Skocz do zawartości
Zapraszamy do wsparcia akcji Rehabilitacja i terapia Wiktora. Z góry dziękujemy!

tk___tk

Słoń & Mikser [2010] Demonologia

Rekomendowane odpowiedzi

Eripe ponizej oczekiwan, chociaz naprawde bardzo spoko. Pich,uj za to zaskoczenie, bardzo pozytwne <ok>

kaen co za cwel

pozytywne zaskoczenie za to pih.uj, DAJE RADE ZIOM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Antek PCK chuyowo bardzo, a Kacper GTA nawet mnie zaskoczył, bo myślałem, że co drugie słowo to będzie (pipi)a, jak w pamiętnym wywiadzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ten antek pck to nie jest ten sam gość co na chorych melodiach chyba miał taką zwrotę z "wyje.bię was w pi.zdu - wszystkie ku.rwy w mieście"? bo tam to nawet ujdzie, ale na d2 chu.joza na maksa. gruby wzw i tak bezkonkurencyjny z pośród gościnnych występów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie płyta mocno przeciętna, gdyby zamiast 2 cd zrobić 1 to wyszłoby spoko a tak to zwyczajnie album męczy. Flow Słonia niezmienne od 1410 roku, czasem gdzie tam poczwórne się pojawiają ale to żaden progres. Płyta na takie 5+/10.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mutylator? Bardzo dobry album na tle poprzedniczek. Zombie Hunter 2000 :fsg: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie wręcz przeciwnie: chyba najsłabsza jego płyta, choć od czasów Demonologii 2 już w ogóle jego twórczość mi się za bardzo nie wbiła w pamięć. W większości słabe bity, storytelling zyebany przez tych amatorów czytających swoje "kwestie", może ze dwa kawałki mi przypasowały. Miałem zamiar powtórzyć odsłuch, bo z reguły tak robię, ale zwyczajnie nie mam ochoty. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 12.10.2018 o 17:51, kotlet_schabowy napisał:

storytelling zyebany przez tych amatorów czytających swoje "kwestie",

no wlasnie, gdyby nie to, to oba butterfly'e bylyby sztosem. szczegolnie sequel jest bardzo niepokojacy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi