Skocz do zawartości

Szczecin Game Show


Krupier

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Mi się podobało. Jak na pierwszą taką imprezę to jest dobrze. Jedynie hala za mała, myślałem, że MTS jest większe. No i oficjalnie chyba nie było firm typu SONY (chociaż Kinect był więc nie wiem). Impreza raczej nastawiona na ludzi, którzy dopiero mają się wkręcić w elektroniczną rozrywkę niż na starych wyjadaczy. Ale dobrze było, turnieje w Guitar i DJ Hero były, każdej konsoli (prócz PS3 chyba) można było "spróbować", kolejki nie były aż takie duże. Mam nadzieję, że za rok imprezę powtórzą, ale już większym rozmachem i oficjalnym wsparciem SONY i MS (o Nintendo można pomarzyć raczej, chociaż widziałem ulotki o Wii w języku polskim O.o).

 

Kino 5D pewnie było spoko, ale kolejka mnie odstraszała, szkoda dnia.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Jak będzie taka bieda, jak w ubiegłym roku, to szkoda się z mieszkania ruszać. :P

 

Bez jaj, nie było źle. Jedyną wadą była mała ilość miejsca, trochę z dupy stoisk i kilka innych niedociągnięć, ale Szczecin nie oferuje dobrych terenów do organizowania takich imprez. Teraz chcą część atrakcji przenieść na dwór, mam nadzieję, że pogoda dopisze.

 

Liczę po cichu na turniej DJ Hero, obczajenie 3DSa no i większy support ze strony SONY i MS.

Edytowane przez Krupier
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

25-27 listopad 2011 to termin 3 edycji Szczecin Gameshow,impreza będzie w Centrum Nowy Turzyn,godziny 10-18,przewidziano turnieje na PS3,Xboxa i Wii(m.in Tekken,Mortal,Street Fighter,FIFA,PES,Gran Turismo,NFS),ja na pewno wbijam obaczyć i jakiś turniejek przy okazji,fajnie że taka impreza będzie na miejscu.Adres strony show: www.gameshow.szczecin.pl Pozdro.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie targi okazały się porażką,największe działy i ilość miejsca dostały pecety i gry ...planszowe.Stanowisk z konsolami było niewiele,a te zapowiadane turnieje konsolowe to jedno(tak,to nie żart)stanowisko z PS3,na którym rozgrywany był turniej w PES 2012 i Tekken 6,po 16 osób na każdy.Długi czas oczekiwania na kolejny mecz czy walkę zniechęcał,a jeśli zapisałeś się na turniej Tekkena który był rozgrywany jako drugi,to musiałeś czekać min. 2 godziny aż skończą grać w PES-a.Nagroda była tylko dla pierwszego,także za tak długi czas oczekiwania nie dostawałeś nic,nawet jeśli byłeś w czołówce.W tym czasie nie było co robić,chyba że ktoś lubi bawić się klockami albo z braku laku pograć w jakąś planszówkę.Jedyne co mi się podobało to Kawaleria Berg,goście reprezentują jakby uniwersum Fallouta na żywo,fajne zbroje,hełmy,bronie,mają swoją stronę netową i organizują eventy w plenerze,fajna,klimatyczna rzecz.W takim kształcie te targi to porażka i na następną edycję się nie wybiorę,to ja już wolę pograć sam w domu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...