Skocz do zawartości

Piła 3D


Gość Soul

Rekomendowane odpowiedzi

ano

Gordon

trochę zadziwił, nie powiem

 

Jednak zmieniam zdanie co do trójki, wcześniej mi się trochę zlały ze sobą wszystkie części dlatego poczytałem opisy fabuły i mocno na plus ta część, chyba najlepsze pułapki w całej serii.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

No zapomniało się o nim jakoś i miałem dobre rozdziawienie mordy jak zobaczyłem

kuśtykającego Gordona - c0r schowaj Gordona w spoiler taga

i cała ta retrospekcja kto zaszywał różne rzeczy w ciałach uczestników gier Jigsawa. Już myślałem, że oprócz wszechwiedzy posiada on również skillsy chirurga ale zgrabnie wybrnęli. Nie no 7 część oprócz faktu, że konwencja się przejadła a nowe pułapki mało wzruszają to końcówka najlepsza od 5 albo 6 części, gdzie

jeden gościu wjeżdża w szklanym pojemniku pod ziemię a drugiego zgniata

.

Odnośnik do komentarza

schowane :lapka:

 

To było zakończenie piątki, na mnie też nawet zrobiło wrażenie. Ogólnie piątka miała potencjał, zaczynając od jednej z najlepszych pułapek w całej serii w intrze kończąc na twiście 

 

 

wg którego gdyby cała piątka uwięzionych współpracowała ze sobą, to każdy by przeżył i to nawet w nienajgorszym stanie, jedynie w ostatniej pułapce trzeba było "oddać trochę krwi", ale na pięć osób można było rozłożyć w miarę bez szwanku, gorzej na dwie

 

 

ale jednak wykonanie bardzo słabe.

Odnośnik do komentarza

Nie o to chodzi. Można nawet któryś z kolei sequel zrobić przyzwoity a przy serii 'Piła' już za bardzo kombinowali.

Co najgorsze, chyba ze dwa razy retconowali nawet wydarzenia z jedynki i dodawali tam coraz więcej odpowiedzialnych za całą grę ludzi.

A mogli zostawić na tej pozycji samego Jigsawa, popsuli legendę jedynki trochę takimi zabiegami.

Odnośnik do komentarza

Mi tam ostatnia część zrobiła dobrze jeśli chodzi o wyjaśnienie co kto i jak akurat. Zgrabnie i logicznie wyszło moim zdaniem a sam jako fan serii nie wpadłem na to. A, że wszystko jest naciągane i w jakiś sposób gdzieś się ze sobą łączy to zaleta / bolączka serii. :)

Odnośnik do komentarza

Jedynka świetna, wiadomo, domyślam się jak to musiało robić na premierę. Potem jeszcze spoko była dwójka i szóstka (carousel trap <3). Najgorsza zdecydowanie piątka i siódemka, trójka i czwórka taka sobie.

Z pila jak z Hellriserem, poczatek fajny, potem srodek taki se, wybitna 5ka (albo 6ka, ta z detektywem) i potem zjazd w dol do szamba.

 

Jedynka mnie i kumpla zrobila w czlona. Ogladamy nahajpowani opiniami z internetu, film jak film duzo krwi ok, pokazuja kim byl zabojca i pada pytanie co to za go.wno i czy wylaczamy bo nie ma sensu a ludzie w sieci to debile. Na szczescie nie wylaczylismy (bo jeszcze kilka minut) i ostatnie 2min rozwalilo nam czerepy. Jeden z lepszych plot twistow jakich doswiadczylem.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Dobra była ta co jeden typ został zgnieciony przez ściany. Trójka najsłabsza.

 

Zawsze mam w głowie tę muzyczkę co gra na końcu każdej Piły, jak nagle z 15 flashbackow robią na siłę zwroty akcji

 

TUDUDU TUDUDU DUDU

 

xd, ogólnie to można powiedzieć, że lubię. tylko tej ostatniej nie widziałem.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to w dwójce największe wrażenie zrobiła scena ze

strzykawkami

:niedobrze:

 

ooo taaak. Mimo że to nawet nie śmiercionośna pułapka, to jednak wywołuje duży dyskomfort i "pobudza" widza - bo dość łatwo można się wczuć. Chyba każdy miał kiedyś zastrzyk, pomnożyć ten ból kilkadziesiąt razy, na każdej części ciała...

 

:cool:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...