Skocz do zawartości

Pieprzenie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

>Chodzenie do multipleksów w inny dzień niż promocyjne środy czy co tam jest.

 

 

 

 

@grzybiarz klapa pod względem artystycznym, ale jeden z najlepszych wyników finansowych i frekwencyjnych ostatnich lat. Cóż, ludzie poszli w ciemno, ze względu na sentyment do starych części (choć akurat nie trzeba było recenzji, żeby się domyśleć, że będzie kupa). 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 25.11.2018 o 16:32, Wiolku napisał:

Myślałem, gdzie to wrzucić i wybrałem pieprzenie!

 

Kolega z Krakowa robi ciekawy mini-serial, mocno inspirowany Lynchem i Twin Peaks - "Dziewczyny na rolkach". Zdjęcia są już praktycznie zakończone. Gość startuje od "zera" jeśli chodzi o marketing i pomagam mu dotrzeć do większej widowni. Chciałby by finalnie nie był to jednak serial na YouTube. 

 

Temat - lekkoduchowe dziewczyny na rolkach, koleżanki. Las. Mrok. Zaginięcie jednej z nich i dalsze konsekwencje. Gość ma oryginalne pomysły i jest moją bratnią duszą jeśli chodzi o konstrukcję myślenia o świecie. Tutaj krótka zajawka - LINK. Macie też tam cały profil z resztą materiałów, a tych jest sporo, w różnym klimacie, bo Mateusz chciałby stworzyć coś ala "uniwersum". Czyli?

 

Złudzenie, że aktorki grające dziewczyny na rolkach to prawdziwe laski z social mediów i real life.

Np. stworzył osobny profil dla Angeli, zakręconej fanki fitnessu. Angela prowadzi blog "Polskie dupeczki" - LINK.

 

Inne dziewczyny też coś tworzą, ale w mniejszym stopniu. Chcemy zaangażować również np. bota FB, żeby stworzyć złudzenie pisania z "Dziewczynami" na Messengerze z przekierowaniem na konkretne Call to action itp. 

 

Co o tym sądzicie? Wiecie może jak pomóc rozpromować jak najmocniej taki ambitny i niespotykany na PL rynku pomysł? 

 

Premiera zapowiedziana jest na przyszły rok.

 

W dniu 25.11.2018 o 17:20, Masorz napisał:

Ta zajawka za krótka, żeby cokolwiek o tym powiedzieć. 

 

Jest już trailer do tego projektu - 

 

 

Dajcie znać co sądzicie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Wlaczylem sobie najnowsze Red Latter bo omawiali w retrospekcji Warriors, ktorym jaral sie teka. Tak ogladam pierwsze sekundy i sobie mysle "ku.rwa ten drugi typ taki mocno podobny do Kevina z domu" a w napisach na koncu Macaulay Culkin :reggie: Chyba, ze to jest ich jakis mocny troll.

 

 

Odnośnik do komentarza

On jest bardzo spoko gościem. Ma kupę kasy, własną firmę, nie bierze właściwie nic od swojego agenta ( a proponowano mu bardzo grube dolary za udział w Big Bang Theory) bo ma po dziurki w nosie bycia za kamerą. 

 

No ustawił się w życiu i robi to co lubi. Chciałbym tak ale jeszcze trochę mi brakuje. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
2 godziny temu, Wiolku napisał:

Ale się nam plejada bardzo zdolnych reżyserów zrodziła. Co lepsze - każdy z nich tworzy horrory/ thrillery / dreszczowce. Latarnia zabija mnie samym klimatem.

No właśnie, miałem pisać, że czekam na nowy film od reżysera It Follows, patrzę a on już w tamtym roku coś nakręcił :fsg:

Kurde, nie poszedłem na Midsommar od twórcy Hereditary.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

polecam obczaić stronkę, jest nieco beki:

http://kulturadobra.pl/czarnobyl-serial/

"Poza wulgarną mową i niezbyt długimi scenami męskiej nagości (ukazanej jednak w nieobsceniczny i pozbawiony prowokacji sposób) nie można też o tym serialu powiedzieć, by epatował bezwstydem, obscenicznością czy też seksem."

 

Jak ktoś żyje w bardzo religijnej rodzinie, to taka stronka może mu się przydać :lapka:

 

przykładowy screen:

comment_VND7yIdTsj47wGnqSiq9ENGFnlfTk0wC

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

W oczekiwaniu na wersje 4k odświeżam sobie klipy z "Rocketmana" na YT i tak bardzo w tym filmie imponują mi Egerton i Maden. Dynamika ich relacji w tym filmie jest świetna, a dawno żadna scena nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak ta poniżej:

 

 

 

Chciałbym więcej takich biografii, gdzie nie ma ręki studia czy artysty którzy chcą się pokazać jak bliska rodzina siostry Teresy. "BOhemian Rhapsody" tak przez to stracił że gdyby nie to że reżyser "Rocketmana" nagrał scene na Wembley, to film całkowicie by przepadł. A tutaj, jest po prostu jest wyprany z życia Elton, którego stawiają na nogi byle jeszcze zarobił te pare dolarów. No fantastyczny był to film, nie zapomnę go nigdy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...