Skocz do zawartości

Wódka


standby

Rekomendowane odpowiedzi

Wodka jest piekna.

Ogolem trawie wszystko, no ale big love dla zoladkowej, ruda to poezja. Mietowej nie da sie pic dluzej na naj,ebkach, przynajmniej w moim przypadku. Tylko ruda wchodzi w gre, czysta de luxe od biedy, tez dobra. Miodowa jest fajna w opcji soczek bananowy, jakis plasterk cytryny czy czegos i pare kostek lodu. Mozna pic do obiadu, hoho

Na drugim miejscu w moim osobistym rankingu jest "polska wódka", pije sie to u nas na potege. Destylowana ze zboza. Schlodzona musowo, bo ciepla jak wiadomo lipa.

W sumie od czasu do czasu lubie napic sie balsamu pomorskiego <ok> Trunek ciezko dostepny na ziemi lubuskiej, ale bardzo mily w smaku.

Ogolem nie wiem, jak mozna miec wstret do alkoholi. Nachlalem sie pare razy do nieprzytomnosci roznymi trunkami i z checia do nich wracam po czasie, nie mam jakichs moralnych oporow ;(

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Naszej ekipie ostatnio siadł Sobieski - jak tu się z Brusem Łilisem nie napić, skoro się z pudełka tak dobitnie patrzy? ;D Ogólnie rzecz biorąc teraz lepsza wódeczka od Czystej De Luxe, która na przestrzeni ostatniego roku, przynajmniej w moim mniemaniu, się mocno schrzaniła. Ruda za to będzie mi się tylko i wyłącznie z Mazurami będzie kojarzyć ;)

 

Muszę w końcu wypróbować te Lubelskie wynalazki, z racji że wszystko co z Lublina to na razie dobre jest (i Palikotówki, i wszystkie lubelskie piwa na rynku) :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Nemiroff!

 

jeszcze z papryką mega pyszny

pilem oba na ich ojczystej ziemii- o ile zurawina jest mega lajtowa (no ale 20% mowi samo za siebie), tak ta paprykowa suka jest mega srednia, w ryju masz posmak jakbys zjadl kilogram pieprzu, bez popity lub nawet samego chleba daleko nie zajedziesz.

 

niedawno sprobowalem tej polecanej wszedzie cytrynowki lubelskie- genialne to masakrycznie, choc dziwne ze po obaleniu prawie calej polowki znajdujesz sie gdzies pomiedzy podpity (3 piwa) a hmm lekko na(pipi)any (polowka czystej na dwoch, moze troche wiecej). ogolnie nie jestem typem wyjadacza, znam swoje mozliwosci i nie staram sie pic wiecej niz 0,3 czystej na glowe. wole pamietac wszystko i panowac nad soba, nie (pipi)ac sie na ryj co rusz i robic z siebie posmiewisko. ogolnie zbrzydl mi czysty alkohol i od dluzszego czasu pilem te wszystkie zoladkowe gorzkie i jej podobne (balsam kresowy spoko, tanszy niz pomorski a smakuje tak samo)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj wypiliśmy z 6 rodzajów wódki i finlandia znowu okazała się scierwem, totalnie mi nie wchodziła, była nieprzyjemna i bardzo źle się ją piło, przesiedliśmy się na smirnoffa który był kozacki a potem na żołądkową gorzką która mimo że się opuściła, nadal trzyma jako taki poziom.

Btw opiszę ktoś wrażenia z tej nowej żubróweczki?

Edytowane przez standby
Odnośnik do komentarza

chleje sie wóde a nie jakies pedalskie cytrynowe i zurawinowe pomyje kur.wa. Ma palic w ryj bo to wódka jego mać, i nie narzekac.

dobrze cie wyszkolili, rasowy z ciebie polaczek, pijacy tylko czysta wodeczke. to takie slowianskie. tyle ze przepije cie pierwszy lepszy gimnazjalista z ukrainy. niech zgadne- zazwyczaj chlejesz na umor, nie potrafisz odmowic kieliszka bo sie boisz ze cie od pizd wyzwa a potem siejesz przypaly, po ktorych bezwstydnie potrafisz napisac takiego farmazona.

Edytowane przez Najtmer
  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.