Skocz do zawartości

Wódka


standby

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, po wczorajszym piciu postanowiłem założyc ten temat. Jakie wódki najbardziej lubicie ? Popijacie czy nie? Macie jakieś techniki ktore pozwalają wam dłużej wytrzymac,ew. więcej wypic? Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.

Moja ulubioną do niedawna żołądkowa de luxe, muszę jednak przyzac że jej smak się wyraźnie zepsuł przez ostatnie kilka mięsięcy i nie wchodzi tak jak kiedyś, dlatego przerzuciłem się na lubelską cytrynówkę, wodka kapitalna, co prawda ma tylko 36 % ale walory smakowe w pełni to rekompensują, z innej beczki uważam że Finlandia jest bardzo przereklamowana, smak nijaki,niczym się nie różni od naszych tańszych odpowiedników a każą sobie słono płacic.

Odnośnik do komentarza
Macie jakieś techniki ktore pozwalają wam dłużej wytrzymac,ew. więcej wypic?

Tego to nie rozumiem. Po co chcesz więcej wypić? Żeby laki szczały jaki to twardziel? Z tym dłużej wytrzymać to też bez sensu. Co to, pice to jakaś walka?

 

Gardzę wódką (by Kmiot) Co to w ogóle jest? Spirytus rozrobiony w wodzie.

Jak byłem młodszy to miałem taki płyn na syfy na bazie alkoholu, jak tylko poczuję smród wódki, zaraz mi się wszystkie pryszcze przypominają.

 

Z drugiej strony, narodowa tradycja "Polak jesteś, pić musisz" zobowiązuje, i fajne by było np. gdzieś za granicą pokazać pipkom niemiaszkom czy innym francuzikom jak mężczyźni piją alkohol. Bez popity.

Odnośnik do komentarza

Bo wódka to nasz wróg i trzeba ją walić w ryj.

 

Wódka to spirytus z wodą. No oczywista oczywistość, a czego wymagać więcej od alkoholu. Spiryt dla kopa, woda żeby gardła nie wypaliło i dało się więcej objętościowo wypić. A jak ktoś jest twardy to może spirytus z gwinta walić.

 

BTW Żołądkowa Gorzka jest lepsza od wielu droższych wódek.

Edytowane przez ksztyrix
Odnośnik do komentarza
Macie jakieś techniki ktore pozwalają wam dłużej wytrzymac,ew. więcej wypic?

Tego to nie rozumiem. Po co chcesz więcej wypić? Żeby laki szczały jaki to twardziel? Z tym dłużej wytrzymać to też bez sensu. Co to, pice to jakaś walka?

 

Wiadomo, bez sensu jarać się, że potrafi się dużo wydoić i próbować zainteresować tym laski...

 

fajne by było np. gdzieś za granicą pokazać pipkom niemiaszkom czy innym francuzikom jak mężczyźni piją alkohol. Bez popity.

 

Ale tu sobie przeczysz i w dodatku chcesz się przypodobać mężczyznom. :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

fajne by było np. gdzieś za granicą pokazać pipkom niemiaszkom czy innym francuzikom jak mężczyźni piją alkohol. Bez popity.

 

Ale tu sobie przeczysz i w dodatku chcesz się przypodobać mężczyznom. :D

No przecież napisałem "z drugiej strony" i "fajnie by było", gdyż ja tego nie praktykuję, czyli nie chcę się nikomu przypodobać, w przeciwnym razie bym to czynił.

 

Jednakże gdyby przyszło mi bronić honoru Polski, raczej bym się nie wykręcał i nie prosił o soczek.

 

e: poprawiłem ostatnie zdanie, bo mam wrażenie, że zostałem źle zrozumiany

Edytowane przez lmz
Odnośnik do komentarza

potwierdzam tą lubelską cytrynówkę, raz to piłem i bardzo mi smakowała. Ale i tak dziwię się, że jest tu tak popularna. Życzę jej jak najlepiej.

 

Najdłuższa przygoda to Sobieski. Żołądkowa miętowa bardzo fajna, można bez popijania pić.

 

A i muszę przyznać, że Absolut to Absolut. Czuję różnicę między nim, a np. wyborową albo maximusem.

 

 

Natomiast nie wiem jak mógł się wypromować Bols. Ta wódka chyba nikomu nie smakuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.