Skocz do zawartości

Piła 3D


Gość Soul

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze mam w głowie tę muzyczkę co gra na końcu każdej Piły, jak nagle z 15 flashbackow robią na siłę zwroty akcji

Na siłę? Ja cały czas wierzę, że to jakiś geniusz rozpisał skrypt na 10 części i wszystkie twisty ogarnął za jednym razem. No i teoria z Adamem mi strasznie robi, ciekawe kto ukrywał się pod drugą maską świnki w "7". :>>>

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Byłem w weekend u znajomych i ich współlokatorzy zrobili sobie maraton wszystkich części. Załapałem się na część jedynki i całą trójkę. Ależ mi brakuje tego syfu, od razu wróciły wspomnienia jak w 2 dni łyknąłem 6 części. Jako, że zaraz wychodzi ósemka, a nie widziałem siódemki, to właśnie zasiadam. Podobno kupsztal, no ale co mam nie obejrzeć, jak obejrzę.

Odnośnik do komentarza

 

Podobno sceny śmierci są pomysłowo zrobione i film lepszy od tragicznej 'siódemki'.

Czekam na Korsub :kaz:

Serio?? Kogoś jara w jaki to ciekawy sposób umierają na ekranie osoby? Z psyche wszystko ok????
Mnie i paręset milionów innych ludzi na tym globie.

A kim Ty w ogóle jesteś randomie?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jigsaw to dobra kontynuacja dla fanów. Fajnie bo nie zaczyna się od razu po 7. Nie fajnie bo ktoś przepił kasę na dobre miejscówki i zdjęcia bo całość trąci amatorką. Aktorstwo przemilczam bo tu zawsze było przeciętnie. Fabuła fajnie się kręci i zapętla ale mało odwołań do poprzednich części. Nowa Piła to dla mnie 7/10 ale ja mam korbę na punkcie serii. Zwykły widz niech sobie 2 oczka odejmie - dla niego to mogło w sumie nawet nie powstawać. :p

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 lata później...
  • 1 rok później...
  • 8 miesięcy temu...

Premiera 29 września:banderas:

 

Cytat

Akcja dziesiątej części cyklu rozgrywać się będzie między wydarzeniami znanymi z filmów "Piła" i "Piła II".

John Kramer, wyjeżdża do Meksyku. Ma się tam poddać eksperymentalnej i bardzo ryzykownej procedurze medycznej. Ma nadzieję na cudowne uleczenie z choroby nowotworowej.

Na miejscu odkrywa, że cała operacja to jedno wielkie oszustwo. Jednak tym razem trafiła kosa na kamień. Kramer szybko odwróci sytuację i przygotuje im krwawą szkołę życia.

 

Przechwytywanie.thumb.JPG.ef2c59e55a49549e0006318ebfb6972b.JPG

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...