Skocz do zawartości

Minecraft


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak juz dwa razy straciłem diamentowe narzędzia aż w końcu powiedziałem (pipi)e i ustawiłem na peaceful. Mialem z kolei ciekawego errora ostatnio. Jadąc minecartem uderzalem go by go rozwalic i jak go rozwalilem... wpadlem w jakies ciemno-zielone miejsce gdzie powoli tracilem zycie :o Juz mialem w(pipi)a bo myslalem, ze znowu strace narzedzia, ale na szczescie wszystko pojawilo sie na torach kolejki.

 

Myśl na dzisiaj: napędzane minecarty ssą pałe. Przebudowałem wzniesienie by nie było tak strome a skurczybyk dalej nie da rady wjechać. No nic, trzeba bedzie sie pobawić boosterami.

Odnośnik do komentarza

jednak mieliście rację - wróciłem (nie dam się wystawić na 10euro :) ) i stworzyłem całkiem nowy świat. Co dziwne w poprzednim miałem problem ze znalezieniem chociażby węgla a tutaj nie dość, że wszystkiego jest aż za dużo (nie ma tej uciechy ze znalezienia złoża) to na dodatek geomapa jest usiana wszelkiej maści naturalnymi kopalniami do których trzeba się tylko przekopać.

 

pytanie: znalazłem coś co wygląda jak czarne oko ze złotą źrenicą - co to jest? pytam, bo nawet nie wiem kiedy mi się to pojawiło w inv a tłukłem standardowo tj. pająk, zombie, szkielet i zielony glut

Odnośnik do komentarza
pytanie: znalazłem coś co wygląda jak czarne oko ze złotą źrenicą - co to jest? pytam, bo nawet nie wiem kiedy mi się to pojawiło w inv a tłukłem standardowo tj. pająk, zombie, szkielet i zielony glut

To? Invgoldrecord.png

 

Płyta winylowa, da się ją odsłuchać w jukeboxie.

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

w dupe! 3 godziny kopałem jedną górkę, w końcu gdzieś na dnie ZŁOTO O_O Wykopałem wszystko, została jedna kostka na suficie... a zaraz za nią lawa :) zalało wszystko w pizdu, ajtemy mi sie skopciły, przez chwile chciałem wywalać tą pixeloze z dysku :angry2:

Edytowane przez scuff
Odnośnik do komentarza

SWEEEEEEEEEEEEET

 

Po następnej wypłacie wpłacam kasę na PayPala i... kupuję tę grę. Ekhm, drugi raz oczywiście :whistling:.

To będzie NIESAMOWITE.

 

@scuff

Taki już urok tej gry, na następny raz wiesz, jak nie kopać :).

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

JUŻ JEST! :D

 

EDIT: Nowa muzyka daje rade, wszystko wygląda jakoś lepiej. Szykuje się długa noc...

 

A, i od razu mówię - jest HARDCORE.

Dość powiedzieć że zaraz po apdejcie wpakowałem się na creepera. Niby nic, ale ITEMY po prostu ZNIKAJĄ po śmierci. Nie ma ich. Żeby nie było że nie ostrzegałem ;)

 

EDIT2: właśnie pojawiła sie wersja 1.2.0_01, pewnie poprawki ;>

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Da się samemu zrobić wodospad?

Da się, bierzesz wiaderko wody i "wylewasz" go tak jakby na sciane, a zeby bylo naturalniej to najlepiej w zboczu wykopac jeden blok i tam wlac wode. Wtedy sie wyleje i sie zrobi wodospad.

 

 

Po apdejcie to jest totalny hardcore, gram na hardzie, juz 3x stracilem itemy, obecnie nie mam nawet materiału na kamienny kilof -.-

Już pomijając wyparowujące itemy, to zabił mnie creeper, wracam w to samo miejsce a tam drugi. Generalnie teraz na hardzie mobki spawnują się all over the fucking place, dosłownie w każdej dziurze. Gdzie nie zrobię w nocy kroku to słyszę kroki, zombie albo skaczące szkielety. A jeszcze nawet do portalu nie wlazłem O_O.

 

Poza tym, poprawiony jest chyba generator, światy są ciekawiej zbudowane. Biomy dają radę, pustynie, śnieg, lasy, zmieniające się kolory otoczenia. Do tego piękny zachód słońca.

Co z tego, skoro teraz serio to ja się boję włazić do jakiejkolwiek jaskini, bo jest tylko syk i je.b.

 

Podsumowując, gra się zrobiła 3x lepsza :D

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Ja na razie gram offline, bo zastanawiam się jak wpłyną te zmiany na mój aktualny świat (tzn. biomy itp.), a szkoda mi zaczynać od nowa. :)

 

P.S.

Grubą kasiorę zebrał autor za tę grę. Ponad 5mln euro. Mam nadzieję, że faktycznie będzie nad nią jeszcze długo pracował i jak ją skończy to długo dopieszczał.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...