Skocz do zawartości

PGL #4 Turniej Halo: Reach 4v4 na Targach ON/OFF 2010 [Zakończony]


_Bobek_

Rekomendowane odpowiedzi

Młodzi wilcy z PDT, przyjezdzajcie na turniej, pomimo tego, ze jest to 2 vs 2. Nie bedzie okazji spotkac się scenowo zakladam, ze przez pare nastepnych miesiecy. Dobrze jest sprawdzic, czy ta gra jest balasem na LANie i czy warto w ogole się w to bawic. Teraz jest calkiem niezla okazja, takze jakby powiedzial to Andrzej "ej ej, dawac ej."

Odnośnik do komentarza

IMO powinniśmy zrobic turniej FFA przed 4v4 żeby ludzi na frekwencje nałapać i wtedy namawiać ich do składania drużyn 4v4 na turnieju. 4v4 i tak owiele szybicej pójdzie niż 2v2 które praktycznie bez poślizgów w Łodzi trwało bardzo dlugo. Barth moge pomóc przy ogarnianiu.

 

FFA + 4v4 w jeden dzien szybciej rozegramy niz samo 2v2 przy 16 konsolach, dodatkowy atut barth, do FFA wiecej ludzi nałapiesz bo łatwiej samemu usiąść niż składać team 2v2 kolejny atut. Po turnieju FFA ludzie sami zaczną składać teamy 4v4.

Odnośnik do komentarza

Muszę się odnieść do sondy. Uważam ze osoby które i tak nie są zainteresowane wzięciem udziału w tym turnieju nie powinny brać w niej udziału. Dziwny jest fakt że nagle pojawiaja się użytkownicy którzy nie byli na forum od roku i wiadomo ze na turnieju ich też nie bedzie. A jednak glosuja sorcerer.gif

Edytowane przez B0CZEK
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam generalnie propozycję dla Bartha i Was.

 

Jak działają sondy każdy wie - tak jak napisał Boczek, zaraz zagłosują osoby które z turniejami nie mają nic wspólnego.

 

Ja proponuję głosowanie jawne, w poście. W innym wypadku mam sondy w nosie.

 

Ja i Kerlo: jesteśmy za 2v2, lepiej nam się to gra.

Lecz jezeli nasze glosy mialyby decydowac o formacie turnieju i tym, czy PDT przyjedzie, glosujemy na 4 vs 4.

Odnośnik do komentarza

Dziwne, ze jeszcze wczoraj miales inne zdanie Krzysztof. I to nie jest na zasadzie kto woli to czy to, w HALO sie gra 4v4 koniec i kropka - tymbardziej w te HALO. W ogole po co sie zastanawiac?... jak to ma tak wygladac to naprawde stacza sie to wszystko i rece opadaja.

 

Czemu 4v4 zamiast 2v2? Mapy sa zrobione do 4v4, cala rozgrywka jest pod 4v4, MLG ma zasady pod 4v4 i caly swiat gra 4v4. To jest GRA 4 na 4 i nie chodzi o preferencje, bo ktos lubi grac 2s zamiast 4s... po prostu cofamy sie w rozwoju grajac 2v2 (bo nikt tego nie gra, a wyniku sa typu 30-20 po 15 minutach gry) SZCZEGOLNIE na takiej imprezie jak ON/OFF gdzie bedzie pelno osob i nie jest to samodzielny turniej Halo gdzie frekwencja nie dopisze. Inymi slowy czemu nie wyprobowac jak ta gra dziala w 4v4? Nowe Halo, swietny setup, nowe mozliwosci i swiezy start... chyba o to nam wszystkim chodzilo? Wiec ruszajcie dupska i pokazcie, ze Polacy tez potrafia grac w Halo na poziomie, bo za kilka miesiecy bedzie plakanie typu "eee jestesmy w tyle za kazdym krajem EU, bo u nas nie ma turniejow 4v4".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

20:23:07 Bobek (8535690)

co myslisz o tym co napisal barth?

20:23:49 atbieniu (11891014)

o turnieju 2v2?

20:23:37 Bobek (8535690)

no

mialbyc 4v4

20:24:10 atbieniu (11891014)

mi sie podoba

lan jest lan

nie mialem okazji pograc

 

 

naprawdę pisałem inaczej? ;)

 

Spoko, bez łez - Maciej napisał, że jak coś to nie będziemy robić problemów ;p

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

aha, słyszałem że Flaha pokazał "najs stajla" ajj

 

Może rozwiń myśl bo nie za bardzo czaje.

 

Co do tematu granie 2v2 mija sie z celem, grac 2v2 to jak komuś się chce można na costumach, gra jest 4v4 i tylko ten tryb powinno się grać, ew. FFA. Ja rozumiem Łódź była 2v2, ok sprawidziliśmy jak się gra na lanie itp. ale myślałem, że następny turniej będzie 4v4. Mówię zrobić FFA bez drabinki przegranych na starcie, bez możliwości udziału ludzi ze sceny (zeby inni się nie zrazili) a po tym FFA które potrwało by max 2 godz. zrobić 4v4.

Odnośnik do komentarza

tylko taki prztyczek odnośnie tego wizarda ;] tragedia z tą mapą na maxa była ;]

 

a kto jest w tej grupie ludzie ze sceny? ;] czy udzielając się tutaj klasyfikuję się do tego zacnego grona? :P

Łatwo krytykować trudniej coś samemu wymyślić :) wizard to najlepsza mapa 1v1 a to, że Halo reach 1v1 sie nie nadaje to już nie moja wina.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...