien sobie dać spokój z ligą.

Ja jestem za włączonymi kontuzjami i formami randomowymi, pogoda również random :P

 

włączone kontuzje są bez sensu - będzie polowanie na najlepszego zawodnika :confused:

 

 

Liga jest dla wszystkich równa wiec jak się do tego mają randomy?

Edytowane przez ciupak32
Odnośnik do komentarza

jak dla kogos 5 gier na tydzien to za duzo, to raczej powinien sobie dać spokój z ligą.

Ja jestem za włączonymi kontuzjami i formami randomowymi, pogoda również random :P

 

Nie mowie,ze za duzo,bo te 5 gier to i mozna rozegrac w jeden dzien,chodzi o to,ze moze byc problem ustalenia konkretnej godziny i daty zeby kazdemu pasowalo. Wiadomo,jeden pracuje w dzien,drugi w nocy,do tego dochodza jakies przypadki losowe. Moze byc ciezko zgrac to wszystko w czasie.

 

Ale pisze sie na to,i zobaczymy jak to bedzie wygladac;)

Odnośnik do komentarza

W Lidze zabronione jest zabieranie piłki z piątki przy wykopie bramkarzem. Tzn. wznawiający grę bramkarz podaję do obrońcy z piątki, obrońca przyjmuje sobie piłkę musi mieć możliwość odwrócenia się i rozegrania piłki. Uniemozliwienie tego i zabranie futbolówki i strzelenie bramki po takim odbiorze będzie karane. By udowodnić tak straconą bramkę należy nagrać replay , by było widać również nicki graczy.

 

Co myślicie o tym? jako o punkcie regulaminu?

 

Zawsze można napisać post o przedłużenie terminu przeciez to nie problem :)

Edytowane przez ciupak32
Odnośnik do komentarza

Chcesz grac ligę dla funu czy dla zwycięstw?Skoro teamy są random,to czemu nie formy?

I tak sprawiedliwie nie będzie.

Przykładowy regulamin :

1. USTAWIENIA W GRZE:

 

?Długość meczu: 10 minut

?Dogrywka: NIE

?Rzuty karne: NIE

?Stadion: KONAMI lub wybrany przez gracza o ile przeciwnik nie ma nic przeciwko

?Kondycja: RANDOM

?Warunki pogodowe: RANDOM

-Poziom: TOP PLAYER

-Kontuzje: TAK

-Pora dnia: według uznania

?Zmiany w trakcie meczu: 3

?Długość przerw w meczu: LONG

?Stroje: o wyborze decyduje gospodarz, a gość dostosowuje swoje stroje aż do momentu zaakceptowania ich przez gospodarza. Gramy na czystym pesie - złamanie tego zakazu spowoduje skreślenie z ligi.

 

 

2. ZASADY ZGŁASZANIA WYNIKÓW

 

a. Wynik i strzelców goli rozegranego spotkania obowiązkowo zgłasza gospodarz (host), o ile gracze nie ustalą inaczej. Jeżeli gospodarz spotkania nie zgłosi wyniku (także walkowera), to zostaje przyznany walkower na jego niekorzyść.

 

 

KOMENTARZ: osobiste konkluzje dotyczące meczu.

Jeżeli forma wyniku nie zostanie zachowana (np. błędny wybór drużyn w formularzu), prowadzący ligę Opiekun może przyznać walkower na korzyść gracza będącego w tym spotkaniu Gościem

 

 

3. KOLEJNOŚĆ W TABELI

 

W przypadku osiągnięcia takie samej ilości punktów przez 2 lub więcej drużyn, o ostatecznym miejscu w tabeli decyduje kolejno:

 

* bilans bezpośrednich spotkań zainteresowanych drużyn odpowiednio dwóch lub więcej tzw. "mała tabela" (uwzględniane są także bramki zdobyte na wyjeździe).

* różnica między strzelonymi a straconymi bramkami. Większa ilość strzelonych bramek.

* większa ilość zwycięstw.

* losowanie.

Gwarantuję,że na random formach gra jest ciekawsza.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Chcesz grac ligę dla funu czy dla zwycięstw?Skoro teamy są random,to czemu nie formy?

I tak sprawiedliwie nie będzie.

Przykładowy regulamin :

1. USTAWIENIA W GRZE:

 

?Długość meczu: 10 minut

?Dogrywka: NIE

?Rzuty karne: NIE

?Stadion: KONAMI lub wybrany przez gracza o ile przeciwnik nie ma nic przeciwko

?Kondycja: RANDOM

?Warunki pogodowe: RANDOM

-Poziom: TOP PLAYER

-Kontuzje: TAK

-Pora dnia: według uznania

?Zmiany w trakcie meczu: 3

?Długość przerw w meczu: LONG

?Stroje: o wyborze decyduje gospodarz, a gość dostosowuje swoje stroje aż do momentu zaakceptowania ich przez gospodarza. Gramy na czystym pesie - złamanie tego zakazu spowoduje skreślenie z ligi.

 

 

2. ZASADY ZGŁASZANIA WYNIKÓW

 

a. Wynik i strzelców goli rozegranego spotkania obowiązkowo zgłasza gospodarz (host), o ile gracze nie ustalą inaczej. Jeżeli gospodarz spotkania nie zgłosi wyniku (także walkowera), to zostaje przyznany walkower na jego niekorzyść.

 

 

KOMENTARZ: osobiste konkluzje dotyczące meczu.

Jeżeli forma wyniku nie zostanie zachowana (np. błędny wybór drużyn w formularzu), prowadzący ligę Opiekun może przyznać walkower na korzyść gracza będącego w tym spotkaniu Gościem

 

 

3. KOLEJNOŚĆ W TABELI

 

W przypadku osiągnięcia takie samej ilości punktów przez 2 lub więcej drużyn, o ostatecznym miejscu w tabeli decyduje kolejno:

 

* bilans bezpośrednich spotkań zainteresowanych drużyn odpowiednio dwóch lub więcej tzw. "mała tabela" (uwzględniane są także bramki zdobyte na wyjeździe).

* różnica między strzelonymi a straconymi bramkami. Większa ilość strzelonych bramek.

* większa ilość zwycięstw.

* losowanie.

Gwarantuję,że na random formach gra jest ciekawsza.

 

Team random ,a formy random robią dużą różnicę wbrew pozorom.Nie wybierasz teamu co mecz innego ,a formy będą różne za każdym razem.

 

Powinny liczyć się umiejętności ,a te wychodzą przy graniu na równej formie dla obu ,a nie że ktoś będzie miał przewagę w tym.

 

za(pipi)iscie jest to zrobione w F1 2010 gdzie w multi każdy samochód ma identyczne osiągi niezależnie od stajni i liczy się to co gracz potrafi, a nie jaką przewagę mu daje maszyna (forma) w pesie :)

Edytowane przez ciupak32
Odnośnik do komentarza

dwie sprawy:

 

1. losowanie druzyn ze sredniej polki. ten pierwszy zestaw co ktos zapodal jest idealny. zadnych barcelon, realow i innych takich. tak czy siak musi byc losowanie. bo skonczy sie, ze bedzie co chwile mecz barcelona-barcelona itd.

 

2. zielone strzalki. chyba najuczciwiej.

 

 

jak cos oczywiscie sie pisze. wersja ps3 ;)

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie formy też winny być neutral.

 

Widzę Ader , że wiesz o co chodzi... podejmujesz się organizacji?

Mogę to poprowadzić,problemu nie widzę.

Nie potrzebna do tego żadna strona - ja w programie specjalnie do tego stworzonym,będę umieszczał wyniki(program daje radę).

Tu akurat jak prowadziłem puchar ligi:

kalendarzpucharuligisez.jpg

Ale ligę,ze wszystkimi możliwymi statystykami można bez problemu dzięki niemu prowadzić.

Zróbcie jeszcze ankietę jakie formy i jakie drużyny(silne czy średnie), a jak już ustalicie co i jak to wtedy zajmę się tym na poważnie.

Doświadczenie mam,bo prowadzę od kilku sezonów puchar ligi na gamesleague.net, gdzie jestem adminem.

 

A regulamin dałem tylko przykładowy,taki jaki tyczył się PES2010,także na pewno ulegnie modyfikacji.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.