Skocz do zawartości

Wódka


standby

Rekomendowane odpowiedzi

Smakowe to mój żywioł, po drugiej zmianie pracy w korpo często z kumplem bierzemy po secie. A więc Yakubu jak wspomniał kes, pigwa, do tego orzech z naciskiem na laskowego, śliwka oraz jagoda. Choć naszym liderem jest gruszka z wyborowej, którą musisz koniecznie spróbować, aha no i polecam Absolwent cytrynowy, fajny taki kwaskowy.

 

Shen, synku może i ty się napij, bo widzę że nadal nie możesz dojść do siebie za tamtego minusa, aż tak dla ciebie są one ważne? Starzy za bardzo ciebie krzywdzą czy co?

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pisalem do Polmosu w sprawie sprzedaży patentu na citron vodka to byście sobie seteczki wujaszkówki smakowali ale bydlaki nie chcą ze mną gadać. A wódeczki smakowe bardzo spoko. Cenię takie gdzie smak wódki jest wyłączony ale ma dobry woltaż. Orzech laskowy to mój osobisty faworyt. Na cytrynowe wódki komercyjne nie mogę patrzeć. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Arkady napisał:

Smakowe to mój żywioł, po drugiej zmianie pracy w korpo często z kumplem bierzemy po secie. A więc Yakubu jak wspomniał kes, pigwa, do tego orzech z naciskiem na laskowego, śliwka oraz jagoda. Choć naszym liderem jest gruszka z wyborowej, którą musisz koniecznie spróbować, aha no i polecam Absolwent cytrynowy, fajny taki kwaskowy.

Orzech laskowy na początku super ("o, wódka o smaku snickersa"), drugi strzał też, trzeci ok, ale czwarty już mnie mdlił i więcej się nie dało pić, bo za słodkie. Ale np. jako dodatek do gorzkiej herbaty się bardzo dobrze sprawdza.

 

Zgadzam się, że gruszkowa wyborowa jest bardzo smaczna, ale wśród smakowych moim faworytem jest Absolut waniliowy. Trochę droższa wódka i czasami ciężko znaleźć, ale warto.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.12.2017 o 19:48, JJoker napisał:

Pisalem do Polmosu w sprawie sprzedaży patentu na citron vodka to byście sobie seteczki wujaszkówki smakowali ale bydlaki nie chcą ze mną gadać. A wódeczki smakowe bardzo spoko. Cenię takie gdzie smak wódki jest wyłączony ale ma dobry woltaż. Orzech laskowy to mój osobisty faworyt. Na cytrynowe wódki komercyjne nie mogę patrzeć. 

Cytrynówki komercyjne to straszny żyć, przeważnie za słodkie, smakują jak syrop, po za tym sa są bez fusów:-(

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
1 godzinę temu, _Be_ napisał:

Absolut gruszkowy :fsg: moglbym tak częściej się upadlać

 

Zapach lepszy niż 14 latki. 

 

Jedyny minus to zmieniona butelka, kiedyś była taka fajna matowa. 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
W dniu 31.12.2017 o 10:31, Okie from Muskogee napisał:

luksusowa-polska-wodka-07l-butelka.jpg
 

Tylko to. Jedyna prawdziwa polska wódka z ziemniaka. Długa, wspaniała historia, 28 złotych medali i wymarzony trunek dla pomorzan, bo się po pokładzie nie turla.

 

Wszystkie ziemniaczane są GOTY, mi minimalnie lepiej smakuje dobrze zmrożony Baczewski. 

 

I kacyka ani rewolucji żołądkowych po nich ni ma. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...