Jump to content

Wódka

standby

Recommended Posts

Coś nowego w ogóle weszło w ten smutny jak pi.zda kraj zmniejszanie butelek? Smakową setkę sobie kupiłem, wypiłem, a na koniec patrzę, że jest 90 ml, ku.rwy, oyebali te 10 ml, a cenowo tak samo wcześniej. Tak samo, smakowe napoje, cola 900 ml zamiast litrowego. 

Edited by Faka

Niektóre chłopy waliły z rana setkę i Tatrę przez 20 lat, teraz przez te zmniejszenie pojemności będą od rana tacy niedopici. Nie wiadomo teraz, czy brać 2 setki, czy przyzwyczajać organizm do mniejszego litrażu.

Ty, no nie wiem, czy też nie wpadną na genialny pomysł zmniejszania ćwiartki z 200 do 150 ml przykładowo, a cenowo tak samo czyli dycha. Niezłe oszukiwanie i yebanie ludzi po kieszeniach. Ja mam wywalone w tych chłopów, co piją od rana setki i harnasie, ale tu chodzi o sam fakt robienia w uja ludzi. Brakuje jeszcze aby zmniejszyć woltaż czystych wódek. 

Edited by Faka

Ta oszukańcza setka to chyba już ponad rok funkcjonuje bo kupowałem chyba pod koniec tamtego roku i też miałem zdziwko ze 90 ml. Tydzień temu brałem 200 ml i na szczęście tu się nic nie zmieniło.

To dziwnie, że dopiero teraz zauważyłem, że sprzedają w 90-tkach (no w większości sklepach, co brałem, był legit 100 ml w moim mieście), nie żebym od razu nayebany to kupował, bo zawsze była setka. A jak zobaczyłem te 90 ml to się tylko zagotowałem jak w uja lecą, bo cenowo jest jak za setkę wcześniej. 

W dniu 7.11.2020 o 18:46, Rozi napisał:

https://winnicalidla.pl/wild-burrow-gin-irish-gin.html

O mój Jezusie, jakie to dobre :obama: Można znaleźć normalnie na półkach w Lidlu. 

Jeśli mam być szczery to ten gin jest przeciętny. Trochę zbyt mocny spirytusowy posmak, ale ogólnie z tonikiem ujdzie. Butelka jest bardzo ładna. Do Zawiercia nie pojadę wytłumaczyć Ci tego ręcznie. :reggie:

W dniu 7.11.2020 o 18:46, Rozi napisał:

https://winnicalidla.pl/wild-burrow-gin-irish-gin.html

O mój Jezusie, jakie to dobre :obama: Można znaleźć normalnie na półkach w Lidlu. 

w innym temacie polecasz sos Roleski, a tu gin który smakuje tak sztucznie że nie da się pić.

Już o wiele lepsze są takie wynalazki:

lubuski-kolekcja.jpg

a klasyk jest najlepszy - czyli Lubuski (niby Lubuski a rozlewany 500 km dalej, a myślałem kiedyś że to jakiś "lokalny przysmak").

Co do tematu: piję to lidlowskie coś już drugi dzień hehe :)  wczoraj klasycznie z tonikiem i wchodziło średnio (mocno zimne + kostki lodu, proporcja 1:1 z tonikiem).

Dzisiaj piję z sokiem pomarańczowym i wchodzi lepiej, ale to dalej ma dziwne, sztuczne aromaty które mnie odpychają. 2 driny i więcej po prostu nie mogę wypić.

Nie wiem, może to się nie pije pół na pół, a np. leje 2/3 soku?

• Upvote 1